Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 04:55:49
Strán: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: efekty BEHRINGER  (Prečítané 38168 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
daredevil
nováčik
*
Príspevkov: 24


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 25. Máj , 2006, 14:48:04 »

mozeme cakat kedy ich zazaluje electro harmonix :) tie VINTAGE krabice mi naramne nieco pripominaju Popiskujem si
nebude to prva ani posledna zaloba voci nim, uz ich tusim zalovali mackie kvoli 8bus konzolam, basove stacky vyzeraju jak hartke, ich nove headphone ampy vyzeraju jak tie od samsonu, no comment
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #16 kedy: 25. Máj , 2006, 15:11:36 »

a stazujes sa-svetova \"kvalita\" a fest dobre ceny pre flakacov jak ja ha ha ha
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #17 kedy: 01. Jún , 2006, 20:30:15 »

ok kto ma hell babe 1 (wah pedal)Huh!?, uvazujem o nom

btw, pocul som ze uc100 je robene na bosse ch1, pravda? alebo fikcia?:)
Zaznamenané
Dude
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #18 kedy: 06. Jún , 2006, 15:51:35 »

alebo ich zazaluje este Dunlop......ten Hell babe wah.....Crybaby from hell:)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 06. Jún , 2006, 16:48:36 »

Možu žalovat kolko chcu,ale či vyhraju Huh!?? Inak Behringer robi pre \"nenaročnych\" gitaristov svojimi cenami užasnu službu.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 06. Jún , 2006, 16:57:34 »

rudy napísal:
Citácia
Možu žalovat kolko chcu,ale či vyhraju Huh!?? Inak Behringer robi pre \"nenaročnych\" gitaristov svojimi cenami užasnu službu.


A nie len gitaristom
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 06. Jún , 2006, 16:58:24 »

rudy napísal:
Citácia
Možu žalovat kolko chcu,ale či vyhraju Huh!?? Inak Behringer robi pre \"nenaročnych\" gitaristov svojimi cenami užasnu službu.



Behringer uz zopar kauz myslim prehral.

Naposledy upravil magez, : 06.06.2006 o 17:58
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 06. Jún , 2006, 17:02:51 »

magez napísal:
Citácia
rudy napísal:
Citácia
Možu žalovat kolko chcu,ale či vyhraju Huh!?? Inak Behringer robi pre \"nenaročnych\" gitaristov svojimi cenami užasnu službu.



Behringer uz zopar kauz myslim prehral.

Naposledy upravil magez, : 06.06.2006 o 17:58
Overena informacia ? Lebo prehrat jeden sud neznamena prehrat cely spor.Ale zakaznikov to nemusi trapit.Len nech drži ceny dole./Behr./
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 06. Jún , 2006, 17:10:01 »

rudy napísal:
Citácia

Behringer uz zopar kauz myslim prehral.

Naposledy upravil magez, : 06.06.2006 o 17:58
Overena informacia ? Lebo prehrat jeden sud neznamena prehrat cely spor.Ale zakaznikov to nemusi trapit.Len nech drži ceny dole./Behr./[/quote]


Myslim, ze museli zmenit dizajn na starsich mixpultoch, co boli totalne ukradnute Mackie.
Takisto museli myslim, zmenit vzhlad nejakych pedalov.

Mna najviac pobavilo ako \"vyvinuli\" vlastne PAcka. Opet totalna kopia, tentoraz vsak QSC. Dokonca aj manual totalne okopirovany.  Samozrejme ze vnutri lacnejsie suciastky a v katalogoch premrstene parametre, co nemali so skutocnostou nic spolocne.

Kurevstvo je, ze v poslednej dobe zacali kopirovat aj produkty malych vyrobcov, ktori voci tomu nemozu nic urobit, vdaka gigantickym sudnym poplatkom na prislusnych sudoch.

Behringer taktiez tazi z faktu, ze vlastne postihnuty povodny vyrobca musi napadnut tie kopie na kazdom jednom trhu osobite. Cize inak povedane, nic s tym nemozu urobit.

Naposledy upravil magez, : 06.06.2006 o 18:11
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 06. Jún , 2006, 17:22:49 »

Na druhej strane treba povedat,že tie \"svetove\" značky už nevedia čo za produkt \"pytat\".Si zober krabičky 100-200 eur.A to vlastne do vyvoja niektorych nedali ani cent,lebo boli vyvinute v 70 rokoch.Takych behringerov by bolo treba asi viac aby tie ceny boli \"rozumne\".
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 06. Jún , 2006, 17:44:22 »

rudy napísal:
Citácia
Na druhej strane treba povedat,že tie \"svetove\" značky už nevedia čo za produkt \"pytat\".Si zober krabičky 100-200 eur.A to vlastne do vyvoja niektorych nedali ani cent,lebo boli vyvinute v 70 rokoch.Takych behringerov by bolo treba asi viac aby tie ceny boli \"rozumne\".



Viem, co myslis, ale Behringer nie je dobrocinna organizacia, ale sukromna firma, ktora zarabam majitelom peniaze aj pokutnym sposobom.

Kopec tych efektov, presne tak, ako hovoris, su zariadenia, na ktore sa nevztahuje ziadna pravna ochrana, su to \"volne\" vynalezy (tu terminologiu pravnu nepoznam, tu by mozno vedel pomoc Progrocker). Lenze Behringer okopiroval okrem ineho vzhlad BOSS pedalov a ten vzhlad nepatri do tej volnej techologickej domeny. S tym, ze BOSS ma reputaciu, ako jeden z TOP vyrobcov v danej oblasti a na vybudovanie tej reputacie investovali za tie roky obrovske mnozstvo penazi i usilia. To je podobny pripad, ako keby zacali v Hornej-Dolnej plnit flase vyzerajuce ako Coca-Cola nejakou domacou mockou a potom predavali za 2,50.

Inak ceny su tvorene trhovo, to znamena ze cenu urcuje dopyt. Podla mna je super, ze Behringer prisiel s lacnymi menej kvalitnymi vyrobkami (lebo nie kazdy potrebuje tie vyssie triedy, skor naopak), ale nechapem, preco sa s takou tupu zlodejinou  snazia prizivovat na inych, ktori okupuju  ine trhove segmenty.

Co sa tyka tych celych opajcovanych vyrobkov, tak to je skoda reci. ha ha ha

Naposledy upravil magez, : 06.06.2006 o 18:50
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 06. Jún , 2006, 18:01:54 »

No jo,o tom všetkom by sa dalo debatovat hodiny a hodiny. /a vzhlad pedalov Boss okopirovalo viacero firiem/.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 06. Jún , 2006, 18:06:10 »

Tupa zlodejina jaksi nie je na mieste podla mna. Kolko ma Behringer v ponuke vyrobkov ? Stovky ? Tisic ? Kludne. Na kolko z nich sa vztahuje \"tupa zlodejina\" ? Na vsetky ?

Ze Behringer prisiel na trh s lacnymi farebnymi plastovymi bustrami, ktore sa podobali na BOSS ? Och boooze...
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 06. Jún , 2006, 18:13:38 »

Rastis: som hovoril o totalnych kopiach QSC, pajcnutych Mackie, pokial viem kopirovali aj Tech 21, BOSS a este rad dalsich firiem.

Inak dost ma prekvapila logika toho tvojho prispevku - ked 1000x pojdem do obchodu a 5x tam nieco ukradnem je to v poriadku? A kedze je to v pomere 200:1 nie som zlodej?

Inak ze na Slovensku je dusevne vlastnictvo neznamy pojem,  to nie je ziadna novinka....
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 06. Jún , 2006, 18:16:15 »

Ja teda neviem,ktoreže to krabičky Behrin. sa maju podobat na Boss,lebo tie čo sa predavaju teraz napr. v Muzikeri sa na Boss podobaju asi tak, ako ja na Brada Pitta.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.