Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 18:04:49
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vyber gitary do 10000  (Prečítané 14943 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #15 kedy: 17. Január , 2006, 12:31:29 »

ja by som tiez odporucil vrelo popozerat inzeraty,suhlasim s nazorom imbusa-gitarka s floydrose do 10 000 nevesti nic dobre :S takze ja by som radsej bral pevnu kobylu.dakto tu spomenul znacku cort..mal som,nemam moc dobre skusenosti,neodporucam..keby sa ti podaril zohnat hrany fender strat mexiko do tych 10,uvidis ako sadne,za tie peniazky vhodna kupa by som povedal..ale fakt zalezi kus od kusu..treba dobre pozriet mechanicke vady(spracovanie),ohmatat,zahrat si,poctivo vypocut..zelam vela stastia..ps:ked daco kupis,hod foto a prve dojmy Žmurk
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 19. Január , 2006, 00:47:04 »

ked uz tu bola rec o tych lacakoch z auparku SX, tak ako je to s nimi? lebo minule sme opiti pozerali u bambusa video Edguy, a tam gitarista normalne v studiu s takouto gitarou stal a hral. to sme cumeli ako puci obaja. rastis, tie lacaky z mady, o ktorych hovoris nie su nahodou harley benton? lebo o tych som na harmonycentral cital iba same nadavky, snad az na par vyrokov, ktore chvalili pomer cena/vykon. ak su tam totiz nepouzitelne snimace, tak len do tych bude musiet potencionalny kupec 4-8 litrov, co gitku znacne predrazi...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 19. Január , 2006, 01:09:19 »

Nebol to harley benton. Bola to nejake znacka, ktoru si uz zaboha nespomeniem. Nieco na T. Snimace to malo nepouzitelne, pretoze piskali jak dve dive svine, ale to sa da riest.
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #18 kedy: 19. Január , 2006, 01:34:54 »

Tiez by som sa v tejto cenovej hladine vyhybal floydu.Ten inzerat,ktory prihodil jack 6.3 vyzera dobre.To by som omrkol.Ale v tejto cene /alebo myslim 10500/ sa da kupit aj jackson a jackson ma ozaj skvely pomer kvalita/cena.
Zaznamenané

Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #19 kedy: 19. Január , 2006, 10:42:01 »

\"Snimace to malo nepouzitelne, pretoze piskali jak dve dive svine, ale to sa da riest.\" :D:D:D:D:D dobre som sa zasmial navcas rano ;-)

Naposledy upravil Marshall, : 19.01.2006 o 10:43
Zaznamenané
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #20 kedy: 19. Január , 2006, 12:42:25 »

rastis napísal:
Citácia
Nebol to harley benton. Bola to nejake znacka, ktoru si uz zaboha nespomeniem. Nieco na T.


Nebol to Tenson, alebo tak nejak?

Naposledy upravil skuller, : 19.01.2006 o 12:42
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 19. Január , 2006, 15:27:59 »

skuller napísal:
Citácia
rastis napísal:
Citácia
Nebol to harley benton. Bola to nejake znacka, ktoru si uz zaboha nespomeniem. Nieco na T.


Nebol to Tenson, alebo tak nejak?


Moze byt. Vyguglil som akurat nejake \"tenson guitars\" a tusim to bolo ono, aj cena by sedela.
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #22 kedy: 19. Január , 2006, 22:42:48 »

co ja viem...ja by som do tychto uplne najlacnejsich gitar nesiel...aj po vymene snimacov a to bude stale padlo
neverim,ze tieto gitary mozu hrat...
Zaznamenané
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #23 kedy: 19. Január , 2006, 23:04:50 »

ak stoji problem takto:kupit lacnu gitaru,nahodit dobre snimace..to by som urcite nerobil..ked je na figu gitara,dobry snimac nepomoze,skor opacne..to si radsej dopriat lepsie drevo Žmurk
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 24. Január , 2006, 15:12:59 »

iggy napísal:
Citácia
ked uz tu bola rec o tych lacakoch z auparku SX, tak ako je to s nimi?


... prave som si kupil SX SEG2-AM . . . je to kopia van halenovho music manu. . ..

 mam z toho taky dojem, ako keby na nej robili 2 firmy . . .. na jednej strane pekne spraveny korpus, krk(akurat, ze je absolutne rovny), hmatnik, prazce, hlavica, drevo vyzera byt tiez v pohode.... na druhej strane totalne odflaknuty hardver . . .  tremo typu floyd rose, absolutny trapas, snimac pri kobylke sa mika, sroby na klucoch sa nedaju uplne dotiahnut, takze treba vypodlozit . . . ..zvuk, kvoli tremolu asi, dost povrchny, ako keby iba v ramci strun, ako keby sa drevo na zvuku nepodielalo . . . . inak snimace vyzeraju, ze sa celkom daju . . ..., ale vsetko to pada a stoji na tom tremole ..

. .  gitarku som napriek tomu kupil v akcii 30 hrmenych za 7litrov (inak stoji 10, ale to by som nedal) . . .. po upravach(vymena tremola, doladenie krku,  uchytenie snimacov) a doladeni to bude dobry nastroj . . . .

 ..... gitarka je velmi pekna a spracovanie \"drevenej\" casti tiez  . . . .  neviem z akeho dreva je korpus, je tmave, kresba ako keby bolo pilene v smere rastu stromu . . .. krk je riadne porisko . . . spociatku som mal obavu, ci si zvyknem, lebo som nauceny na tenke, ale po kratuckom case mi to ani neprislo . . . . asi preto, ze zaoblenie hmatnika je velmi mierne ak vobec nejake je . . . hra sa na nej velmi prijemne . . .najvyssie polohy kraaasne dociahnem aj na hrubych strunach . ..  hmatnik je svetly, typujem na javor(?), nalepeny na krku asi ineho typu dreva, tiez svetle skor do oranzova . . . pripomina mi drevo na mojom squieri a to je myslim jelsa . ..ale, toto su len spekulacie. . . .

Naposledy upravil martinlm, : 24.01.2006 o 17:51
Zaznamenané
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #25 kedy: 25. Január , 2006, 10:14:00 »

frakos: Urob nejake fotecky, pripadne aj nejake zvukove ukazky a chces. Celko ma zaujima aky to ma sound.
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 27. Január , 2006, 08:45:21 »

... fotecky TU
....zvukove BEG, SOLO, SPOLU

Naposledy upravil frakos, : 27.01.2006 o 08:46
Zaznamenané

skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #27 kedy: 27. Január , 2006, 09:16:19 »

Moze byt. Cez co si to nahraval?
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 27. Január , 2006, 09:31:01 »

Hughes & Kettner - METROVERB -> mic PG57 -> SB live(na mic vstup) . . . . . nahral som vo Vegas-e a pre chut prihodil trocha reverbu
inak bacha, to tremolo je ozaj otrasne, ciastocne som ho musel znehybnit

Naposledy upravil frakos, : 27.01.2006 o 09:34
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #29 kedy: 27. Január , 2006, 15:36:28 »

frakos: myslim ze to kombo tomu zvukku dost pomohlo, lebo od SX vela necakam, aj ked hral som len na akustikach SX, a inak ako si ho znehybnil Huh!Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 22 otázok.