Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 14:24:30
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mesa do 45.  (Prečítané 5693 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #30 kedy: 31. Január , 2006, 16:04:30 »

sanraal napísal:
Citácia
no priznam sa neviem ci v tom nemate trochu chaos v pojmoch ;-) hlavne imb :-)
petrucci hraval dlhy cas na Mark IIC+ hlavach, potom to vymenil za Roadkingov v kombinacii s Lonestarmi :-). Teraz uz ma momentalne iba Roadkingov (s Dream Theater ma jedneho Lonestara v zalohe ;-) ale hra na nom minimum).
dalsia vec dost dolezita, ze Roadking aj Lonestar su vlastne Dual Rectifier (este aby ste aj uplny zaklad vedeli, Solo Rectifier ma iba jeden preamp a teda daju sa nastavit dva kanaly, cisty a skresleny, Dual rectifier su akoby dva preampy, da sa nastavit komplet 4 kanaly, teda dvakrat skresleny a dvakrat clean, proste variabilnejsi). cisto rectifier to vsak nieje preto, lebo tam pridali elektronky EL34 ktore chybali standardnemu rectifieru, obohatili teda jeho zvuk, a clovek si nemusel na cesty kvoli variabilite tahat dalsie kombo s EL34 zo sebou ;-), vsetko ma v jednom, preto Roadking ... a takisto Rectifier poskytuju velmi jednoduchu moznost vzajomeho kombinovania elektroniek, takisto ich zapojenia, takze su naozaj zvukovo velmi variabilne.
a k tomu ze ci je Roadking preamp alebo hlava alebo co... no poviem to jednoducho, pichnete do toho gitaru a je to schopne vytiahnut 120W :-) takze si podla toho ujasnite pojmy ;-)
uz len k cenam... najblizsi ofic dealer Mesy je v nemecky hovoriacich krajinach, kde Rectifier hlavy mozete kupovat od cca 90k za solo rectifier, cez 110k+ za dual rectifier az po 120k+ za triaxis stary alebo 130k+ za roadkingov a spol. radost nakupovat :woohoo:

Naposledy upravil SanRaal, : 25.01.2006 o 12:38


Nehnevaj sa Sanraal, ale v tomto si uplne mimo. A ta veticka citujem \"este aby ste aj uplny zaklad vedeli\". BRAVO, vidim, ze v tom mas uplne jasno Popiskujem si
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 31. Január , 2006, 20:31:56 »

imbus napísal:
Citácia
nomad je popici unverzalny aparat, to sa pohybuje v akej cenovej relacii?


Ja som cital, ze tvrde zvuky moc nevie, mozno preto sa tak rychlo prestal vyrabat.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #32 kedy: 01. Február , 2006, 12:15:25 »

Vcera som prvy raz pocul Nomad nazivo (Margot) a znel velmi presvedcivo aj na cisty aj na skresleny zvuk. Samozrejme ziadny ultra skreslenia sa nekonali, kapela take nieco v repertoari nemala, takze neviem. Ale spolusediaci kamarat mi rozpraval tiez, ze to nie je stavane na velke skreslenia.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.