Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 08:36:28
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Výmena elektróniek.  (Prečítané 144258 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #390 kedy: 02. November , 2018, 20:19:42 »



Celkom fajn testik ako tu za starych casov. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #391 kedy: 02. November , 2018, 21:22:03 »

to su tak minimalne rozdiely ze vymenou strun mam pocit ze clovek dosiahne radikalnejsich rozdielov  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #392 kedy: 03. November , 2018, 09:08:35 »

Celkom fajn testik ako tu za starych casov. :)
Kto počuje viac stredov v Mullardoch a viac výšok v JJ?  ?§!.  ?§!.
Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #393 kedy: 03. November , 2018, 23:23:54 »

Kto počuje viac stredov v Mullardoch a viac výšok v JJ?  ?§!.  ?§!.

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #394 kedy: 03. November , 2018, 23:47:28 »

jediny rozdiel co tam fakt pocut je ze niektore z preampoviek maju viac skreslenia a ine menej tak potom tie druhe zneju tak osusene... inak preco ten tlk ma sluchatka na usiach kde ide len jemu muzika? vyzera to dost komicky  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 03. November , 2018, 23:47:57 od kaolko » Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #395 kedy: 04. November , 2018, 08:44:07 »

Tak ten rozdiel je zaujimavy, ale nie smerodajny, lebo urcite lampy, ktore tam akoze maju hrat tak hrali uplne inak ako by mali a ako ich poznam...uz len 81ka vedla 83ky nemoze mat taky isty gain.Proste je to zvukova ukazka urcitych pouzitych lamp,ktore su v nevedno akej kondicii a podla mna aj poradi.Ten finalny rozdiel, zalezi aj v ake pozicii sa menili, ci len v jednej , alebo vo vsetkych.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #396 kedy: 04. November , 2018, 21:15:54 »

ja napriklad neverim, ze ked hram cely cas rovnaky riff a zrazu mam menej gainu, ze nezacnem podvedome silnejsie brnkat a naopak. cize hodnovernosti by urcite pridalo, keby sme pocuvali rovnaky zdroj a'la reapming
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #397 kedy: 05. November , 2018, 11:00:42 »

Tak to tiez plne suhlasim.
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #398 kedy: 06. November , 2018, 18:55:14 »

Rozdiely boli zaujmave, hlavne sa hra stale cez micro terror, co je super mini aparat co nic nestoji, ale zvuk tvori 1 EC83 a solidstate koncak...
Zaznamenané

WEIRD THRASH
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #399 kedy: 21. November , 2018, 00:12:49 »

Rozdiely boli zaujmave, hlavne sa hra stale cez micro terror, co je super mini aparat co nic nestoji, ale zvuk tvori 1 EC83 a solidstate koncak...

 Bavím sa skvele tak to je velmi dvolezity postreh hlavne pre mna ,lebo az teraz som si pozorne pozrel to video a pritom som si myslel ze sa jedna o testovanie v dakom marshale. Cize viedeo je porovnanie zvuku lamp v micro terore.
No co dodat ?
... budu tie rozdiely take minimalne aj v inom zariadeni ?
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #400 kedy: 29. November , 2018, 22:43:05 »

Helou. Dnes mi prisiel novy zosik. Vsimol som si ale, ze niektore flasky nedoliehaju do soketov uplne nadoraz. Tak reku ze ich skusim tam dotlacit, ale nejak to s nimi nepohlo a kedze som nechcel poskodit plosak, tak som to nechal tak. Zda sa, ze aj ked nesedia nadoraz, drzia tam pevne. Je to ok? Pouzit cistic na kontakty a napichat ich tam nanovo?  Je to frajer
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #401 kedy: 30. November , 2018, 11:15:16 »

Helou. Dnes mi prisiel novy zosik. Vsimol som si ale, ze niektore flasky nedoliehaju do soketov uplne nadoraz. Tak reku ze ich skusim tam dotlacit, ale nejak to s nimi nepohlo a kedze som nechcel poskodit plosak, tak som to nechal tak. Zda sa, ze aj ked nesedia nadoraz, drzia tam pevne. Je to ok? Pouzit cistic na kontakty a napichat ich tam nanovo?  Je to frajer

hrá ? nehrá ? puká preská ? nie ?   ser na to  a nechytaj s a to ho  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

prípadne sem hod foto ,  lampy majú dostatočne dlheé nožičky ak s a lampa nekýve a ani ju lahko nevytiahneš tak asi drží dobre nie ?

apro po o aký nový aparát ide ? 
« Posledná zmena: 30. November , 2018, 11:15:35 od tipek » Zaznamenané

epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #402 kedy: 30. November , 2018, 11:25:32 »

Je to Jet City JCA22h. Hra to ku podivu celkom dobre. Hned jak som ho vybalil a pozrel zozadu cez mriezku mi to udrelo do oci, ako tie piny pretrcali zo soketov na jednej koncovej lampe a asi dvoch predzosilovacovych. Tak mi to nedalo a este pred zapnutim som ich tam chcel natlacit, ale neslo to. Drzali tam v tej polohe dost pevne. Na zvuku sa to evidentne nepodpisalo... Stve ma to skor kvoli mojej obsedantno kompulzivnej poruche Bavím sa skvele
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #403 kedy: 30. November , 2018, 16:41:47 »

Je to Jet City JCA22h. Hra to ku podivu celkom dobre. Hned jak som ho vybalil a pozrel zozadu cez mriezku mi to udrelo do oci, ako tie piny pretrcali zo soketov na jednej koncovej lampe a asi dvoch predzosilovacovych. Tak mi to nedalo a este pred zapnutim som ich tam chcel natlacit, ale neslo to. Drzali tam v tej polohe dost pevne. Na zvuku sa to evidentne nepodpisalo... Stve ma to skor kvoli mojej obsedantno kompulzivnej poruche Bavím sa skvele
mna by to tiez sralo keby ten amp stal majland, ale co chces od lacnej cinskej produkcie ? Podla mna je tam zateceny cin v tych päticach a uz niektore tie nozicky nevedia zaliest hlbsie.
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #404 kedy: 30. November , 2018, 23:00:19 »

 :) No vsak jasne, ze v tejto cenovej kategórii som necakal nejake top spracovanie. Hrat to hra prekvapivo dobre, lampy drzia na mieste, tak su klidny  Som frajer najtazsie ale bolo dostat sa k tym lampam. Zadny panel som musel doslova vypacit. Ale tak... nic prekvapive ako vravis.
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.