Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 18:08:49
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vyber gitary do 10000  (Prečítané 14945 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
bssmntom
nováčik
*
Príspevkov: 6


« Odpoveď #45 kedy: 03. August , 2009, 15:11:24 »

mna skor zaujima vasa skusenost s tymi tromi modelmi co som pisal telecustomII jagmaster a telethinline.. ci sa to nerozpadlo po prvom hrani a podobne..

..a ti japonci vobec nevyzeraju zle..dokonca aj telecustom a thinline robili.. len na to asi tazko natrafit.. hlavne u nas
Zaznamenané
bssmntom
nováčik
*
Príspevkov: 6


« Odpoveď #46 kedy: 12. August , 2009, 20:15:29 »

bol som v shope..brnkol do thinline-u .. zahral mi na nom aj predavac .. s fenderackym hot rodom to znelo dost dobre..takze ju beriem
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #47 kedy: 12. August , 2009, 20:16:22 »

tak nech ti dobre posluzi teda  Zdravíčko
Zaznamenané

bssmntom
nováčik
*
Príspevkov: 6


« Odpoveď #48 kedy: 12. August , 2009, 20:26:28 »

dankee.. Na zdravie!
Zaznamenané
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #49 kedy: 31. August , 2009, 05:36:26 »

no je to trochu jinak a trochu tejně :  Žmurk
u lacinějších kytar mužeš získat jako ztratit osobně bych se do Ibanez nebo Epiphone asi nepouštěl už mockráte mě zklamali naopak nejdražší Fokusy byli vždy něčím zajéímavé ale těžko se mezi nimi hledá kousek fakt dobrej
z mých zkušeností vím že v laciných LPčkách nebo PSR kejtách hodně vynikyjí kejty CORT řady M ....200- 600 jsou fakt výborný - cena výkon- u Epi bych spíše volil cestu dobrého ojetého kousku z vyších řad někde na bazaru což se ostatně muže týkat i Ibaněz kytar
pak velmi slušně znějící se mi zdají kytary se značkou SX myslím že je prodává Muziker jinde jsem je neviděl a další lacinou ale slušnou značkou jsou kejty s označením Vintage ale na trhu je jich pomálu ale kdo ji má je většinou spokojen  na par už jsem taky hrál no a pak je to už jen většinou o štěstí
co bych moghl jěště doporučit jsou kejty se značkou Shark ale ty už leda na bazaru a je jich skutečně málo ale třeba straty od Shark se klidně mohli popasovat s lacinějšími originály což poměr cena výkon vypadalo vždy výborně .....je třeba ale zkoušet a hledat a nebát si zahrát i na nejdražší kousky abys věděl co vlastně hledat  Zdravíčko
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.