Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 21:51:52
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 87 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre Hiwattofilov  (Prečítané 254946 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #150 kedy: 17. Marec , 2008, 12:53:05 »

pekny zvuk, ale nic pre mna.. a myslim, ze nieco na tento styl by sa malo dat nakrutit aj na aparate, ktory netreba tavit tak, ze to zobudi aj tutanchamona  :) hentak hra aj ta tvoja masina, ci si nieco ine chcel deklarovat tou ukazkou?  :)

ten zvuk nastavis tak ked na normalnom poriadnom aparate rozstelujes korekcie  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #151 kedy: 17. Marec , 2008, 12:54:14 »

ten zvuk nastavis tak ked na normalnom poriadnom aparate rozstelujes korekcie  :)
ok, rozsteluj tu adu s vht koncom a nahraj daco podobne s tym camo padlom od ESP  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #152 kedy: 17. Marec , 2008, 13:09:36 »

pekny zvuk, ale nic pre mna.. a myslim, ze nieco na tento styl by sa malo dat nakrutit aj na aparate, ktory netreba tavit tak, ze to zobudi aj tutanchamona  :) hentak hra aj ta tvoja masina, ci si nieco ine chcel deklarovat tou ukazkou?  :)

vies co ? ono je to naozaj zvlastny aparat. on ma taky divny rychly attack, ze stale ma clovek pocit, jak keby v tom zvuku bola nenapadne primixnuta spanielka... :) niektore tie nahravky co Brano dava sa aj naozaj podobaju na to, ako to hra jemu v pivnici. ale aj pre mna je Plexi urcite zabavnejsi aparat jak Hiwatt a na basu by som ho urcite nepouzil ani oblukom, nech si Brano co chce rozprava :)

a co som chcel... jaj - ze nedokazem si moc dobre predstavit nakrutit to na inom lampaci. to skorej Plexinu napodobnis na niecom modernejsom, ked to skreslis koncom a utrafis na korekciach najeku kvazy farbu, ale ten Hiwattt neviem - neviem...
« Posledná zmena: 17. Marec , 2008, 13:10:19 od rastis » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #153 kedy: 17. Marec , 2008, 13:21:42 »

a co som chcel... jaj - ze nedokazem si moc dobre predstavit nakrutit to na inom lampaci. to skorej Plexinu napodobnis na niecom modernejsom, ked to skreslis koncom a utrafis na korekciach najeku kvazy farbu, ale ten Hiwattt neviem - neviem...
nemyslel som japonsky lawsuit, staci aj cinska kopia  ha ha ha myslel som nieco na ten styl "malogainovy medovy tahak", mozno to nebude ono, ale ... :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #154 kedy: 17. Marec , 2008, 13:31:33 »

ja viem, co si myslel. ale tie drbnute Hiwatty su naozaj velmi svojske. ako jasne - v pohode taky aparat nahradis inym lampacom a stale to bude uplne jedno v ramci muziky, ale netopierov ako Progac nepresvedcis - lebo skratka Hiwatt je Hiwatt :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #155 kedy: 17. Marec , 2008, 13:32:57 »

veru, na tu basu to tiez nieje najpravejsie orechove. to iba progac z toho ma modlu. fungovat to mohlo pred X rokmi, ale teraz uz velmi nie. na tuto temu sme uz s progacom mali nejednu debatu a vysledok bol taky ze Hiwatt je super a ostatok je zly. ze progac  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #156 kedy: 17. Marec , 2008, 13:34:45 »

ja viem, co si myslel. ale tie drbnute Hiwatty su naozaj velmi svojske. ako jasne - v pohode taky aparat nahradis inym lampacom a stale to bude uplne jedno v ramci muziky, ale netopierov ako Progac nepresvedcis - lebo skratka Hiwatt je Hiwatt :)
nastastie nie som netopier, ani muzikokot ani netrpim gibson a hiwattfiliou  Bavím sa skvele ha ha ha
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #157 kedy: 17. Marec , 2008, 15:18:29 »

na tuto temu sme uz s progacom mali nejednu debatu a vysledok bol taky ze Hiwatt je super a ostatok je zly. ze progac  ha ha ha

Ale prd, to hovorim len ked som najebany. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #158 kedy: 17. Marec , 2008, 15:19:31 »

cize vzdy  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #159 kedy: 17. Marec , 2008, 15:19:46 »

Ma to dost specificky zvuk, mne viac sedi PLEXI, je prieraznejsie a konkretnejsie v basoch...tu kapelu mám rád.

Nie je, Plexina ma ovela maksie a menej uderne basy realne, viac komprimovane akoby. Celkovo ma oproti Hiwattom mensi frekvencny rozsah, viac spevavy, akoby pomalsi a maksi zvuk.
« Posledná zmena: 17. Marec , 2008, 15:20:10 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #160 kedy: 17. Marec , 2008, 15:46:00 »

zvuk je zaujmavy, a dost mi pripomina aj zvuk z GR3 ked sa nakopne treble boosterom. ale tiez - zvuk neni pre mna, ale je pekne citatelny a ma take nieco zvlasne v sebe...taku cinkavost az zvonivost, neviem to presne opisat. ale moze to by aj ta primixnuta spanielka :)
Zaznamenané

Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #161 kedy: 24. Marec , 2008, 16:25:03 »

kua nechapem akoze preco tie hiwatty hraju tak cisto cim to????rozmyslam ze si spravim hiwatt nejaky Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #162 kedy: 24. Marec , 2008, 16:45:13 »

kua nechapem akoze preco tie hiwatty hraju tak cisto cim to????rozmyslam ze si spravim hiwatt nejaky Bavím sa skvele
Urob aj mne  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #163 kedy: 24. Marec , 2008, 17:08:49 »

rozmyslam ze si spravim hiwatt nejaky Bavím sa skvele

Bez povodnych Partridge traf a komponentov to tak nebude hrat. Tvrdia to vsetci, co maju povodny a skusali napodobit.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #164 kedy: 24. Marec , 2008, 17:17:55 »

to viem ze nebude mat taky zvuk ale ci mi to bude tak cisto hrat Bavím sa skvele
temo aj 4 ti spravim ked chces Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 87 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 23 otázok.