Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 21:53:09
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: killya182 - gitary  (Prečítané 8570 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 24. Január , 2006, 14:21:09 »

ani les claypoolovi sa piccolo najprv nepacilo a nelepil nan nalepky, aj ked mu vsetci vraveli, ze je hnusna a on s nimi suhlasil..

ale dobre sa mu na nej hralo a bola pohodlna...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 22. Marec , 2008, 12:43:53 »

mimochodom od mojej davnej poslednej navstevy mam novu gitaru, vcera mohli pani vidiet na koncerte...
je to napodobenina les paul...nevydarena napodobenina :D od cinskej firmy SX
je to sunburst, ma dva humbuckre a je strasne, ale nehorazne tazka, ako keby bola robena z nejakeho duboveho dreva :D
v kazdom pripade sa mi na nu hra ovela lepsie, ako na tej yamahe, ale to by sa mi asi na vsetkom hralo lepsie :)
okrem tej velkej hmotnosti by som jej nevytkol nic, lak je na nej kvalitny, ziadne hrbolceky, pri transporte sa s nou vobec nemaznam a nosievam ju v roztrhanom puzdre, ktore som dostal v tom packu so starou yamahou a SXka stale zije, ma velmi prijemny krk, ktory super padne do ruky a jedine, co mi na nom prekaza je, ze ked sa mi spotia ruky, tak sa mi lubi vysmykovat, ale to asi kazda gitara, lebo maju hladky lak...
na to, ze stala tusim 10 alebo 11 tisic korun je podla mna dost dobra, uz som sa s nou aj nahraval a pacil sa mi jej zvuk, ktory je v kombinacii s voxom ad50 presne taky, o akom som snival...len je na nej az prilis vidno, ze sa chce podopat na LP, ale nemoze, lebo SX nemaju licenciu.
samozrejme, ze ked budem mat peniaze a vydrzi mi to s The Bag Of Bones, tak si kupim originalny sunburst Beeee
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 22. Marec , 2008, 12:48:45 »

podla mna ma zly zvuk  Popiskujem si

to bude tym drevom a absenciou ozvucnice...
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #33 kedy: 22. Marec , 2008, 12:54:10 »

podla mna ma zly zvuk  Popiskujem si

to bude tym drevom a absenciou ozvucnice...
akej ozvucnice?
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #34 kedy: 22. Marec , 2008, 13:07:35 »

(...)
na to, ze stala tusim 10 alebo 11 tisic korun je podla mna dost dobra, (...)

preco si sa rozhodol za tu cenu pre SX? ved v tej cenovej relacii by si zohnal nieco lepsie nie? alebo nie?
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 22. Marec , 2008, 13:16:08 »

preco si sa rozhodol za tu cenu pre SX? ved v tej cenovej relacii by si zohnal nieco lepsie nie? alebo nie?

v prvom rade som pozeral na ceny, lebo si nemozem dovolit zatial kupovat podla ineho kriteria...
vyslo mi, ze najlacnejsi je muziker (hovorte si co chcete, porovnaval som gitary ako skot a vysiel mi ten muziker ako najlacnejsi)
z muzikeru som chcel SGcko od epiphone, ktore sa mi strasne paci a uplne ho zerem, ale akurat ho nemali...a gitaru som potreboval okamzite, lebo nebolo na com hrat...tak som si pozeral ine veci v tej istej cenovej relacii a okrem squire tam mali tieto SXka...tak som si k jednemu sadol a zahral som si, dal som ho dugovi, nech aj on vyskusa a zobrali sme ho...keby som mal viac casu, tak by som si ho mozno nezobral a pockal by som na to SGcko...
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 22. Marec , 2008, 13:18:01 »

jo SG by sa hodilo aj z imageoveho hladiska... ne dva les pauly jak tepli bratia Bavím sa skvele
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 22. Marec , 2008, 13:18:40 »

podla mna ma zly zvuk  Popiskujem si

to bude tym drevom a absenciou ozvucnice...

aka absenica ozvucnice prosim ta ?
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 22. Marec , 2008, 13:19:46 »

aka absenica ozvucnice prosim ta ?

hovori vam nieco slovo - vtip?  Fuuha zíram
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 22. Marec , 2008, 13:22:25 »

hovori vam nieco slovo - vtip?  Fuuha zíram

ked to je od teba tak ani nie. tak je to.
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 22. Marec , 2008, 13:23:33 »

jo SG by sa hodilo aj z imageoveho hladiska... ne dva les pauly jak tepli bratia Bavím sa skvele

tomu ver...ale ten sunburst mi nejak prirastol k srdcu...nic no, vyskusam si niekedy to SGcko, aky ma zvuk a rozhodnem sa, ci kupim kvalitnejsi sunburst alebo kvalitnejsi SG, ale to ma este kopec casu...jedine, ze by sa mi fakt nejaky dobry deal podaril, ze kupit to od niekoho...
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #41 kedy: 22. Marec , 2008, 15:59:01 »

tak si kupim originalny sunburst Beeee
to aj na sunburst treba licenciu?  :)

btw hod fotky, nech vieme aj my z chudobneho vychodu ako vyzera ten bajny nastroj opradeny legendami - elektricka gitara  Som frajer
« Posledná zmena: 22. Marec , 2008, 16:00:51 od styrioci » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.228 sekund, 22 otázok.