Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 09:39:31
Strán: 1 ... 9 10 [11] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guns ´N´ Roses  (Prečítané 69769 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #150 kedy: 22. Február , 2012, 07:34:40 »

slovenska Courtney Love ?  ha ha ha
Neviem
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #151 kedy: 22. Február , 2012, 10:02:26 »

spomenut v teme guns and roses zive kvety je urazka toho najtazsieho kalibru aj tejto zostavy gnr...
osobne si myslim ze to co ZK predvadzaju nema s hudbou absolutne nic spolocne...taky zle zahraty slovensky pop rock so snahou o pseudo-intelektualne texty...je to prekuknutelne po jednej skladbe..ja som mal cest na jednom koncerte na SNPcku kde mal hrat varga, ktory si zahral svoju oblubenu pesnicku a siel prec, potom prisli zive kvety a rozbalili daco o mrtvych svaboch a ze netreba sa bat, treba sa nebat, a ja som sa aj s kamosmi valal po zemi od smiechu ake to bolo strasne...a ludia tam uznanlivo stali a pocuvali umenie...

fakt podla mojho nazoru je toto este horsie nez AC+...a tym ich na svojom osobnom rebricku charakterizujem ako najhorsiu existujucu kapelu v slovenskej republike :-)

..ale ludom sa to paci tak co :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #152 kedy: 22. Február , 2012, 10:22:22 »

ale ludom sa to paci tak co :-)
no tak potom ty si demagog a kecalek, pretoze potom je to umenie a ty si kto, aby si rozhodoval, co je a co nie je hudba? niekto v tom MOZNO vidi umenie, takze potom je to umenie a to rovnocenne ako kazde ine.

pretoze ako sa na fore v inteligentnej debate velakrat uzavrelo, umenie sa neda merat a preto, ked sa hovno niekomu paci, tak je to umenie.

 Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #153 kedy: 22. Február , 2012, 10:26:16 »

no tak potom ty si demagog a kecalek, pretoze potom je to umenie a ty si kto, aby si rozhodoval, co je a co nie je hudba? niekto v tom MOZNO vidi umenie, takze potom je to umenie a to rovnocenne ako kazde ine.

pretoze ako sa na fore v inteligentnej debate velakrat uzavrelo, umenie sa neda merat a preto, ked sa hovno niekomu paci, tak je to umenie.

 Bacha na vec kamo!

zavadzas. umenie sa neda merat, ale kazde umenie ma nejaky pribeh alebo suvisiace pozadie pripade remeselnu kvalitu alebo je aspon podporene nejakymi autoritami. co z toho maju Zive kvety ?
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #154 kedy: 22. Február , 2012, 10:29:28 »

Iggy ak si este raz precitas co som napisal opisoval som vyslovne svoj pocit z toho co ta kapela robi...takze nech si ktokolvek mysli co chce :-) ja si myslim ze je to sracka, v zasade ale nikomu neberiem z niecoho co ja povazujem za sracku gurmansky pozitok :-) len sa proste k nemu nepridam :-)

...ale raz ked si kupim tvídové sako s lakťami kožennými... :D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #155 kedy: 22. Február , 2012, 10:29:39 »

zavadzas. umenie sa neda merat, ale kazde umenie ma nejaky pribeh alebo suvisiace pozadie pripade remeselnu kvalitu alebo je aspon podporene nejakymi autoritami. co z toho maju Zive kvety ?
podla mna to, co si vymenoval, su meratelne atributy umenia a v podstate moje slova z inej diskusie, kde neviem, ci si nahodou ty tiez nevyryval do mna. takze ja teraz nezavadzam ale len tak laskovne medzi robotou vyryvam. na diskusiu o kvalite umenia na tomto fore uz urcite nemam chut, ale s tebou by som si to kludne este prebral pri pive  Na zdravie!
a hej, podla mna je to objektivne a nespochybnitelne grc bez hodnoty, cize ziadne umenie, bud kludny  Som frajer

v zasade ale nikomu neberiem z niecoho co ja povazujem za sracku gurmansky pozitok :-) len sa proste k nemu nepridam :-)
a vyhlasit, ze ide objektivne o sracku niekomu berie pozitok? len sa pytam...
...ale raz ked si kupim tvídové sako s lakťami kožennými... :D
kozennnnnnnnnymi?  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 22. Február , 2012, 10:31:32 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #156 kedy: 22. Február , 2012, 11:15:12 »

pište okolo nazvu temy a nie o megakokotinach...ZK nas zaraduju na konec hudobneho potravinoveho retazca na zemeguli ak nie v celom vesmire...
Zaznamenané

karol1984
nováčik
*
Príspevkov: 17



« Odpoveď #157 kedy: 17. Október , 2017, 20:35:49 »

 Na zdravie!
Zaznamenané

gibson les paul standard 2010, combo,engl gigmaster 30 combo,marshall jvm 205c
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #158 kedy: 24. Máj , 2020, 12:06:22 »

2014 R9 Darkburst VOS Slash proto

Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #159 kedy: 24. Máj , 2020, 12:08:26 »

Super tričko
Zaznamenané
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #160 kedy: 24. Máj , 2020, 13:04:14 »

 Žmurk
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #161 kedy: 25. Máj , 2020, 07:39:06 »

Legendary '59 Les Paul has a new owner; Kirk Hammett of Metallica!

http://guitarism-tr.blogspot.com/2014/07/kirk-hammett-owns-greeny.html
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #162 kedy: 25. Máj , 2020, 14:25:25 »

zaujímavá tá kovová ladiaca mechanika.Tá je pôvodná?
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #163 kedy: 25. Máj , 2020, 14:38:57 »

Nie je povodna, Gary Moore ju poupravoval na svoj obraz, aj knobs na potenciometroch vymenilna dve a dve z inej sady, okrem ineho na nej este nechtiac zlomil krk, cim, ako Kirk hovori, tu gitaru vylepsil, lebo vraj vzdy ked sa zlomi krk, tak po oprave ta gitara znie lepsie ako predtym....to tvrdi Kirk, nie ja  :)
Ku cti Kirkovi sluzi, ze ju nema len doma za sklom, ale natvrdo ju berie na turne. Skoda len, ze si jej zvuk nemozeme uplne vychutnat, lebo pri tej hudbe, co hrava sa jej kvalita strati v skresleni a v digitalnom zapojeni. U takeho Bonamassu by bola to bolo zvukovo lepsie
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #164 kedy: 25. Máj , 2020, 16:51:10 »

https://m.youtube.com/watch?v=4fQhin4vQAc

Nemyslim že by nevynikla. Je to len kus dreva s históriou.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.