Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 19:56:50
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako vyuzit 3 kanale  (Prečítané 1147 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« kedy: 11. Jún , 2010, 14:29:03 »

Mozno co tu teraz zakladam bude hovadina ale chcem sa spytat ako by sa tato situacia dala priesit.
Mam teda to jsx a nevem sa rozhodnut ako pouzit lead, lebo prichadzaju do uvahy 2 riesenia.
1: riesenie je ze hodim overdrive pedal pred zosik a pouzijem crunch na rytmiku a inak nastelovany ultra na leady a tym vlastne efktovu slucku mozem pouzivat len cisto na efekty.
2: moje druhe riesenie je by bolo ze ultra kanal by som pouzil na rytmiku s overdriveom a efektovu slucku by som dal do vyssej hlasitosti a hodil delay aby malo priestor ale ostal by som obmedzeny s efektami na cleane.
Pytam sa lebo overdrive mi ma dojst kazdu chvilu a mam obavy ze crunch nebude mat dostatok guli. Ako by ste to vy riesili alebo riesite?
Zaznamenané

Im a little princess
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #1 kedy: 11. Jún , 2010, 15:11:49 »

Mozno co tu teraz zakladam bude hovadina ale chcem sa spytat ako by sa tato situacia dala priesit.
Mam teda to jsx a nevem sa rozhodnut ako pouzit lead, lebo prichadzaju do uvahy 2 riesenia.
1: riesenie je ze hodim overdrive pedal pred zosik a pouzijem crunch na rytmiku a inak nastelovany ultra na leady a tym vlastne efktovu slucku mozem pouzivat len cisto na efekty.
2: moje druhe riesenie je by bolo ze ultra kanal by som pouzil na rytmiku s overdriveom a efektovu slucku by som dal do vyssej hlasitosti a hodil delay aby malo priestor ale ostal by som obmedzeny s efektami na cleane.
Pytam sa lebo overdrive mi ma dojst kazdu chvilu a mam obavy ze crunch nebude mat dostatok guli. Ako by ste to vy riesili alebo riesite?
vyskusaj si obidve moznosti a rozhodni sa pre tu moznost ktorej zvuk sa ti viac paci. ale na jsx myslim asi nebudes potrebovat ani ten pedal
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #2 kedy: 11. Jún , 2010, 17:40:59 »

no já bych postupoval možná ještě jinak

Drive před aparátem bych používal pro nakopnutí všech kanálů dle potřeby a z tříkanálu máš rázem 6stikanál
ostatní efekti bych vsadil do efektové smyčky a tam bych si připravil delay , chorus, EQ, a případně Pitchiftr ,oktaver a pod. a nebo tam vsadit nějaký vyzkoušený multák třeba stařičkou RP 7 od Digitechu která to umí spláchnout všechno na ráz sám mám RP7 dvě ...........nedám neprodám :)

pak už nic víc není třeba   Zdravíčko Zdravíčko
« Posledná zmena: 11. Jún , 2010, 17:43:18 od kos99 » Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 12. Jún , 2010, 01:16:06 »

Podla mna 3 kanale vyuzijes tak, ze do prveho sa nastahujes a do dalsich dvoch si vlozis gitaru a JSX.  Je to frajer
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #4 kedy: 12. Jún , 2010, 11:05:23 »

Podla mna 3 kanale vyuzijes tak, ze do prveho sa nastahujes a do dalsich dvoch si vlozis gitaru a JSX.  Je to frajer

vsak ma JSX a tvoju gitaru mal by to byt tvoj kamarat  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #5 kedy: 12. Jún , 2010, 11:56:48 »

vsak ma JSX a tvoju gitaru mal by to byt tvoj kamarat  Na zdravie!
Moju gitaru isto nema.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.