Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 21:40:34
Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 87 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre Hiwattofilov  (Prečítané 254934 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #690 kedy: 10. Február , 2012, 13:16:45 »

vidiet ze ani v dnesnej modernej dobe sa klasicke aparaty nestratia  Na zdravie!

Tak toto je ale skor taka 70s muzika kvazi.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #691 kedy: 10. Február , 2012, 13:30:51 »

To uz radsej potom tu je stary Hiwatt v celkom prasackej muzike. Bavím sa skvele



Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
putin
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190


Marshall AVT50H vox 120w 4x12 marshall guvnor


« Odpoveď #692 kedy: 18. Február , 2012, 23:14:11 »

aj tu je nejakz hiwatt      lubi sa mz ten zvuk  Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Telecaster Deluxe Mexico,cort Z44 Marshall AVT50H vox412 120w
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #693 kedy: 18. Február , 2012, 23:34:35 »

aj tu je nejakz hiwatt   http://www.youtube.com/watch?v=56Vgbk1716k   lubi sa mz ten zvuk  Zdravíčko

Co ja viem, tieto nove mi pridu take nejake tensie, moc vyskove, co som si uz mnohokrat vsimol. Tie stare maju dost iny zvuk.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #694 kedy: 19. Február , 2012, 14:01:41 »

aj tu je nejakz hiwatt   http://www.youtube.com/watch?v=56Vgbk1716k   lubi sa mz ten zvuk  Zdravíčko

Kdesi som raz dokonca cital rozhovor s gitaristom a hovoril, ze pouziva tie hiwatty kvoli zvuku, ktory je nieco ako vox, ale este trosku cistejsie a tensie. Takto povodne hiwatty nehraju, resp. znacka, meno tych aparatov zostalo totozne, ale zvuk je uplne, uplne iny.
Zaznamenané
putin
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190


Marshall AVT50H vox 120w 4x12 marshall guvnor


« Odpoveď #695 kedy: 19. Február , 2012, 19:57:31 »

moze bit ale ja bych to bral  Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Telecaster Deluxe Mexico,cort Z44 Marshall AVT50H vox412 120w
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #696 kedy: 20. Február , 2012, 11:19:50 »

Kdesi som raz dokonca cital rozhovor s gitaristom a hovoril, ze pouziva tie hiwatty kvoli zvuku, ktory je nieco ako vox, ale este trosku cistejsie a tensie. Takto povodne hiwatty nehraju, resp. znacka, meno tych aparatov zostalo totozne, ale zvuk je uplne, uplne iny.

Tak tensie ako Vox to nemoze byt  :), ale je fakt, ze zvukovo su tieto nove bohuzial o dost inde a su slabsie. Jedine ktore su udajne ozaj kvalitne a podobaju sa statym su tieto vyrabane v USA: http://www.reevesamps.com/

Celkovo ale ludi, ktori si kupia nove ozaj nechapem, kedze stare aj ked sa zhanaju coraz tazsie, sa daju najst za podobnu cenu.  ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #697 kedy: 20. Február , 2012, 11:22:14 »

Tak tensie ako Vox to nemoze byt  :), ale je fakt, ze zvukovo su tieto nove bohuzial o dost inde a su slabsie. Jedine ktore su udajne ozaj kvalitne a podobaju sa statym su tieto vyrabane v USA: http://www.reevesamps.com/

Celkovo ale ludi, ktori si kupia nove ozaj nechapem, kedze stare aj ked sa zhanaju coraz tazsie, sa daju najst za podobnu cenu.  ?§!.

On tam nieco splietal, ze ten strat mu viac cenga s hiwattmi. :) Tak ja to chapem, preco si kupuju nove. Kolko ludi, co ma teraz  hiwatty si ich (nove) kupuje realne kvoli zvuku ?  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #698 kedy: 20. Február , 2012, 11:26:30 »

On tam nieco splietal, ze ten strat mu viac cenga s hiwattmi. :) Tak ja to chapem, preco si kupuju nove. Kolko ludi, co ma teraz  hiwatty si ich (nove) kupuje realne kvoli zvuku ?  Na zdravie!

Tak neviem, ale asi aj kvoli zvuku, stale nemas nejaky podobny iny amp. Tym britpopovym kapelam sedi ten uderny dravy zvuk, tam zas nemaju moc inych moznosti.

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #699 kedy: 20. Február , 2012, 11:29:16 »

Tak neviem, ale asi aj kvoli zvuku, stale nemas nejaky podobny iny amp. Tym britpopovym kapelam sedi ten uderny dravy zvuk, tam zas nemaju moc inych moznosti.

Sediet im to sedi. Ale aj tak vacsina hra na voxy, plexiny alebo fendre. :) Realne pouzivat nove hiwatty som nazivo videl iba u arctic monkeys a oasis, resp. teraz ako je uz Noel sam, tak hrava povacsine na tie male hiwatty.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #700 kedy: 20. Február , 2012, 11:36:09 »

Realne pouzivat nove hiwatty som nazivo videl iba u arctic monkeys a oasis, resp. teraz ako je uz Noel sam, tak hrava povacsine na tie male hiwatty.

Ja som videl aj u Coldplay, Killers a co ja viem kde este, praveze ich je casto viac ako plexin v poslednom case u tychto kapiel. Aj tak su tie kapelky v podstate smiesne.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #701 kedy: 20. Február , 2012, 12:35:23 »

Ja som videl aj u Coldplay, Killers a co ja viem kde este, praveze ich je casto viac ako plexin v poslednom case u tychto kapiel. Aj tak su tie kapelky v podstate smiesne.  :)

tak tak. nove hiwatty su velmi popularne u vela kapiel sucasnych.
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #702 kedy: 20. Február , 2012, 13:59:28 »

tak tak. nove hiwatty su velmi popularne u vela kapiel sucasnych.

Ja som to skor myslel, ze ich maju castejsie na podiu. Ale pravda, ze moc uz nesledujem moderne kapelky. Takze vam verim.  :) Aj tak uz hraju viac elektro ako gitarovo.  Smútim
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #703 kedy: 20. Február , 2012, 14:09:01 »

Aj tak uz hraju viac elektro ako gitarovo.  Smútim

ale najdu sa aj gitarove kapely. len fandovia git hudby su uz tak narocni ze vsetko ofrflu a pokial to niesu novi zeppelini, hendrixovia, atd tak je to hned nuda.
mna osobne vcelku zaujala naposledy tato blues rockova kapela Rival sons:
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #704 kedy: 20. Február , 2012, 14:15:29 »

ale najdu sa aj gitarove kapely. len fandovia git hudby su uz tak narocni ze vsetko ofrflu a pokial to niesu novi zeppelini, hendrixovia, atd tak je to hned nuda.
mna osobne vcelku zaujala naposledy tato blues rockova kapela Rival sons:


To sa dobre. :) Ja sa v tychto modernych moc nesprtam, akurat som zachytil nejakych Black Keys, ale to je presne ten typ gitarovky, ktory sa mi vobec nepaci. Hrozne ma ta muzika nudi. Spanielske moderne psych rock kapely odporucam.

Zaznamenané
Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 87 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 24 otázok.