Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 01:25:56
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: efekty BEHRINGER  (Prečítané 38167 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stenčo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144



« Odpoveď #150 kedy: 29. Júl , 2007, 18:07:29 »

ja mam tremolo od behringera a nevidim v nom problem. robi to co ma, aspon pre mna

dost rozmyslam, ze si kupim to tremolo. rad by som vedel ako si s nim spokojny po mesiaci...
bol by som rad keby napisali daco aj ludia, ktori maju uz dlhsie tieto efekty - su to predca len objektivnejsie názory ako po skusani v obchode.
« Posledná zmena: 29. Júl , 2007, 18:08:27 od stenčo » Zaznamenané

ARIA GT series & BatonRouge Burnt
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #151 kedy: 30. Júl , 2007, 07:43:40 »

dost rozmyslam, ze si kupim to tremolo. rad by som vedel ako si s nim spokojny po mesiaci...
bol by som rad keby napisali daco aj ludia, ktori maju uz dlhsie tieto efekty - su to predca len objektivnejsie názory ako po skusani v obchode.

caves, tremolo je stale plne funkcne :-) a robi to co ma... ja vlastnim z tejto ich novej rady - digital delay, flanger, tremolo, phase shifter a octaver, vsetky asi pol roka. mechanicky su krabicky uplne vporiadku, nic sa mi na nich neodlamuje a pod. mne absolutne nevadi, ze su plastove...o svoje veci sa staram, v aute na slnku v 70 stupnoch ich tiez nenechavam...a mam lahsi kufor s efektami. zvukovo ako som uz spominal nemam najmensi problem s delayom - nastavim na nom cokolvek (co krabicka umoznuje), vyzdvihol by som flanger - ma naozaj podla mna velku zvukovu variabilitu - od skleneneho tonu az po uplne chorusovite polohy - vyladim si na nom taktiez presne co potrebujem. tremolo je taka jednoucelova zalazitost, vpodstate len viac ci menej "pulzov" a ich hlbka. jediny octaver zodpovedne nefunguje v zmysle "octavovania" pri vyssich polohach na hmatniku. je tam viac vypadkov v trackingu, ale ako viem, je to problem aj drahsich masiniek tohto typu. phase shifter ti umozni efekty v rozsahu phaseru az po flageroidne, wahoidne zvuky (niekedy ho pouzijem ako autowah), vyladis na nom napr. zvuk podobny gilmourovmu doprovodnemu zvuku v "breathe" (napr.) .... na moje gusto je sum vsetkym krabiciek v uplne pohodovej rovine, (jediny brum, co ma irituje je moj solo singel snimac, ked ho zapnem :-)... este spomeniem, ze vsetky krabicky, co som menoval nemaju ani velky odber baterie, takze netreba k nim za kazdu cenu adapter. neviem presnejsie priblizit, ale baterie (aj tie najlacnejsie) tak, ze ma vobec neotravuje zcasu nacas ich vymenit. ale pozor, z vynimkou delayu - ten ma odber extremne vysoky a adapter je nevyhnutny (pri co i len slabsej baterii zacne signal kolisat a vydavat take pulzujuce pukanie - zakupil som adapter a vec je vyriesena. mne sa rozhodne tato nova rada efektov paci - zatial mi priniesla len vela radosti za dobry peniaz, hral som s tami krabickami i na vacsich festivaloch a nesklamali ma.
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
predator
Hosť
« Odpoveď #152 kedy: 30. Júl , 2007, 09:54:39 »

To, že nový rad výrobkov Behringer sa vydaril, je potešujúca správa. To, že to funguje ako má a stojí to pár korún, je pre slovenského muzikanta veľmi potešujúca správa, čo viac si možno priať?

Dnes mi volali ľudia z UPS, za hodinku-dve mi vraj donesú ten Virtualizer, tak uvidíme, ako to bude hrať. Zatiaľ mám od nich iba gitarový box a hraje dobre, tak sa nechám prekvapiť.
Zaznamenané
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #153 kedy: 30. September , 2007, 21:23:42 »

a čo by ste povedali na Bassove efekty od Behringera? Ja vlastním Bass Limiter Enhancer. Dostal som ho od kamoša, ktorý zrejme nevedel, čo mi kupuje. Nejakú extra zmenu to zas nerobí ale celkom ok.
Zaznamenané
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #154 kedy: 01. Október , 2007, 11:55:45 »

Nápodobne, kúpil som ekvalizér a robí to čo má. Dokonca ked sa zdvihne volume funguje aj ako booster. Nie vždy sa ale dá dať pred aparát.
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
predator
Hosť
« Odpoveď #155 kedy: 01. Október , 2007, 12:21:35 »

Ja si tiež pochvaľujem ... už som ten Virtualizer pár ľuďom predviedol a veľmi sa im páčil ten zvuk, čo z toho šiel. Na to, čo hrávam, mi to stačí.
« Posledná zmena: 01. Október , 2007, 12:22:17 od Predator » Zaznamenané
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #156 kedy: 02. Október , 2007, 22:57:05 »

Nápodobne, kúpil som ekvalizér a robí to čo má. Dokonca ked sa zdvihne volume funguje aj ako booster. Nie vždy sa ale dá dať pred aparát.
Ked to mas zapojene v slucke, je logicke, ze to funguje ako booster.
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #157 kedy: 13. Október , 2007, 18:34:35 »

tak jak teda ten ekvalizer, oplati sa?
Zaznamenané
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #158 kedy: 14. Október , 2007, 10:08:36 »

No záleží na čo ho potrebuješ. Ja konkrétne som ho kúpil, lebo na moja hlava je veľmi jednoduchá a aj keď sa mi charakter zvuku páči, potreboval som ho tak nejak vymodelovať, čo sa mi po nejakej dobe aj celkom podarilo, tiež by som videl použitie ako zvýraznovača sol. Btw teraz si robím zálusk skúsiť ten ich delay...
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
waldo42
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 273



« Odpoveď #159 kedy: 24. December , 2007, 15:55:11 »

urobil som si predvcerom radost a kupil si behringer bass chorus v muzikeri.s matusom sme to odskusali v obchode,slapalo to uplne super.zakupil som si k tomu zaroven aj adapter bystrican.doma ale efekt robil len jednu vec-svietil.spat do obchodu,zas fungoval.nakoniec sme zistili ze bystrican mu nechuti.tak som nafasoval adapter zoom a ide jak pila.len aby ste vedeli ha ha ha
Zaznamenané

mozes si vybrat z dvoch ciest: "sex, drogy a rock ´n roll" alebo "masturbacia, antidepresiva a hip hop"
predator
Hosť
« Odpoveď #160 kedy: 24. December , 2007, 17:12:56 »

Však ja to hovorím furt, nech si kto chce čo chce tvrdí, ja verím len svojim ušiam a svojim labám, a keď raz niečo funguje poriadne, tak sa môžem vykašlať na to, čo sa rozpráva.

Ja som si na Vianoce urobil radosť tiež a kúpil som si od Behringera rackovú ladičku kombinovanú s metronómom. Je veľmi presná (stupnica nie je po 5 centov na LEDku ako u klasických malých ladičiek, ale po jednom cente!), dokonca tak, že som si kvôli nej vymenil hrúbku strún z 009 na 010/009 ... a kto ste počuli moje ukážky, viete, že nezvyknem byť rozladený, ale ten prístroj mi ukázal, že mám ešte isté rezervy v ladení.

Na ladičke teraz ladím nielen gitaru, ale aj kolegovu basu päťstrunku. A metronóm v nej používam na terorizovanie a buzeráciu spoluhráčov na skúškach  ha ha ha - bubeník dostáva z neho klik do ucha a my ostatní máme okamžité info o tempe v podobe LEDkového displeja, ktorý sa "prelieva" zo strany na stranu. Ak sa teda niekto sekne, hneď vidno, kto, a je koniec vyhováraniu sa, kto zahral nepresne.
« Posledná zmena: 24. December , 2007, 17:13:37 od Predator » Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #161 kedy: 30. December , 2007, 20:44:05 »

To počas hrania všetci pozeráte na ladičku? Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #162 kedy: 30. December , 2007, 20:49:02 »

To počas hrania všetci pozeráte na ladičku? Bavím sa skvele

ano lebo do teraz vsetci cumeli na spevacku a mylili sa  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
predator
Hosť
« Odpoveď #163 kedy: 30. December , 2007, 20:51:58 »

To počas hrania všetci pozeráte na ladičku? Bavím sa skvele

Nie, iba keď máme pocit, že to začína trošku plávať, tak hodíme na to očkom  Som frajer Pomáha to, nikto sa už nemá možnosť vyhovárať, že sa neskopal v rytme on, ale ostatní. Kruté  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 30. December , 2007, 20:54:04 od Predator » Zaznamenané
jasomto
Hosť
« Odpoveď #164 kedy: 13. Január , 2008, 09:49:46 »

chcel by som si zaostarat nejaky akusticky simulator. nasiel som boss a behringer.je medzi nimy dost velky rozdiel cenovy.nemate nahodov skusenosti s tymito simulatormi?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.131 sekund, 22 otázok.