Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 13:39:11
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Judas Priest  (Prečítané 21410 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 12. Marec , 2009, 11:13:27 »

maiden je oproti judasu kapor Ja som čert.. ale ne...obe su fajn....ale Judas Priest som svojho casu uplne zboznoval...jasne ze najvacsia pecka je painkiller ale divim sa ze ste nikto nespomenuli ram it down...to je absolutna nakladacka....a este hell bent for leather. Ja si pod pojmom heavy metal predstavujem Judas Priest

mne sa paci novy album stare sa mi nikdy nepacili ...
Zaznamenané
Oliver B.
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 31. Júl , 2010, 01:24:42 »

Judas Priest sú pre mňa absolútne najlepšia heavymetalová kapela.Iron Maiden sú u mňa v porovnaní s nimi len slabý odvar.Bol som na nich nedávno naživo ked boli v Blave a bol to super koncert ale ich nová tvorba ma vôbec neoslovuje.Možno je to aj tým že už metal veľmi nepočúvam,ale nemá to tú správnu šťavu.Pre mňa sú dokonalý príklad šťavnatého a nadupaného heavymetalu skladby ako Hell bent for leather,Ram it down,Painkiller,Dissident Agressor,Screaming for vengeance,Electric eye,Eat me alive,Heading out to the highway a ešte veľa veľa iných od nich.A majú aj super emotívne skladby a balady ako: Beyond the realms of death,Before the dawn,Blood red skies,A touch of evil...
Nadupaná kapela.Nie jak tie nové metaly všelijaké čo už nevedia s čím by prišli.Ja mám rád metal taký aký ho robí Judas Priest.Okrem nich je už len pár kapiel ktoré ho robia podobne dobre
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #32 kedy: 22. Júl , 2013, 10:16:32 »

akurat vcera som objavil tuto kapelu a fakt netusim ako som ich mohol tak dlho prehliadat... zatial pocuvam prve albumy a to je uplna pecka  Na zdravie!
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #33 kedy: 22. Júl , 2013, 10:34:54 »

Koľko máš rockov ?  Na zdravie!
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #34 kedy: 22. Júl , 2013, 10:38:08 »

Judas Priest sú pre mňa absolútne najlepšia heavymetalová kapela.Iron Maiden sú u mňa v porovnaní s nimi len slabý odvar.Bol som na nich nedávno naživo ked boli v Blave a bol to super koncert ale ich nová tvorba ma vôbec neoslovuje.Možno je to aj tým že už metal veľmi nepočúvam,ale nemá to tú správnu šťavu.Pre mňa sú dokonalý príklad šťavnatého a nadupaného heavymetalu skladby ako Hell bent for leather,Ram it down,Painkiller,Dissident Agressor,Screaming for vengeance,Electric eye,Eat me alive,Heading out to the highway a ešte veľa veľa iných od nich.A majú aj super emotívne skladby a balady ako: Beyond the realms of death,Before the dawn,Blood red skies,A touch of evil...
Nadupaná kapela.Nie jak tie nové metaly všelijaké čo už nevedia s čím by prišli.Ja mám rád metal taký aký ho robí Judas Priest.Okrem nich je už len pár kapiel ktoré ho robia podobne dobre
uf no tak to asi né  ?§!. sry ale nedalo mi
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #35 kedy: 22. Júl , 2013, 10:41:44 »

Koľko máš rockov ?  Na zdravie!

27  Bavím sa skvele akoze registroval som ich ale nikdy som ich predtym ani nepocul Na zdravie!
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #36 kedy: 22. Júl , 2013, 10:45:45 »

akurat vcera som objavil tuto kapelu

to je akoby si povedal ze si objavil volant v aute  Bavím sa skvele ale v pohode...
Zaznamenané

Im a little princess
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #37 kedy: 22. Júl , 2013, 10:46:57 »

 Bavím sa skvele super, prepáč za blbú otázku..mne Judas príde už tak legendárny akoby tu bol furt  Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #38 kedy: 22. Júl , 2013, 10:53:42 »

Bavím sa skvele super, prepáč za blbú otázku..mne Judas príde už tak legendárny akoby tu bol furt  Na zdravie!

nevadi  Bavím sa skvele ale zasa vies aky je to pocit objavit taku kapelu zrazu ked si ju predtym vobec nepoznal? od vcera nepocuvam nic ine albumy zaradom  ha ha ha
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #39 kedy: 22. Júl , 2013, 13:19:38 »


to je akoby si povedal ze si objavil volant v aute  Bavím sa skvele ale v pohode...
ja som to tiez v zivote nepocuval a ani ma to nelaka, ak som dokopy pocul 3 pesnicky od nich, tak je to mozno aj vela  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #40 kedy: 22. Júl , 2013, 13:32:05 »

ja som to párkrát počul ako mladý a vobec ma to nezaujalo , proste stále dz dz dz , taký sladkastý rock , preto porovnanie s Maidnami je mi viac jak smíšne  :) ani technicky pre mna nič moc , zato Maiden sú vypalovači + tie ich scény  Som metlak  a Judas sú také pesničky , Maiden je proste taký až operný , nie operený  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 22. Júl , 2013, 13:33:41 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #41 kedy: 22. Júl , 2013, 13:41:40 »

ja som to tiez v zivote nepocuval a ani ma to nelaka, ak som dokopy pocul 3 pesnicky od nich, tak je to mozno aj vela  Bavím sa skvele
Tak ale pre teba ma Judas Priest malo breakdownow  Bavím sa skvele chapes to sa nerata...
Zaznamenané

Im a little princess
cham
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77



« Odpoveď #42 kedy: 24. Júl , 2013, 20:28:40 »

Celkom ostuda nepoznat Judas.

Akoby to bolo dnes:

Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #43 kedy: 10. September , 2013, 15:36:31 »

27  Bavím sa skvele akoze registroval som ich ale nikdy som ich predtym ani nepocul Na zdravie!
... niekedy su aj stare kapely pre niekoho ako nove a to je pre cloveka velky objav a Judasi su fak skvely nalez tak ze tvoje pocity chapem Na zdravie!
Ja som tiez taky objavitel zabudnuteho a pritom je to pre mna nove  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Miro33
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #44 kedy: 01. Február , 2014, 12:36:13 »

Judas Priest je jedna z mojich najoblúbenejších kapiel.Albumy z rokov 76 az 84 su brutalne.Najviac sa mi páčia asi Stained Class a Killing Machine
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.