Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
30. Apríl , 2024, 05:07:38
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: @ntonios (tiez len student)  (Prečítané 17184 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #15 kedy: 04. Január , 2006, 21:26:43 »

admin, suhlasim s tebou, cena 3.5l by bola prijatelna
Zaznamenané

stoka!
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #16 kedy: 05. Január , 2006, 10:42:26 »

Inak Antonios sranda ani som si nevsimol. Ja mam take iste kombo doma :) Akurat cvicim a pozeram ze mg30dfx :)
Zaznamenané

@ntonios
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


Rock & Metal is not just a genre,it's a lifestyle.


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 05. Január , 2006, 20:45:29 »

Nuz :) tak kubriel je potom trosku zly jazyk lebo ked som sa pytal ze ci tomu nic nebolo... tak on ze nieeeee :) a vsimol som si ze ked na tom hram tak trosku sa zatepli... ale nie moc... a nemeni sa teplota... takze neviem :) ale je to celkom v poho... na koncerte bude ozvuceny mikrofonom... ale bojim sa ze ked to budem chciet vypiect v miestnom hudobnom klube (tam uz nebude zvucene) tak aby sa tomu nieco nestalo. Fuuha zíram
Zaznamenané

kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 05. Január , 2006, 22:13:42 »

ten zly jazyk si strc za golier, pretoze pan \"admin\", co je asi guitman, ale niesom si isty mal na opravu ineho marshalla tohto typu.. a hraval som niekedy na nom na 80% vykonu a zvladal to v pohode, ale cisty kanal trochu skresloval... neviem... nikdy som nemal strach, ze to nezvladne.. a podla toho, co som pocul, ze aku hudbu hrate, tak ak vas bubennik do toho moc netrieska, tak to v mensom klube nemusis zvucit, ak to dobre umiestnis... dik za ten zly jazyk a prejavenu duoveru :blink:
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
@ntonios
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


Rock & Metal is not just a genre,it's a lifestyle.


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 07. Január , 2006, 17:35:23 »

Ale noooo kubriel... zas tak som to nemyslel. Nakoniec nepisem ze to combo je zle... len vravim ze sa bojim aby to vydrzalo aj pri tom 80% vykone. Chapes. Neber to v zlom... to s tym zlym jazykom som nemyslel tak tragicky ako to vyznelo Žmurk
Zaznamenané

kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 08. Január , 2006, 13:02:58 »

no, vyznelo to velmi zle. a este to aj vyznieva... tak, ze si si myslel, ze pan admin opravoval toto kombo... on opravoval nejake ine, vravel mi o tom, ja som sa tiez bal, ale ked bolo treba pridat volume, tak som proste pridal, kolko bolo treba... na 100% som to nemal, ale na 95 ano a hral som na tomaj cez dve hodinky, takze myslim, ze by to malo byt fajn... navyse jeden detail: admin hovori o nejakom ventilatore, ale v tomto kombe ventilator nieje vsak? tipol by som teda, ze maestro opravoval nieco uplne ine ha ha ha
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 08. Január , 2006, 13:13:29 »

miso_kolo napísal:
Citácia
chlapi nehnevajte sa na mna, ale horsie hrajuce kombo som este nepocul. Fakt hnus :sick:  neberte to osobne


Nesmies to brat tak kriticky.....ja som si pajkoval sam doma schemu na ovedrive z Aamterskeho radia ked som zacinal, a po 5 hodinovom hrani ma tak bolela z toho zvuku hlava ze som sa musel dobre nadopovat praskami aby som mohol hrat dalej...
A myslim ze ten Marshalik nemoze byt horsi :)  A ak je zaciatocnik(ci co je to) tak mu to asi staci, hlavne ze je s tym spokojny :side: ZE???
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #22 kedy: 08. Január , 2006, 13:19:14 »

kubriel napísal:
Citácia
navyse jeden detail: admin hovori o nejakom ventilatore, ale v tomto kombe ventilator nieje vsak? tipol by som teda, ze maestro opravoval nieco uplne ine ha ha ha
kubriel: no ako si si iste precital, admin nehovori o ziadnom ventilatore, ale o tom ze vykonove suciastky sa tam dost prehrievaju a maju slabe chladenie!!!! Chladenim sa mysli napr. aj chladenie vzduchom, nemusi byt bezpodmienecne ventilator, takze tak.
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
@ntonios
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


Rock & Metal is not just a genre,it's a lifestyle.


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 08. Január , 2006, 16:40:04 »

Vies... ked admin napisal ze opravoval (citujem) toto kombo (koniec citacie)  tak som myslel, ze ma na mysli toto kombo Žmurk a ked hovori o chladeni \"tohto comba\" nemal asi na mysli ventilator.  btw... uz sa tolko nehnevaj :) kobinio fici, dnes sme mali skusku... viac ako 50% nepotrebujem na skusky a na koncert.... pochybujem ze viac ako 80% bude treba. Takze uplne dopohody.
Zaznamenané

kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 08. Január , 2006, 19:28:56 »

vas bubennik hra asi trosku potichsie... ten ventilator sa mi len tak zrodil v hlave, myslel som, ze to tam bolo, ale nechcelo sa mi to overit si, takze som klamal :woohoo: admin pise hovadiny
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 17. Január , 2006, 06:36:53 »

No vidím že sa budem musieť vrátiť na základku. Nemyslel som konkrétne Kubove kombo, ale taký typ sám som bol prekvapený tým odpáleným švábikom nevravím že to nevydrží, ale zrejme ísť naplno je riskantné keďže to chladenie je značne mizerné.
Myslím že staré dobré tranzistory mali v tomto lepšie riešené chladenie a celkovo svoje púzdro tá miniaturizácia dnes neprináša nič zaujímavé.Lampy vežkosť nemenia a asi je jasné prečo.
Takže ma mrzí ak došlo k nedorozumieniu.
Do kelu fakt si musím občas aj skontrolovať, čo píšem vyzerá to tak že som opravoval kubove kombo.
Prepáč!

Naposledy upravil admin, : 17.01.2006 o 06:38
Zaznamenané

tatko fóra
Melvin
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #26 kedy: 08. Február , 2006, 18:26:36 »

Dozhovie co sa tu dozviem o svojom dvojmesacnom kombe HK silver :lol: ,  ze guitamaann
Zaznamenané

DArk SiDE of my guitar Si píš!!!
hlavo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 103



« Odpoveď #27 kedy: 27. Marec , 2006, 12:11:31 »

Caute.konkretne s tvojim kombom @ntonius, mam aj osobnu skusenost:)ked este kubriel hraval na gitare mal na skusobni teraz uz tvoje kombo.hralo v pohode, bol to prvy marshall co som pocul hrat na zivo a mohol som sa k nemu aj priblizit:P .lenze sme mali a stale aj mame problem s bubenikom ktory trieska co to da a tak sme sa aj my museli a musime vypekat.na95percentvykonu ako napisal kubriel uz nehralo dobre, cize bolo vidno ze to nestiha.ale na tych osemdesiat ho tlac furt to sa vobec nemusis bat:)nech sluzi;)
Zaznamenané
@ntonios
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


Rock & Metal is not just a genre,it's a lifestyle.


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 11. December , 2006, 15:25:24 »

Tak :) upgradol som po roku svojho malinkeho marshalika... zatial to nie je idealne ale pracujem na tom... kupil som dve 50W bedne, kazda ma dva 10\" reproduktory a marshall je prerobeny tak ze z hlavy ide pripojka na jack a z jacku idu namiesto originalneho, vstavaneho reproduktora tie dve nove bedne... zvuk je o moc cistejsi a aj ked pri 95% vykone pocut skreslenie, je to o 80% lepsie ako z povodneho reproduktora... okrem toho vznikol lepsi akusticky tlak takze aj hlasitost je o nieco vacsia. Nehovoriac o tom ze dva reproduktory sa daju na miestnost nastavit lepsie ako jeden :) ... teraz uz len nasetrit na kvalitny 100W zosik a mozem pukat :). Hraniu zdar!
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #29 kedy: 11. December , 2006, 15:30:10 »

10´ repro v gitarovej bedni? radsej si si podla mna mohol zohnat dve bedne pricom kazda by mala 1x12.podla mna by to asi bolo rozumnejsie.
a IMHO, 100W zo zosiku do 100W bedne, to podla mna nieje velmi ideal, hlavne ked to chces vypekat. ja mam 100W celolampu ktora v peaku prazi este viac a 100W bednu a na zosiku nechodim s vykonom cez polovicu master volume (preamp na plno), lebo ta bedna to pri vyssich hlasitostiach proste nestiha a nemam chut ju odpalit kedze nieje moja.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.262 sekund, 22 otázok.