Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. September , 2024, 06:38:31
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Daron Malakian  (Prečítané 5835 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« kedy: 13. Január , 2006, 12:40:00 »

Gitarista zo System Of A Down. Co na neho hovorite? Podla mna vymysla fakt zaujimave riffy a ma super zvuk.


* DaronMalakian.jpg (44.25 KB, 454x288 - prehliadnuté 405 krát.)
« Posledná zmena: 03. Január , 2007, 19:55:35 od Martinlm » Zaznamenané
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #1 kedy: 13. Január , 2006, 12:46:06 »

Ak nahodou nepoznete tak http://www.systemofadown.com/. Ked spustite stranku, tak vam to zacne prehravat 3 skladby.
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #2 kedy: 13. Január , 2006, 14:31:10 »

Vyborne!Som velmi rad,ze sa tu zaoberame aj skvelymi \"doprovodnymi\" gitaristami,ktori su nemenej doleziti,ako virtuozi solisti.Daron totiz doprovodnu hru povysil na umenie a dokazal,ze aj doprovodny /spravnejsie nesolovy/ gitarista moze velmi zaujat.Hra ozaj originalne-obdivujem ho.To co mnohi povazuju za menejcenne sa v jeho pripade stalo silnou zbranou.Teraz je taka doba,ze sola moc neletia,ale ked si porovnas napr. korn a system hned vies kolko bije.


SKULLER-Pridavam ti karmu nie preto,ze som fanusik systemu,ale preto,ze si poukazal na dobreho \"nesoloveho\" gitaristu.
Zaznamenané

skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #3 kedy: 13. Január , 2006, 14:34:42 »

Mne sa hrozne paci jeho styl, je fakt originalny. A pri jeho riffoch sa clovek skutocne nenudi.
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 13. Január , 2006, 15:16:22 »

no reku da sa povedat ze hej ... paradny gitarista doprovodny ... no sa mi videlo ze mal tu ibanezu to ked vidim tak hnem mi napadne jeho meno
ale teraz hra uz na gibsonoch SG a to je skoda
lebo na nich hra velmi vela gitaristov a ta ibaneza bola prenho specificka ...
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 13. Január , 2006, 16:50:46 »

No jo mne sa tiez jeho riffy pacia.... ale nie je to len doprovodak... dokaze odbachas aj sola z IRON MAIDEN jedna radost!!! Tak pozor!!
Inak mne sa jeho SGckovy zvuk viac paci Cmuk chlapci

Naposledy upravil astaroth777, : 13.01.2006 o 16:52
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #6 kedy: 13. Január , 2006, 19:41:09 »

konecne :)
daron ma skvele naslapane riffy a zvuk...ma obrovsky zmysel pre rytmus...zaujal ma hned na prve pocutie,ked som sa dostal k prvemu albumu system of a down...vobec mi v ich hudbe nechybaju sola
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #7 kedy: 13. Január , 2006, 19:42:53 »

to astaroth777: mne sa prave ten jeho ibanezacky sound pacil viac...
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 13. Január , 2006, 23:10:07 »

MOžno sa mýlim, ale zdá sa mi, že ten človek sa volá Daron Malakian, nie Malakain


Ináč System celkom môžem...niesú moji naj, ale hrajú nápaditú a správne uletenú muziku...ich politické texty fakt nemusím
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 13. Január , 2006, 23:16:09 »

no  fakt vola sa daron malakian som videl len daron a uz som vedel ze o kom je rec ... oni su z armenska tak take meno neni zvyklostou...a praveze prvy uplne prvy album bol naj pre mna teda .. take pecky ako war alebo co tak to uz hej proste eno nuno ...
ten gibsonacky zvuk je uz taky tuctovy  aj ked je pekny ... ale ibanez takehoto tvaru to bolo prenho typicke...
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 14. Január , 2006, 16:25:13 »

...fakt je to borec.. paci sa mi velmi jeho styl..osobity, napadity a kreativny gitarista, ktory je vo svojom obore naozaj spicka...

..jedine, co mi na nom momentalne vadi je jeho spev... na poslednom albume sa az moc spevacky presadzuje, co je podla mna na skodu... ale zasa spievat a hrat tie jeho doprovody je naozaj umenie...
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #11 kedy: 14. Január , 2006, 16:28:44 »

ja moc jeho vokal nemusim.tiez sa mi nepaci ze sa spevacky tlaci dopredu.inac mi system nejako extra nevadi.
Zaznamenané

o-yep sro
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 14. Január , 2006, 17:41:18 »

Dugo napísal:
Citácia
...fakt je to borec.. paci sa mi velmi jeho styl..osobity, napadity a kreativny gitarista, ktory je vo svojom obore naozaj spicka...

..jedine, co mi na nom momentalne vadi je jeho spev... na poslednom albume sa az moc spevacky presadzuje, co je podla mna na skodu... ale zasa spievat a hrat tie jeho doprovody je naozaj umenie...


no mne osobne sa praveze zda ze sa v pohode doplnaju so serjom v tom speve :side:
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #13 kedy: 14. Január , 2006, 23:26:44 »

Podla mna nespieva az tak zle.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 28. Február , 2006, 14:55:08 »

Jasné že je preňho typická keď ju sám navrhol Žmurk a je fotko mu ju pomaloval... Inak ja tak je u mna the best :silly:
« Posledná zmena: 03. Január , 2007, 19:56:10 od Martinlm » Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.149 sekund, 23 otázok.