Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 00:53:22
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 87 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre Hiwattofilov  (Prečítané 255057 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #600 kedy: 23. Júl , 2011, 15:57:12 »

Ak chce niekto klasicky 50w amp, tak velmi odporucam, nic zasadne v nom nie je menene. Cena super vzhladom na rocnik.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #601 kedy: 23. Júl , 2011, 16:00:22 »

http://www.ebay.co.uk/itm/HIWATT-VINTAGE-HEAD-/280713814260?pt=UK_MusicalInstr_Amplifiers_RL&hash=item415bd8e0f4

Velka raritka, velka skoda, ze do neho bolo zasahovane, hoci nic extremne. Tieto skore hrali trosku odlisne ako tie uz zabehnute "seriove" od roku 71/72.

Krasny. Tie zasahy by mi vobec neprekazali. Nie je to fakt nic vazne.  :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #602 kedy: 09. August , 2011, 20:32:28 »

Celkom fajn zvuk maju tieto reedicie Pageovho modelu, taky mix plexin a klasickych Hiwattov.

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #603 kedy: 08. Október , 2011, 12:31:19 »



Telecaster na Hiwatt 200, posledne asi 3,5 minuty hlavne to ma riadne tlsty zvuk na Tele Popiskujem si, celkom mu to aj kresli. 
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #604 kedy: 08. Október , 2011, 13:10:06 »



Telecaster na Hiwatt 200, posledne asi 3,5 minuty hlavne to ma riadne tlsty zvuk na Tele Popiskujem si, celkom mu to aj kresli. 
ten sustain kratky to ma naschval? inac podla tej ukazky by som tele s gejvotom nechcel ani zadara  Ja som čert..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #605 kedy: 08. Október , 2011, 13:34:44 »

ten sustain kratky to ma naschval?.

ani to nemusim pocuvat, ale hiwatty netahaju ani hovno, na gitaru su to chciplaky a na basu len prdia a netlacia.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #606 kedy: 08. Október , 2011, 15:08:54 »

ani to nemusim pocuvat, ale hiwatty netahaju ani hovno, na gitaru su to chciplaky a na basu len prdia a netlacia.



Toto je chciplak na basu? Bavím sa skvele Najdi mi dynamickejsi 70s aparat, preco boli potom na basu pouzivane najviac v rockovych a hardrockovych kapelach (napr. Iron Maiden, Queen, Scorpions, King Crimson, dokonca kopec punkovych kapiel atd. atd.)? Samozrejme, ze 200ka s KT88 nemoze mat spevavy sustain este navyse s Telecastrom preboha, to je amp vyslovene na headroom. Najdi mi ale iny amp s tak tlstym a bohatym zvukom.
« Posledná zmena: 08. Október , 2011, 15:21:46 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #607 kedy: 08. Október , 2011, 15:15:43 »

ale hiwatty netahaju ani hovno



Toto netaha? LP Deluxe s T-Topmi a ziadny overdrive. Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #608 kedy: 08. Október , 2011, 21:13:17 »



Toto je chciplak na basu? ;...

kresli to, prdi to, ale od poriadnej tlstej basy to ma kilometre daleko. hra to presne zvukovo v gitarovych frekvenciach, akurat hlbsie tony, ja si dobru basu predstavujem inac  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #609 kedy: 08. Október , 2011, 21:18:17 »



Toto netaha? LP Deluxe s T-Topmi a ziadny overdrive. Ja som čert..

kde beres tu istotu ze to nema nakopnute ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #610 kedy: 08. Október , 2011, 21:21:11 »



Toto netaha? LP Deluxe s T-Topmi a ziadny overdrive. Ja som čert..

inak to tam pocut zase, ze to nema ziadny sustain, ked tam vytahuje tony, tak mu to skapina, presne pocut, ako to odtial doluje a ako tomu prisposobuje hru. je to skratka chcipak ten aparat, to je absolutna pravda  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #611 kedy: 08. Október , 2011, 21:53:47 »

ja si dobru basu predstavujem inac  Žmurk

Tak daj daco, akurat nejaky podobny zaner, nech sa nebavime uplne od veci a samozrejme nie ani nove veci. Daj mi nejaku lepsiu basu zo 70tych rokov, povedzme v ramci rocku az hardrocku.  

Tu mas aj v modernejsej muzike, nesedi Ti tam?

« Posledná zmena: 08. Október , 2011, 22:01:13 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #612 kedy: 08. Október , 2011, 21:54:58 »

inak to tam pocut zase, ze to nema ziadny sustain, ked tam vytahuje tony, tak mu to skapina, presne pocut, ako to odtial doluje a ako tomu prisposobuje hru. je to skratka chcipak ten aparat, to je absolutna pravda  Ja som čert..

Ale prosim Ta, hra to s takym istym sustainom ako vsetky dobove aparaty, ked sa to poriadne vytoci (ano, musi sa viac tocit ako Marshally a je fakt, ze s Fendrami to nema taky sustain). Jediny rozdiel je, ze to doznieva cistejsie, nie je to take skomprimovane a nekonkretne pri vacsom vytoceni ako trebars plexiny.
« Posledná zmena: 08. Október , 2011, 21:57:43 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #613 kedy: 08. Október , 2011, 22:02:53 »

...Jediny rozdiel je, ze to doznieva cistejsie...

no - vsak presne to. brnknes a ono to po attacku hned doznieva, netaha to, nema to sustain. odborne sa tomu hovori chcipak, to len ty kamuflujes "vznesenym" , ze "doznieva to cistejsie"  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #614 kedy: 08. Október , 2011, 22:08:17 »

...



sa mi lubi ta kapela, hudobne, aj dobre zneju. ta basa je v pohode, dobre sedi tam ten zvuk. ale je to dost specificke, inde by to otravovalo a do vacsiny muziky sa to aj tak nehodi...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 87 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 23 otázok.