Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 10:42:18
Strán: [1] 2 3 ... 26 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Basa snov  (Prečítané 111494 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 27. September , 2004, 13:57:41 »

Hej ludia! Mate nejaku znacku, po ktorej tuzite a strasne by ste je chceli mat ? Ja konkretne by som chcel mat 20 prazcovy Rickenbacker 4001S, nejaku taku pouzival Lemmy, alebo kedysi davno Cliff Burton. Sice je to uz starsia basgitarka, ale velmi sa mi paci :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 28. September , 2004, 22:04:31 »

Master - ono je to aj po zvukovej stranke unikat. Myslim vsak, ze to nie je az taky nedosiahnutelny sen, je to sice starina, ale vyrobilo sa ich mraky. Nepredpokladam, ze by sa nedali zohnat za rozumny peniaz...
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2 kedy: 28. September , 2004, 23:34:05 »

http://cgi.ebay.com
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 29. September , 2004, 21:40:34 »

Kamos kupil tento model sice uz davnejsie, ale za 13 slovenskych litrov. Myslim, ze pri troche snahy sa da zohnat lacnejsie, ako pytali na tom ebaji...
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #4 kedy: 29. September , 2004, 22:43:42 »

urcite, inak velmi kvalitna byvala aj Jolana-kopia rickenbakeru. Kamos ju ma aj s aktivkou, mozno ju od neho kupim.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 30. September , 2004, 01:55:22 »

Jolana D-Bass. Na ceskoslovenske pomery neuveritelne podareny nastroj. Kedysi som ju vlastnil, necely rok. Bola dost tazka a pritom tenka, co svedcilo o serioznom materialy. Snimace mala jeden P-bass a jeden J-bass a dokonca durch krk s dolepenymi bokmi Si píš!!!
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #6 kedy: 30. September , 2004, 08:43:01 »

sak to.. keby niekto mal o nu zaujem (myslim ze telo aj krk je mahagon) tak ju moze mat tak za 3000sk. mozno aj menej..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 30. September , 2004, 21:54:40 »

no jasne motorhead :) to bola ona.. a ja rozmyslam, kde som ju videl...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 30. September , 2004, 21:56:04 »

a basu snov mam uz doma na stojane :) za 12 litrov mexicky jazzbass.. najdem ho komentovat, lebo bu som ho moc vychvalil :) ale zobral by som este petstrunovy jazz, ako ma markus...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 01. Október , 2004, 22:23:50 »

Roberto - mahagon to nebol ani nahodou :)
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #10 kedy: 01. Október , 2004, 22:31:16 »

zas tak by som o tom presvedceny nebol.. moze to byt kludne mahagon, a ci si azda myslis ze nie? za komancov bolo v Ceskoslovensku mahagonu az az, v ramci barteru z Kuby (videl som fotky, to boli komplet stromy).
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 02. Október , 2004, 01:55:24 »

Mahagonu bolo dost, robili sa z neho v Breclave a Zarnovici dyhy. Jolana D-Bass, aspon ta moja bola ovsem dvojfarebny sunburst z cervenej k stredu do zltej. Lak transparentny, takze bolo vidiet ciastocne aj drevo. Tipoval by som to na javor. A neviem si dost dobre predstavit klasicky cervenohnedy mahagon namoreny na zlto :) A vlastne si myslim, ze Jolana mahagon nikdy nepouzivala. Jedine co viem, ze na niektorych Iriskach bol ebenovy hmatnik (co im ovsem pomahalo len pramalo :) )
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #12 kedy: 02. Október , 2004, 11:53:45 »

skocim ku kamosovi s vrtackou, spravim jeden kontrolny vrt a potom poviem :)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 04. Október , 2004, 08:39:31 »

ale ten rickenbacker je nadherny.. naozaj.. chcel by som si na takej zahrat....
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 04. Október , 2004, 22:54:15 »

No presne na tej kopii som sa ohral.. Jolana.. ale bola otrasna.. vysoko struny .. daleke prazce a zvuk taky tupy.. :hm:
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 26 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 22 otázok.