Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 17:54:31
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jaskynny hall  (Prečítané 1944 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« kedy: 06. Január , 2006, 00:35:07 »

Cavte efektaskuseny znalci. Dost sa mi paci reverb co znie ako v jaskyni. Zatial som ho nasiel a pouzivam (teda moc som nehladal) len v mojom POD XT Live a v krabicke tiez od Line6 tonecore VERBZILLA http://www.line6.com/tonecore/verbzilla.html - je tam aj zvukova ukazka CAVE. zaujima ma ,kde vsade sa toto da najst, kto taketo nieco este vyraba, ci aj analog atd... vdaka.

http://gitaristi.sk/components/com_simpleboard/uploaded/files/Cave.mp3
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 19:54:53 od Martinlm » Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 06. Január , 2006, 03:10:04 »

Peto - takéto hally nájdeš v každom lepšom multiefekte, ktorý hally obsahuje (nemyslím lacné gitarové). Vyberieš si potom z možností - najlepšie nejaký large hall alebo catedral, ďlšími nastaveniami potom doladíš, ako chceš a potrebuješ - dĺžku dozvuku, vežkosť miestnosti, počet odrazových plôch a pod..
Softwarevých pre PC tiež nájdeš dosť. Dobré nahrávacie programy už v sebe obsahujú slušné hally.

A načo vlastne potrebuješ, keď už ho máš v PODe??
Zaznamenané

5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #2 kedy: 06. Január , 2006, 10:25:42 »

snazim sa dat dokopi, krabicky ,ktore potrebujem. Radsej by som neskor pracoval s krabickami ,ale to sa tiez len uvidi. Kazdopadne rad budem mat prehlad.
Inak ,zaujimalo ma ci tento efekt niekto robi aj \"v krabicke\".
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 06. Január , 2006, 16:27:09 »

Osobne nepoznam slusny a a aspon trochu nastavitelny reverb v samostatnej gitarovej krabicke.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 06. Január , 2006, 16:34:36 »

Vykašli sa na takéto efekty v krabičke. Najlepšie nastavenia modulačných efektov, reverbov a delayouv máš v multiefektoch na to určených. Ten POD má slušné efekty, kžudne ho môžeš využiť k aparátu práve na takéto veci. Okrom toho má ale aj vežmi slušné skreslenia.
Zaznamenané

5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #5 kedy: 07. Január , 2006, 23:39:29 »

OK diky za rady, mozme tuto temu hadam aj vymazat, neviem ci niekomu pomoze...  este raz vdaka :)
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.