Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 21:06:48
Strán: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 87 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre Hiwattofilov  (Prečítané 254915 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #840 kedy: 27. Jún , 2012, 08:22:22 »

Krastne PAcko, akurat s cenou to trosku prehnal.  Bavím sa skvele

http://www.ebay.de/itm/HIWATT-CUSTOM-BUILT-PA200-HEAD-200-WATTS-Amplifier-DR203-PinkFloyd-WHO-used-same-/120938400972?pt=Amps&hash=item1c287d8ccc
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #841 kedy: 30. Jún , 2012, 09:40:34 »







Co su zac tieto custom 50-ky ? zneje to dobre, ale nechcem vidiet tu cenu, ked je to made in uk, point to point atd..  Zdravíčko
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #842 kedy: 30. Jún , 2012, 10:02:10 »

Drahe a zvukovo dost ine ako stare klasicke. Fakt tie ukazky su velmi biedne a zneje to uplne inak a az smiesne oproti povodnym.

Tu mas ukazky stareho na porovnanie.

http://forum.gitaristi.sk/index.php?action=dlattach;topic=59212.0;attach=18299
http://www.upnito.sk/subor/f2413ce3d6b9eebffe77cdbbc0b32737.html
http://forum.gitaristi.sk/index.php?action=dlattach;topic=59212.0;attach=17685
http://forum.gitaristi.sk/index.php?action=dlattach;topic=59212.0;attach=17686
« Posledná zmena: 30. Jún , 2012, 10:04:05 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #843 kedy: 30. Jún , 2012, 10:24:23 »

tak to sa tazko da asi zrovnavat..ja len ze dost kapiel dneska ma tie nove hiwatty. Aj ked v studiu mozu mat zase stare  :)
Inac, nechystate nejaky poriadny test, kde by sa tie stare DR alebo ake mate ukazali versus nejaky marshall alebo aj mesa..je to sice kazde na nieco ine, ale aj tak  :) 
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #844 kedy: 30. Jún , 2012, 10:27:06 »

Inac, nechystate nejaky poriadny test, kde by sa tie stare DR alebo ake mate ukazali versus nejaky marshall alebo aj mesa..je to sice kazde na nieco ine, ale aj tak  :) 

Dal som kedysi aj ukazky Robertovej plexiny 50w zo 72, podobne nahrate ako tieto co som dal linky, tak si to najdi v mojej teme dakde. Cosi sa tu stebotalo o teste Hiwatt vs Bogner a Diezel, ale nejako to zakapalo. Ja ako som spominal rad dojdem, najma cez vikend. Len teraz je leto, ludia budu prec, takze neviem neviem...  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #845 kedy: 30. Jún , 2012, 10:32:17 »







Co su zac tieto custom 50-ky ? zneje to dobre, ale nechcem vidiet tu cenu, ked je to made in uk, point to point atd..  Zdravíčko

Kupis za 1000EUR, ale absolutne sa to neoplati. Taky zvuk natocis na hocijakom lampovom Fender kombe.
Zaznamenané
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #846 kedy: 30. Jún , 2012, 10:36:47 »

Kupis za 1000EUR, ale absolutne sa to neoplati. Taky zvuk natocis na hocijakom lampovom Fender kombe.


hm, nechcem tu zasierat zbytocne temu, ale toto prave teraz riesim, chcem si zohnat nejake sikovne kombo na taky styl the hives, proste na indie... zatial mam siroky vyber: vox ac, fender hot rod deville, a aj ten hiwatt keby nebol taky drahy..no musim to poskusat este poriadno  Na zdravie!
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #847 kedy: 30. Jún , 2012, 10:38:29 »


hm, nechcem tu zasierat zbytocne temu, ale toto prave teraz riesim, chcem si zohnat nejake sikovne kombo na taky styl the hives, proste na indie... zatial mam siroky vyber: vox ac, fender hot rod deville, a aj ten hiwatt keby nebol taky drahy..no musim to poskusat este poriadno  Na zdravie!

Tak Hives, Arctic Monkeys etc. hravaju na tychto kombickach, najnovsie aj Noel Gallagher. Akurat, je to zbytocne predrazene a s tymi hiwattmi o ktorych je tu rec, to nema nic spolocne.  :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #848 kedy: 30. Jún , 2012, 10:39:01 »

Inak obcas sa objavia aj stare 70s SA212 komba, dokonca sa daju zohnat tak tesne nad 1000-1200 EUR ak sa postasti, tak asi by som posetril a cakal na prilezitost vhodnu. Su dost raritne, ale tak raz za rok sa daco moze vyskytnut. Urcite by to bola lepsia kupa ako hocico co si spominal. Tam je len jedina nevyhoda, ze to bude kurevsky tazke.  Smútim
« Posledná zmena: 30. Jún , 2012, 10:39:54 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #849 kedy: 30. Jún , 2012, 10:45:17 »

Inak obcas sa objavia aj stare 70s SA212 komba, dokonca sa daju zohnat tak tesne nad 1000-1200 EUR ak sa postasti, tak asi by som posetril a cakal na prilezitost vhodnu. Su dost raritne, ale tak raz za rok sa daco moze vyskytnut. Urcite by to bola lepsia kupa ako hocico co si spominal. Tam je len jedina nevyhoda, ze to bude kurevsky tazke.  Smútim

no ved to...ja tym cinskym voxom stale nejak nechcem verit..a fendre su tusim mexico... co uz no, dnes rozhoduje kvantita nie kvalita..
no mozno ma chyti ta mania a zozeniem nieco stare aj s pavukmi vo vnutri  Na zdravie!
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #850 kedy: 30. Jún , 2012, 10:49:29 »

no ved to...ja tym cinskym voxom stale nejak nechcem verit..a fendre su tusim mexico... co uz no, dnes rozhoduje kvantita nie kvalita..
no mozno ma chyti ta mania a zozeniem nieco stare aj s pavukmi vo vnutri  Na zdravie!

Alebo si kup orange kombo.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #851 kedy: 30. Jún , 2012, 10:51:19 »

no mozno ma chyti ta mania a zozeniem nieco stare aj s pavukmi vo vnutri  Na zdravie!

Treba fakt, stare Hiwatty mas neznicitelne a zvukovo sa tomu ziadne napodobeniny nevyrovnaju. Ak mas stastie, daju sa zohnat aj za vcelku rozumny peniaz tesne nad 1000 evri.



Tu je tiez ten novy a to je fakt uplne zle a pritom je to slusna nahravka. Je to tenke, vyskove, nema to vobec ten paradny dravy crunch, skor to zneje ako nejaky Vox alebo Fender.
« Posledná zmena: 30. Jún , 2012, 10:54:31 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #852 kedy: 30. Jún , 2012, 10:59:47 »

orange neviem ako stare, ale nove ma nejako az tak nenadchli..
No uvidime, mozno sa casom k nejakej starine dopracujem, zatial som toho malo poskusal  Žmurk
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #853 kedy: 30. Jún , 2012, 11:03:50 »

orange neviem ako stare, ale nove ma nejako az tak nenadchli..
No uvidime, mozno sa casom k nejakej starine dopracujem, zatial som toho malo poskusal  Žmurk

Stare Orange kombo zozenies velmi tazko a za vela penazi. A hra to tiez uplne inak ako dnesna produkcia.

Jedina moznost je takato hlavicka, ktora hra tiez tlsto.  :)

Zaznamenané
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #854 kedy: 30. Jún , 2012, 11:16:14 »

Stare Orange kombo zozenies velmi tazko a za vela penazi. A hra to tiez uplne inak ako dnesna produkcia.

Jedina moznost je takato hlavicka, ktora hra tiez tlsto.  :)



ja som mal tiny terror, to je len taka autonabijacka  Bavím sa skvele akoze hralo to dobre, ale stale ma to taha skusat ine a ine aparaty. A tiez laney niesu zle aparaty.. briti mali velmi silne mena v tomto, Laney, Vox, Marshall, Orange, Hiwatt..     
Zaznamenané
Strán: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 87 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 23 otázok.