Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
06. Október , 2024, 21:24:36
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Čínsky hardware z Muzikeru  (Prečítané 6281 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
xaxoo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #15 kedy: 30. Január , 2007, 17:00:20 »

no a ja by som to nahodou len tak zo zvedavosti skusil poskladat to z DR. parts jedine co ma od toho odradza je ten usmiaty ujo na ich stranke.. btw ne su to nahodou korejci? - aha uz vidim su to cinania... a tu je ten ujo:

http://www.teamintlco.com/Aboutus/aboutus.asp
Zaznamenané
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #16 kedy: 31. Január , 2007, 21:05:00 »

to je to najlacnejsie zelezo ake sa dava na gitary  ak je to cenene napr.  podla textilu a obuvy v cine tak vyrobna cena kobylky moze byt tak cca 27,-sk , a tremolo vintage tak na 55,-sk ( kamarat obchoduje s Cinanmy tak topanky co tu stoja par 300,-sk tak vyrobna cena odhadnuta na 33,-sk Si píš!!! je to smiesne ako to ti cinania robia a este maju aky taky zisk...
Davam presnost poctivemu kvalitnemu hardware  Žmurk urcite Cinu nie ,mozno ked by som mal 15r. a memal prachy Smútim
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #17 kedy: 01. Február , 2007, 00:14:53 »

Kupim jedny cinany, mohol by si mi zohnat od kamosa? 43ky hej ...
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #18 kedy: 01. Február , 2007, 00:19:49 »

Kupim jedny cinany, mohol by si mi zohnat od kamosa? 43ky hej ...

... a za 43,-
Zaznamenané
makovica
nováčik
*
Príspevkov: 11


« Odpoveď #19 kedy: 25. Apríl , 2007, 10:39:25 »

Ak si niekto myslite ze ked fender usa stoji cca 60000 tak vyrobne naklady su 40000 tak ste na velkom omyle. Po prepocitani mozno tak 10000 aj to neviem ci som vela nepovedal. Vsetko sa robi vo velkkom a co sa robi vo velkom ma aj mensie vyrobne naklady. Tak funguje ekonomika vsade na svete nielen v cine. Ja som kupil pevnu kobylku a je to bezproblemovov a vysla ma na nejakych 200sk
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #20 kedy: 25. Apríl , 2007, 10:53:21 »

Ak si niekto myslite ze ked fender usa stoji cca 60000 tak vyrobne naklady su 40000 tak ste na velkom omyle. Po prepocitani mozno tak 10000 aj to neviem ci som vela nepovedal. Vsetko sa robi vo velkkom a co sa robi vo velkom ma aj mensie vyrobne naklady. Tak funguje ekonomika vsade na svete nielen v cine. Ja som kupil pevnu kobylku a je to bezproblemovov a vysla ma na nejakych 200sk
No hej len si vezmi co stoji original floyd rose alebo gotoh floyd a uz si pomaly na cene 10 000.Takze je asi dost nerealne,ze gitara za 60 000 za vyrobi za 10 litrov.To,ze to je vo velkom tam asi aj tak nebude rozdiel 50 000 ako si napisal
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #21 kedy: 25. Apríl , 2007, 11:04:00 »

Ak si niekto myslite ze ked fender usa stoji cca 60000 tak vyrobne naklady su 40000 tak ste na velkom omyle. Po prepocitani mozno tak 10000 aj to neviem ci som vela nepovedal. Vsetko sa robi vo velkkom a co sa robi vo velkom ma aj mensie vyrobne naklady. Tak funguje ekonomika vsade na svete nielen v cine. Ja som kupil pevnu kobylku a je to bezproblemovov a vysla ma na nejakych 200sk

Vyrobne naklady + distribucne naklady + marza ditributora pre EU + marza pre predajcu = cena na pulte. Inak som moc nepochopil zmysel prispevku :)
Zaznamenané
makovica
nováčik
*
Príspevkov: 11


« Odpoveď #22 kedy: 25. Apríl , 2007, 11:51:45 »

zmysel prispevku bol v tom ze je to ako s autami kedysi boli korejske auta povazovane za najvetsi shit a teraz si nedovoli nikto o ich kvalite pochybovat pretoze sa upne vyrovnali kvalitativne svetovim vyrobcom. A tak isto to bude aj s cinanmi. Je to len otazkou casu kedy dojdu na urcitu uroven- tak isto akko to bolo s japoncami(ibanez).   
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #23 kedy: 25. Apríl , 2007, 12:07:56 »

To je v pohode - ide o tu cenu. Ak cely floyd rose stoji 1500,- Sk tak nevydrzi ani hovno. Az bude dobry a vydrzi, bude stat 5000,- . a vobec nejde o to, ci Cina, Korea a lebo Japonsko. Kupil om si 6 ks ladiacich mechanik, velmi lacnych. Vyzerali velmi seriozne a solidne, no strhol som pri osadzani matku na jednej z nich - skratka lacne mechaniky, tam neni okolo ziadna dalsia ekonomia, ani filozofia :)

Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.