Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 20:06:15
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 87 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre Hiwattofilov  (Prečítané 254880 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #930 kedy: 08. September , 2012, 16:48:19 »

... a okrem toho si pisal, ze uz nekseftujes  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #931 kedy: 08. September , 2012, 16:58:40 »

Ja mam silne obavy, ze to bude Brdom prekopany kedysi zhoreny kus, co sa tu motal vselikde. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #932 kedy: 08. September , 2012, 16:59:50 »

ja si myslím teda predpokladám že je to tak predimenzované že do toho môžem pichnut či sa mi zachce  od  hocijakých krabíc po basu a že to verne prenesie to čo sa do toho pustí a už len to ma fascinuje - milujem hutne kila na čistu gitaru bez chrrrrr

Ano, len nie s tymi reprakmi co mas.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
stevino179
Hosť
« Odpoveď #933 kedy: 08. September , 2012, 18:15:15 »

no moj Acoustic bol na nete vyše roka a keby som ho nezobral ja ktovie ako dlho tam ešte bude , tie repra no žiaľ ine nemám skusim na toto a ak ni budem laborovat kedže su to 100ki hadam ich neodpalim , neviem si predstavit kde zoženiem stare fane a asi by to bolo dost drahe ak by to nehralo asi by som šiel po nejakých EMV alebo poradte
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #934 kedy: 08. September , 2012, 18:17:03 »

pči ta 50tks Rasto na ukažke hra strašne , no nekšeftujem už len hladam svoj zvuk a Acoustik som nepochopil a asi ani on mna  Neviem
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #935 kedy: 08. September , 2012, 18:21:54 »

To ides kupit od inkriminovaneho K. Čapčucha? Tak to prijemny predaj  Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #936 kedy: 08. September , 2012, 18:55:22 »

hej od neho nestraš čo je zač nech sa šlaka zbytočne netrepem cez polku slovenska  ?§!.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #937 kedy: 08. September , 2012, 19:04:41 »

Ja mam silne obavy, ze to bude Brdom prekopany kedysi zhoreny kus, co sa tu motal vselikde. Bavím sa skvele
kus ktory bol prekopavany som poslal ebayom kamsi do Grecka alebo tak.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
stevino179
Hosť
« Odpoveď #938 kedy: 08. September , 2012, 19:08:17 »

dík Roberto  Zdravíčko  tak sa to rozuzľuje pomaly
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #939 kedy: 08. September , 2012, 20:05:58 »

dík Roberto  Zdravíčko  tak sa to rozuzľuje pomaly

Osobne ti to fakt neradim kupovat.  Zdravíčko
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #940 kedy: 08. September , 2012, 20:09:39 »

prečo , minule sa predal na ebay Acoustic 160 krásny kus v dreve za niečo cez 300e v nemecku  , zatiaľ čo za tento sound city už v dražbe na ebay ponúkli niečo okolo 600 teda hodnota by mala bit adekvátna

Za 600e predas to sound city iba v uplne povodnom stave a iba ak to je mkI,II,III s mullard lampami. Hento, co inzeruje ten chlapik je proste blbost a naozaj by som si kvoli tomu nekazil nervy, cas a peniaze. Radsej kup ten supergroup za 600e. To je velmi dobra kupa.
« Posledná zmena: 08. September , 2012, 20:10:32 od kubo63 » Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #941 kedy: 09. September , 2012, 08:41:41 »

ale ja si ho chcem nechať , fakt už nechcem riešit biznis chcem si len najst výbavu ktorá bude vyhovovať a toto musí hrat silno a čisto , ved ej to tak predimenzovane že to musí uhrat všetko s dobrým pedalboardom , ten Laney už asi padol chlap prestal odpisovať
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #942 kedy: 09. September , 2012, 09:12:14 »

ale ja si ho chcem nechať , fakt už nechcem riešit biznis chcem si len najst výbavu ktorá bude vyhovovať a toto musí hrat silno a čisto , ved ej to tak predimenzovane že to musí uhrat všetko s dobrým pedalboardom , ten Laney už asi padol chlap prestal odpisovať

Jak myslis, ale naozaj to nebude kosher, kedze to je na inzeratoch cca rok.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #943 kedy: 09. September , 2012, 10:09:20 »

ale ja si ho chcem nechať , fakt už nechcem riešit biznis chcem si len najst výbavu ktorá bude vyhovovať a toto musí hrat silno a čisto , ved ej to tak predimenzovane že to musí uhrat všetko s dobrým pedalboardom , ten Laney už asi padol chlap prestal odpisovať
ak chces zosik na cisty zvuk na miesanie s pedalmi tak nepredavaj acoustic, ma to 100watt cisteho zvuku a reverb. ja som zobral ten acoustic od Iggyho pre kamosa z kapely miesto laneycka 50 watt (odislo do USA) a jemnym nakopnutim z toho ide aj metal.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
stevino179
Hosť
« Odpoveď #944 kedy: 09. September , 2012, 10:31:49 »

hej ide ale mne ten acoustic proste nesedí ako som písal je to na mna zložite a krabice až tak nepapa, inak aj to moje kombo Acoustic sa predaval vyše roka a je kosher , proste blba doba lahko kupit ťažko predať
Zaznamenané
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 87 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 23 otázok.