Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 19:28:37
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Robert Neuser  (Prečítané 64637 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MMM
Hosť
« Odpoveď #75 kedy: 17. Máj , 2009, 22:56:53 »

Dnes som pisal so Sivcakom a napisal mi, ze to staci prilepit a nemusim nic riesit, ze je to v pohode. Myslite teda, ze ak to prilepim, bude to drzat? Nerad by som to nejako nedobre urobil aby sa to odlepilo, alebo nejako poskodilo...potom neviem co by som tam dal..
Teraz neviem, ci to mam len nalepit, alebo to dat Neuszerovi..co by viac na tom robil? Asi by to tiez len nalepil a hotovo, nie?
« Posledná zmena: 17. Máj , 2009, 22:59:29 od MMM » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #76 kedy: 17. Máj , 2009, 23:30:23 »

normalne sekundakom alebo nejakym disperznym na drevo to tam nalep a mas  Žmurk
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #77 kedy: 18. Máj , 2009, 11:42:47 »

Mam to pred lepenim nejako vycistit? A po lepeni na nejaky cas asi zafixovat, vsak? Este som nic take nelepil, tak neviem. No pojdem kupit dake lepidlo a cistidlo a uvidime..
Zaznamenané
Drako
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #78 kedy: 03. Marec , 2011, 22:21:25 »

Rád by som tu odprezentoval svoju osobnú skúsenosť s pánom Neuszerom. Objednal som si Washburn Wv40jm. Tí ignoranti zle zabalili gitaru (iba krabice vyplnená novinami, zabalená do druhej krabice). Odniesol si to naštiepený hmatník. Bol som z toho dosť nešťastný, pretože je to super gitarka a takýto prístup to trocha pokazil. Vďaka šikovným rukám pána Neuszera je všetko v poriadku a to mi ešte dorobil inlays. Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA  Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #79 kedy: 03. Marec , 2011, 22:36:34 »

tak daj fotku  Zdravíčko
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #80 kedy: 03. Marec , 2011, 22:57:20 »

Rád by som tu odprezentoval svoju osobnú skúsenosť s pánom Neuszerom. Objednal som si Washburn Wv40jm. Tí ignoranti zle zabalili gitaru (iba krabice vyplnená novinami, zabalená do druhej krabice). Odniesol si to naštiepený hmatník. Bol som z toho dosť nešťastný, pretože je to super gitarka a takýto prístup to trocha pokazil. Vďaka šikovným rukám pána Neuszera je všetko v poriadku a to mi ešte dorobil inlays. Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA  Zdravíčko

ktorí ignoranti to takto zle zabalili?
Zaznamenané

Drako
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #81 kedy: 03. Marec , 2011, 23:02:58 »

ktorí ignoranti to takto zle zabalili?


j*ebnutí američania...tu je foto


* washburn.jpg (51.01 KB, 570x450 - prehliadnuté 1050 krát.)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #82 kedy: 03. Marec , 2011, 23:42:03 »


j*ebnutí američania...tu je foto

predpokladam, ze to nie je americka gitara. to si ju objednaval z ameriky z nejakeho shopu ?
Zaznamenané
Drako
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #83 kedy: 04. Marec , 2011, 02:25:23 »

predpokladam, ze to nie je americka gitara. to si ju objednaval z ameriky z nejakeho shopu ?

objednaná a kúpena z amerického shopu, ale Indonesia. Je pre americký trh, tak je to aj cítiť. Už jednu Washburnu mám a milujem to ako sa na nej dobre hrá. U tejto ma pozitívne prekvapilo ako dobre je vyvážená okrem ostatných detailov čo u Washburn poznám.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #84 kedy: 07. August , 2011, 13:10:15 »

Poznate niekto tento LP od p. Neuszera? http://hudba.bazos.sk/inzerat/9343206/Gibson-Les-Paul-Standard-Custom.php
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #85 kedy: 07. August , 2011, 20:12:15 »

Ja ho poznam, vyborny nastroj, stal som pri jeho zrode, objednaval som Neuszerovi na to hardware, a niesu tam burstbuckre ale gibson 490tky, ak si dobre pamatam. Este daval ovalne logo, aj na jednom telecastri je take. Teraz dava svoje meno.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Adept
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 79


« Odpoveď #86 kedy: 04. Október , 2011, 07:39:10 »

Pochvala R. Neuszerovi tiež odo mňa.  V priebehu 20 tich rokov mi zoservisoval už 3. nástroj  ha ha ha
Tentokrát môj Tokai Silver star 1979. Trocha sme polemizovali o výške strún nad hmatníkom, ale inak super.
A ešte mi aj prichválil - že toto je vážny nástroj... Bavím sa skvele
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 05. Október , 2011, 00:16:07 »

tyzden alebo dva dozadu bol rozhovor s neuzserom v radiu . slovesko 1 alebo FM neviem presne nahodov som to v aute zachytil . nepametam ani cas cca .


nepocuval to dakto nahodov ??
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #88 kedy: 07. Október , 2011, 19:19:19 »

tyzden alebo dva dozadu bol rozhovor s neuzserom v radiu . slovesko 1 alebo FM neviem presne nahodov som to v aute zachytil . nepametam ani cas cca .
nepocuval to dakto nahodov ??
Tuším v sobotu počula moja žena rozhovor s gitaristom Jurajom Čiernym, bol vraj podielnik vo firme Neuszer pred pár rokmi. Nemáš toto na mysli?
« Posledná zmena: 08. Október , 2011, 13:58:16 od Zvukár Andrej » Zaznamenané
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #89 kedy: 11. Február , 2013, 18:43:32 »

neviete, kolko si tento pan uctuje za preprazcovanie? chcel by som mu zverit telecaster.
Zaznamenané

RED DEBILS
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.