Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 20:22:27
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 87 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre Hiwattofilov  (Prečítané 254889 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #435 kedy: 27. September , 2010, 18:47:00 »

Vdak.

Tie hi-tone sa daju zohnat aj v Europe ?

Nie, to robia Hiwatt fanatici v USA len, ale doviezt sa da v pohode, poznam typkov, poslu v klude. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #436 kedy: 27. September , 2010, 18:49:35 »

Nie, to robia Hiwatt fanatici v USA len, ale doviezt sa da v pohode, poznam typkov, poslu v klude. :)

To by bolo fajn, akurat by to zas az tak lacno nevyslo. $599 s postou a CLO-m je uz celkom palka.  :)
« Posledná zmena: 27. September , 2010, 19:05:01 od kubo63 » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #437 kedy: 27. September , 2010, 18:53:02 »

To by bolo fajn, akurat by to zas az tak lacno nevyslo. $599 s postou a CLO-m je uz celkom palka.

Ano, ale na vyber moc nie je, ked starych je malo a toto su ozaj plnohodnotne nahrady starych Fane. Uz bolo fakt nacase, ze su dostupne poriadne nove repraky na Hiwatty. Tie, co sa robili predtym, udajne neboli "to prave orechove".
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #438 kedy: 27. September , 2010, 19:03:36 »

Ano, ale na vyber moc nie je, ked starych je malo a toto su ozaj plnohodnotne nahrady starych Fane. Uz bolo fakt nacase, ze su dostupne poriadne nove repraky na Hiwatty. Tie, co sa robili predtym, udajne neboli "to prave orechove".

Ak budem rozmyslat smerom kupit bednu novu, tak by som urcite riesil hi-tone (cital som aj o novych hiwatt bednach - 100eur rozdiel oproti tymto - do toho by som nesiel), ale momentalne, resp. po stranke prostriedkov, vychadza lacnejsie kupit repra a osadit ich do nejakej bedne, akurat tie povodne "purple back" som nenasiel.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #439 kedy: 27. September , 2010, 19:09:56 »

Ak budem rozmyslat smerom kupit bednu novu, tak by som urcite riesil hi-tone (cital som aj o novych hiwatt bednach - 100eur rozdiel oproti tymto - do toho by som nesiel), ale momentalne, resp. po stranke prostriedkov, vychadza lacnejsie kupit repra a osadit ich do nejakej bedne, akurat tie povodne "purple back" som nenasiel.

Hej, bednu si mozes dat spravit v klude aj tu, je tu par sikovnych typkov, co uz porobili fajn bedne. Napriklad Miso Kolo spravil Robertovi velmi peknu bednu.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #440 kedy: 27. September , 2010, 19:29:32 »



Tu je zas s basou, sranda, takuto Marshall bednu mal tusim Pista kedysi.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #441 kedy: 20. Október , 2010, 13:49:25 »

http://cgi.ebay.de/6683-HIWATT-CUSTOM-100-DR-103-1975-HEAD-TAD-TUBES-CASE-/110599869709?pt=Amps&hash=item19c044150d

Krasny kus, akurat trosku drahy.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #442 kedy: 20. Október , 2010, 13:52:35 »

http://cgi.ebay.de/Vintage-Hiwatt-DR-504-Marshall-Super-Lead-Preamp-/140466983158?pt=Gitarren&hash=item20b47c10f6

Za toto by mali stinat hlavy, hlavne ked si clovek kukne fotku zvnutra.  Bleee ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #443 kedy: 20. Október , 2010, 14:42:17 »

aspon to mozno poriadne hra konecne...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #444 kedy: 20. Október , 2010, 16:27:36 »

aspon to mozno poriadne hra konecne...

Povedal milovnik marsalov.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #445 kedy: 25. Október , 2010, 10:48:50 »

Pre tych, co si myslia, ze Hiwatty nevedia kreslit. Sranda, ze tu hral Joe Walsh s LP Deluxom s PAFkami na 100ke naplno a ako mu to taha.  :)



Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #446 kedy: 25. Október , 2010, 10:53:25 »

a jak vies, ze to nema dokrmovane ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #447 kedy: 25. Október , 2010, 10:55:06 »

a jak vies, ze to nema dokrmovane ?

Nema, presne zvuk ako hral moj s Robertovym byvalym LP Deluxe. Amp mu zical na tento koncert sam Townshend. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 25. Október , 2010, 10:55:22 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #448 kedy: 25. Október , 2010, 11:45:12 »

... presne zvuk ako hral moj s ....

ale ze vazne uplne nachlp presne tak to hralo vzdy aj Tebe, nech uz som to pocul s hocijakou gitarou  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #449 kedy: 25. Október , 2010, 12:15:51 »

ale ze vazne uplne nachlp presne tak to hralo vzdy aj Tebe, nech uz som to pocul s hocijakou gitarou  Ja som čert..

Aj s Jazzmasterom.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 87 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 23 otázok.