Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 21:17:15
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Robert Neuser  (Prečítané 64441 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #90 kedy: 11. Február , 2013, 18:54:10 »

tak dobrych 60-70e urcite
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #91 kedy: 11. Február , 2013, 19:24:01 »

Povedal by som ze aj kilo bezpro, mozno jemne viac.
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #92 kedy: 11. Február , 2013, 19:25:41 »

Sick.
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #93 kedy: 13. Február , 2013, 20:04:50 »

akurat tam mam gitaru a vychadza to cez kilo aj s prazcami
Zaznamenané

WEIRD THRASH
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #94 kedy: 03. Marec , 2013, 12:45:41 »

ja len jednu taku skusenost ...

kamos ma ES 335, starsiu obohratu. odniesol ju Neserovi, ze nejak prestala ladit a vobec ani nedrzi ladenie, ze vlastne na nej nemoze preto hravat. po par dnoch mu ju majster vratil, ze trochu tomu pomohol, ale viac nevie co by este mohol spravit. a ze 20€ za to treba zaplatit. gitara v rovnakom stave - nenaladitelna, lebo oktavy uplne mimo a ladenie po dvoch zahranych akordoch v riti. tak kamos nechal ES 335 v kufri, ze asi sa jej treba zbavit a hraval radsej na inom nastroji.

pred par dnami sa dostala gitara ku mne. je to podla serialu 1987, snimace s vyrazenym cislom dole, myslim ze Tim Shaw. slusne ohrana gitara a ozaj v zlom stave.

kamene na kobyle pootacane naopak, zato s trochu starsimi strunami nesli riadne naladit oktavy, pretoze krajne struny by potrebovali aspon milimeter poposuvat... cize rozobrat kobylu a zlozit tak ako ma byt.

mechaniky na hlave pouvolnovane a srobiky zozadu strhane. cize pri ladeni alebo hrani sa pootacavali cele mechaniky. pouvolnovane aj tie nasadky na tocenie, cize stacil dotyk a uz sa to povolilo. robota na 15 minut cele aj s vypchatim rozheglanych dierok na srobiky v hlave.

a tak ma napadlo, ze za co preboha Neuser zapytal 20€. nechcem ho tu kritizovat, ani na neho kydat, ale zrovna pri tejto gitare som zostal v pomykove...  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #95 kedy: 03. Marec , 2013, 13:52:36 »

sluzby made in slovakia, nic nove
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #96 kedy: 03. Marec , 2013, 14:11:37 »

ja len jednu taku skusenost ...

kamos ma ES 335, starsiu obohratu. odniesol ju Neserovi

A ako hra ta 335 inak?

Inak ja celkovo nechapem, naco niekto dava gitaru "odbornikovi" na zostelovanie. Ved preboha ked si niekto toto nevie urobit sam, tak radsej nech ani ziadnu gitaru nema. Navyse kazdy ma ine preferencie co sa tyka dohmatu, vysky strunnika atd.
« Posledná zmena: 03. Marec , 2013, 14:13:11 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #97 kedy: 03. Marec , 2013, 14:17:45 »

A ako hra ta 335 inak?

Inak ja celkovo nechapem, naco niekto dava gitaru "odbornikovi" na zostelovanie. Ved preboha ked si niekto toto nevie urobit sam, tak radsej nech ani ziadnu gitaru nema. Navyse kazdy ma ine preferencie co sa tyka dohmatu, vysky strunnika atd.
niekto nema chut sa s tym bavit, resp nevie ako na to. ked ti niekto povie, ze chce nastavit nizky, stredny alebo vyssii dohmat, pripadne tak aby struny nedrncali, tak mi povedz, ze by si to podla toho nevedel zostelovat. lebo ked nie, tak si podla mna nevies zostelovat ani poriadne sam  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #98 kedy: 03. Marec , 2013, 17:18:36 »

A ako hra ta 335 inak?

Inak ja celkovo nechapem, naco niekto dava gitaru "odbornikovi" na zostelovanie. Ved preboha ked si niekto toto nevie urobit sam, tak radsej nech ani ziadnu gitaru nema. Navyse kazdy ma ine preferencie co sa tyka dohmatu, vysky strunnika atd.

ako som pisal - ta gitara bola v takom stave, ze trebalo zapchat a nanovo spravit dierky na srobiky co su na mechanikach v hlave, lebo sa tocili, atd... 15 minut pre gitarara. + rozobrat a zlozit kobylu. nie kazdy ma zrucnost, chut alebo cas...

335 hra ako telefon :)
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #99 kedy: 29. Október , 2014, 09:27:40 »

Ešte stále platí, že p. Neuszer je k zastihnutiu v OnBoarde?
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #100 kedy: 29. Október , 2014, 11:49:58 »

Pochybujem, nezavreli to ešte? Veď mu zavolaj...
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #101 kedy: 29. Október , 2014, 11:53:57 »

Pochybujem, nezavreli to ešte? Veď mu zavolaj...

fíí, onboard je zavretý?

šak neviem ani či je sešte stále platné to číslo čo tu bolo uvedené. Skôr som chcel s chlapíkom podebatoať naživo
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #102 kedy: 29. Október , 2014, 12:28:19 »

OnBoard fuguje na novej adrese http://www.on-board.sk/kontakt/

...kedysi tam chodil Neuszer aj Kovac kazdu stredu pre veci na servisovanie, aj na pokec
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #103 kedy: 29. Október , 2014, 12:37:33 »

OnBoard fuguje na novej adrese http://www.on-board.sk/kontakt/

...kedysi tam chodil Neuszer aj Kovac kazdu stredu pre veci na servisovanie, aj na pokec

jasnačka, na tejto adrese ich registrujem. z času na čas idem okolo MHDéčkou. Tak tam skočím niekedy
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #104 kedy: 29. Október , 2014, 14:38:27 »

Pokial viem tak Neuszer je teraz niekde v Petrzalke pri TPD. Cislo ma rovnake. A ked som bol pred dvomi mesiacmi v on-boarde tak to vyzeralo tak, ze o chvilu posledny zhasne svetlo :D
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.