Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 21:27:05
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 87 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre Hiwattofilov  (Prečítané 254927 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #495 kedy: 31. Január , 2011, 18:49:14 »

kable :D inac ten face je ppci  Bavím sa skvele

typicky anglicky psychopat co ma sidlo in the countryside Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #496 kedy: 18. Marec , 2011, 09:07:16 »

Nadherny kus.  Nechajte ma vydýchať

http://cgi.ebay.de/HIWATT-CUSTOM-100-DR-103-Verstarker-Amp-Topteil-/110662788887?pt=Amps&hash=item19c4042717
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #497 kedy: 18. Marec , 2011, 09:24:59 »

za tych 330e popici podla mna   Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #498 kedy: 18. Marec , 2011, 09:26:57 »

za tych 330e popici podla mna   Bavím sa skvele

Tebe by som ho aj tak zakazal kupit, Ty hajgejnista. Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #499 kedy: 18. Marec , 2011, 09:31:05 »


Nad tym som uz vcera v noci slintal.  Je mi do plaču
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #500 kedy: 18. Marec , 2011, 14:01:55 »

a kto na takom dnes hra ? dajte mi link na nejaku sucasnu kapelu, co ma taky aparat a hra na neho.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #501 kedy: 18. Marec , 2011, 14:09:27 »

a kto na takom dnes hra ? dajte mi link na nejaku sucasnu kapelu, co ma taky aparat a hra na neho.

 Bavím sa skvele dobra kontra... to este neznamena ze to je nepouzitelny aparat  Na zdravie! nahodou rad by som pocul taku starinu dakedy Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #502 kedy: 18. Marec , 2011, 14:12:02 »

Bavím sa skvele dobra kontra... to este neznamena ze to je nepouzitelny aparat  Na zdravie! nahodou rad by som pocul taku starinu dakedy Zdravíčko

vsak si pisal tusim, ze si teraz v BA ? tak zorganizuj nieco, dones ten LP co mas a brano tam doteriga ten zosik, ja slubim ze dojdem a vyserem sa nato, dobre bude, uvidis  Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #503 kedy: 18. Marec , 2011, 14:17:06 »

vsak si pisal tusim, ze si teraz v BA ? tak zorganizuj nieco, dones ten LP co mas a brano tam doteriga ten zosik, ja slubim ze dojdem a vyserem sa nato, dobre bude, uvidis  Na zdravie!

jj ved sa snazim, ale progacovi sa asi nechce, v pondelok som mu poslal esesakov a povedal ze vybavi a ozve sa a stale nic  ha ha ha inac to LP mam uz doma nachystane, ale neviem ci mi neodisiel jack na nom  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #504 kedy: 18. Marec , 2011, 14:52:39 »

a kto na takom dnes hra ? dajte mi link na nejaku sucasnu kapelu, co ma taky aparat a hra na neho.

Ved som uz pisal 100x, ze kopa dnesnych kapiel na nich hra, zrejme na novych ale, ja to z obrazkov zdialky neviem posudit. Bacha na vec kamo! Napriklad aj pop kapela Coldplay, Killers, Hives a co ja viem ake britpopoviny este. No hanbím sa..

Plus videl som nejake svedske kapely sucasne s nimi tiez, aj basaci ich pouzivaju este obcas. Dostanes z toho aky zvuk len chces s  pedalmi, plus bezkonkurencny cisty a staromodny rockovy.
« Posledná zmena: 18. Marec , 2011, 14:53:26 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #505 kedy: 18. Marec , 2011, 15:00:13 »

a kto na takom dnes hra ? dajte mi link na nejaku sucasnu kapelu, co ma taky aparat a hra na neho.

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #506 kedy: 18. Marec , 2011, 15:02:56 »



akoze to maju v klipe ? ci hento na tom nahravali ? vsak tam sotva nejaka gitara zneje...
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #507 kedy: 18. Marec , 2011, 15:24:40 »

akoze to maju v klipe ? ci hento na tom nahravali ? vsak tam sotva nejaka gitara zneje...
oni to používajú na synťáky....tie Hivaty   Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #508 kedy: 18. Marec , 2011, 15:44:23 »

oni to používajú na synťáky....tie Hivaty   Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Hej, ved aj Emerson a kopa klavesakov na nich hrali s klavesami bezne. Dokonca som videl aj elektricke saxofony a husle cez fullstack. Bavím sa skvele Boli to vsestrannejsie ampy ako Marshally, kedze viac zachovavali zvuk hocicoho, co si do nich pichol. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #509 kedy: 18. Marec , 2011, 15:44:59 »

jj ved sa snazim, ale progacovi sa asi nechce, v pondelok som mu poslal esesakov a povedal ze vybavi a ozve sa a stale nic  ha ha ha inac to LP mam uz doma nachystane, ale neviem ci mi neodisiel jack na nom  Bavím sa skvele

Lenivy som ako vos, pravdu mas. :) Blbe je, ze sa teraz stahujem z diery kde som bol a nemam kam, lebo Robertovi zrejme tiez rusia skusobnu.  Smútim
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 87 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 23 otázok.