Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 10:03:18
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Robert Neuser  (Prečítané 64551 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 08. Február , 2006, 10:42:47 »

Na takze som zavolal na dane cislo, hned sme sa aj dohodli, na druhy den uz mal basu u seba. Bolo to uz treba preprazcovat. O par dni som mal nastroj spat. No mozem povedat, ze sa mi vratilo nieco ine...teraz to hra SAMO!!! Ten chlap vie co robi. :) Lepsie urobene prazce som este nevidel,  vynikajuci dohmat, vsetko dokonalo ladi. Poopravoval este rozne drobnosti, preskusal, skontroloval...kupil som este od neho zamky Shaller. A cena? O dost nizsia ako som cakal. Žmurk

Takze jednoznacne odpoucam!!

Btw. da sa nim dobre pokecat. Žmurk

Naposledy upravil MageZ, : 08.02.2006 o 10:43
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 14. Marec , 2006, 15:08:41 »

Ja som bol unho este kedysi davno s akustikou Grand na ktorej sa extremne rychlo zbrusili prazce takze sa na tom uz vobec nedalo hrat... Vtedy som o gitare vedel pomerne malo a netusil som co sa stym da robit. Bol som najskor v takom malom obchodiku na Medenej tam chodil nejky starsi pan co pre nich opravoval gitary... ten mi ponukol ze tie prazce zbrusi. Ako vravim vtedy som vedel o gitare pomerne malo ale to \"zbrusenie sa mi nejako nepozdavalo tak som sa nato vykaslal. Potom sa mi nahodou podarilo zohnat kontak na p. Neusera kt. za par stovak komplet preprazcoval celu gitku a fakt bola na nepoznanie... bol som vtedy za nim v tej jeho \"fabrike\" v Modre a kochal sa na novych basach jeho vyroby :). Takze tak ako viaceri predo mnou mozem len odporucat...
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 14. Marec , 2006, 15:32:00 »

nema dajaku stranku abo co kde sa daju jeho vytvory pozriet???
Zaznamenané

izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



« Odpoveď #18 kedy: 14. Marec , 2006, 15:35:30 »

www.neuserbasses.com
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #19 kedy: 14. Marec , 2006, 16:23:07 »

Malá poznámočka, firma Neuser a osoba Roba Neuszera sú už dve rôzne firmy. Robo vystúpil z firmy (predal svoj podiel), a pracuje na vlastnú päsť v Bratislave. Firma Neuser funguje ďalej v Modre a majú kanceláciu v Bratislave na Vajnorskej ul., tu je aj zberné miesto na nástroje do opravy. Čo sa týka kvality opráv, tá je na skutočne vysokej úrovni, čo môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti.
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #20 kedy: 14. Marec , 2006, 19:20:36 »

A kto je teraz lepsi? Firma Neuser bez Neusera, alebo Neuser sam na vlasnu past?
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #21 kedy: 15. Marec , 2006, 15:28:14 »

Co sa tyka oprav p. Neuser je skutocne kvalitny a hlavne je v Bratislave.Fy. Neuser su stale viac vyrobcovia nastrojov a p. Neuser sa momentalne venuje len opravam nastrojov. Dnes som mu odniesol dalsie nastroje a viem, ze budu ok.B) B)

Naposledy upravil dorian, : 15.03.2006 o 18:02
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #22 kedy: 16. Marec , 2006, 11:22:40 »

moj basak zo ziliny ma asik dva mesiace basu od neusera...a je to bomba (ma tu 15th aniversary ci ako sa to vola ...stvorku)....akoze na lepsiu basu som vz zivote nehral....ma velmi krasny zvuk..prenadherny lak...a krk to je nieco nadherne....ak od tejto firmy chcete basu tak..... go for it.
Zaznamenané
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #23 kedy: 02. August , 2006, 10:24:18 »

vcera som odniesol k p. Neuserovi svoj Les Paul na preprazcovanie. do tyzdna by to malo byt hotove, potom napisem svoje dojmy z jeho prace :). inac co sa tyka osoby p. Neusera je to velmi mily a sympaticky clovek.

Naposledy upravil Marshall, : 02.08.2006 o 16:20
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #24 kedy: 02. August , 2006, 10:43:13 »

mohli by ste sem hodit aj kontakt + adresu? dik
Zaznamenané

WEIRD THRASH
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 02. August , 2006, 11:30:22 »

ak hladas adresu na vyrobcu nastrojov tak ju maju na webe. ak hladas cislo na pana neusera lebo chces nieco opravit, pozri si uplne prvy prispevok tejto temy.ak hladas adresu, precitaj si par dalsich;)
Zaznamenané

o-yep sro
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #26 kedy: 02. August , 2006, 11:39:41 »

ja som mal gitaru u tej firmy co je pri mladej garde na opravu.To je ta spominana firma bez neusera?Lebo ju brali niekam prec mimo ba.Inac je v prvotriednom stave.

Naposledy upravil tomino, : 02.08.2006 o 13:27
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 02. August , 2006, 12:08:16 »

neuser je trochu dalej od istropolisu.... inak mal som tam gitku a tez som bol velmi spokojny....:)
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #28 kedy: 02. August , 2006, 12:29:01 »

Dugo napísal:
Citácia
neuser je trochu dalej od istropolisu....


Sak hej o tom hovorim len to je firma neuser-ale ci tam je este ten pan robert neuser alebo nie

Naposledy upravil tomino, : 02.08.2006 o 13:29
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #29 kedy: 02. August , 2006, 17:54:24 »

Firma sa vola Neuser a je na Vajnorskej kusok od krizovatky s Bajkalskou smerom k Trnavskemu mytu, fabriku ma ale v Modre. Majster oprav a zachrany gitar sa vola Robert Neuszer - zo Z!!! robi sam a venuje sa hlavne opravam a servisu. Byva vo Vrakuni pri jantari a este ma aj akusi zbernu, alebo stanoviste v ruzinove pri jadrane alebo pri mlynskych nivach.
« Posledná zmena: 09. Jún , 2007, 17:51:02 od Milos1 » Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 22 otázok.