Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
02. Máj , 2024, 01:08:14
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: bubla15  (Prečítané 11196 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #45 kedy: 12. Apríl , 2008, 18:35:16 »

Frazy az tak nesekat a skus to solicko spravit trosku kontrastnejsie tzn. striedat oktavy , lebo mam pocit , ze sa to vacsinou toci v tej istej polohe .  Na zdravie!
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #46 kedy: 13. Apríl , 2008, 08:48:57 »

Ja si dovolim srkomne zo tri slova k Billis Bounce. Podklad moc neswinguje skus davat akcent na 2 a 4 dobu. Basa tiez neswinguje a hra stale rozklady. Nemusi byt na prvu vzdy zakladny ton moze hrat stupnice nejake chromatizmy a tak. mala by sem tam robit take prirazy predrazene moze a tak. Ked hras single line solo tak sku viac ist po harmonii, stale si tam hral nieco okolo durovej pentatoniky. Skus ju cez Bb7 zmenit na molovu a potom cez F7 zasa durovu. a cez Gmi7 C7 zasa mozes skusit g mol pentatoniku. Ale inak pekne :) tesim sa na dalsie ukazky.
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #47 kedy: 13. Apríl , 2008, 13:16:36 »

Ok, dik za info. To swingovanie neviem ci sa da naucit alebo to musi mat clovek proste v krvi ten rytmus. Ale skusim sa sustredit  viac na tie dorazy na 2 a 4 dobu. No a ako si nazval ist po harmonii, tak to je najvacsi quest do ktoreho sa chcem casom pustit... to chce vediet rozklady a hlavne dobre si nastudovat skladbu. To je serioznejsi pristup, ktory potrebuje viac cvicit a viac pouzivat hlavu. Snad sa k tomu niekedy dokopem.
A frazovanie je kostrbate, ani ine nemoze byt ked na gitaru sada prach.
No a ze som po pol hodine hrania dostal pluzgier, tak to uz je sila. No casu sakra nie je  Smútim
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #48 kedy: 13. Apríl , 2008, 22:06:44 »

no treba aj hlavne vela pocuvat. Ked to budes mat v uchu, bude ti vadit ak to neswinguje
« Posledná zmena: 13. Apríl , 2008, 22:07:03 od Lubo » Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #49 kedy: 09. Február , 2009, 15:45:51 »

opat nieco zabrnkane a nahrate  Žmurk
http://www.divshare.com/download/6514096-e32
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #50 kedy: 10. Február , 2009, 14:06:38 »

mne sa to lubi, zneje to docela presvedcivo, pracujes s dynamikou, akcentami... neni to jalove... nepresvedcivy je zvuk gitary a aj podklad by mohol byt lepsi... ale inak je to podla mojho laickeho (nevyznam sa az tak velmi v tomto type gitarovania) usudku dost dobre  Zdravíčko
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #51 kedy: 11. Február , 2009, 00:48:38 »

hmm tusim to tam uz nie je alebo co? prosim ta skus to uploadnut znovu ak mozes
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #52 kedy: 11. Február , 2009, 00:56:06 »

hmm tusim to tam uz nie je alebo co? prosim ta skus to uploadnut znovu ak mozes

mne ukazuje toto:

Sorry, this account has not been confirmed.
The user who uploaded this file has not confirmed his or her e-mail address, so this file is temporarily unavailable. When the user's account is confirmed, you'll be able to download it again. If you have any questions, e-mail us at support@divshare.com.

Is this your file? Get a new confirmation e-mail.
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #53 kedy: 11. Február , 2009, 00:58:36 »

no aj mne....chces tym povedat ze som mal radsej mejlovat na support@divshare.com a nie stazovat sa u Bublu na fore? Bavím sa skvele
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #54 kedy: 11. Február , 2009, 01:13:04 »

no aj mne....chces tym povedat ze som mal radsej mejlovat na support@divshare.com a nie stazovat sa u Bublu na fore? Bavím sa skvele

urcite Žmurk
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #55 kedy: 11. Február , 2009, 09:42:19 »

Je to pekné. Vypočul som si to až dokonca. A to už je dosť. Super. Príjemné.  Zdravíčko
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #56 kedy: 12. Február , 2009, 11:30:15 »

staznosti boli na mieste, evidentne to bolo treba konfirmnut, tak uz to je na placi Žmurk zvuk by mohol byt lepsi keby nejdem priamo do linky ale taham z komba. objektivne to nie je este ono ale subjektivne ma tesi, ze je to lepsie ako pred pol rokom  Žmurk
« Posledná zmena: 12. Február , 2009, 11:31:49 od bubla15 » Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #57 kedy: 12. Február , 2009, 11:45:54 »

uz to ide :) V pohode to je, ja mam sunny zafixovane ako funkovacku, ale aj toto sa mi lubi. Mas feeling. Odkial mas ten track? Inac sa mi lubi ze ides do tych osmiciek aj ja sa tak snazim hrat. Mozno by si mohol nadrtit nejake postupy, lebo ono sa to uz dost tazko improvizuje z fleku a mozno nejake prechodne tony by to chcelo nech to znie este jazzovejsie  :)
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #58 kedy: 12. Február , 2009, 12:26:35 »

jo licks uz sa snazim pocvicit nejake. track basa bicie su z Band in a Box, btw dik za vsetky odpovede  Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.