Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 11:28:06
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Laney VC a LC  (Prečítané 7557 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 16. Marec , 2010, 15:50:52 »

lacrosse co ma kamarata tak ten svoje LC predal.. nepacilo sa mu ako to hralo, potom kupil line 6 bogner a vyzera byt spoko..  (neni to metlak Žmurk )
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #16 kedy: 16. Marec , 2010, 18:32:46 »

diky za nazory... ono mne sa to kombicko podla ukazok na youtube velmi paci, vcelku vsestranne a nieje ani drahe... uvidzimo... lebo mozno budem potrebovat dalsi aparatus a chcel by som nieco prakticke 1x12 s dobrym zvukom a lacne... zatial je tento laney favorit co studujem po nete... dneska som hral u kamosa na Classic 30 a to je  poprdeli ale je dost drahe...
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 16. Marec , 2010, 20:24:24 »

VC30ki pouzivam uz viac ako 10 rokov, na plne pecky su fantasticke, a cisty channel je najlepsie co som kedy pocul.
 Vymenil by som HH za celestion vintage, mam 112 a 210 boxy tiez.
 Basy nemas ako z 4x12 samozrejme, ale trick je mat dobry stredovy/vyskovysound on-stage, a pridas basy cez PA.

VC30 huci ako hovado - odohral som cely elan je elan a 2 slaviky s volume na 1. Aj tak demcak peachoval ze to huci. Bavím sa skvele

Tu mas vid co som nahraval u Laccrosse-a ked sme svicili na slavika ked som sa nudil:
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #18 kedy: 16. Marec , 2010, 20:38:13 »

a cisty channel je najlepsie co som kedy pocul.

Odporucam toho este potom dost poskusat.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 16. Marec , 2010, 20:50:53 »

Odporucam toho este potom dost poskusat.  :)

Uz som stary, mal som vsetko od twin do jcm/mesa atd. Ako 112 combo, sa neda porovnat, ani s voxom. ma super headroom.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #20 kedy: 16. Marec , 2010, 20:53:08 »

Uz som stary, mal som vsetko od twin do jcm/mesa atd. Ako 112 combo, sa neda porovnat, ani s voxom. ma super headroom.
progac mieril na stary, plesnivy hajvot
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #21 kedy: 16. Marec , 2010, 20:59:52 »

progac mieril na stary, plesnivy hajvot

Spravne Cmuk chlapci, alebo na stare Voxy.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 16. Marec , 2010, 21:09:59 »

Spravne Cmuk chlapci, alebo na stare Voxy.  :)

jaj, samozrejme, ale nehral by som koncert so svojim starymi vecami ani za svet. Myslel som ako NOVY combo.
 Clean channel nie je len clean sound - to je headroom, pedalabilita, compression, ci hra s trebleboosterom, guitar vol dynamics atd u mna. Old school.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
udry
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 16. Marec , 2010, 21:11:20 »

Odporucam toho este potom dost poskusat.  :)
... a čo budeme  skušat a hladat a teoretizovat  a po 20 rokoch povieme. " Huráááááá,našiel som čisty zvuk v starom plesnivom hajvote."  Bavím sa skvele
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #24 kedy: 17. Marec , 2010, 10:11:45 »

diky za nazory... ono mne sa to kombicko podla ukazok na youtube velmi paci, vcelku vsestranne a nieje ani drahe... uvidzimo... lebo mozno budem potrebovat dalsi aparatus a chcel by som nieco prakticke 1x12 s dobrym zvukom a lacne... zatial je tento laney favorit co studujem po nete... dneska som hral u kamosa na Classic 30 a to je  poprdeli ale je dost drahe...


mam lc 30. cisty zvuk super, ale skreslenie treba riesit krabickou, teda aspon mne sa to skreslenie zda dost zahuhlane o nicom. Peavey ma solidny aj skresleny kanal to je jeho vyhoda, inac su to podobne komba.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #25 kedy: 17. Marec , 2010, 11:20:19 »


mam lc 30. cisty zvuk super, ale skreslenie treba riesit krabickou, teda aspon mne sa to skreslenie zda dost zahuhlane o nicom. Peavey ma solidny aj skresleny kanal to je jeho vyhoda, inac su to podobne komba.

ja som ho este nazivo nepocul ale na ukazkach sa mi prave to skreslenie pacilo :) ale tak mozno nazivo je to ine... a este samozejme rozmyslam nad tym VC30... ten som tiez nazivo este nepocul ale na jaywalkerovych ukazkach znie super a vyzera ze by si rozumelo aj s mojim pedalboardom... rozmyslal som aj nad classic 30 ale ked som si tu v inych temach precital jak sa tie pivicka seru a este su aj drahe tak to vylucujem... inac VC30 maju skladom na kytary.cz za 600 ecok... je to dobra cena?
Zaznamenané
janci89
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88



« Odpoveď #26 kedy: 08. Jún , 2010, 16:20:25 »

viete niekto aky je rozdiel medzi laney lc30 II a novym lc 30 112.
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.