Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 01:57:26
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 87 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre Hiwattofilov  (Prečítané 255097 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #945 kedy: 09. September , 2012, 10:41:18 »

... a krabice až tak nepapa..

co by ne. do cisteho kanalu mozes ist s hocijakym pedalom a sprava sa to uplne standardne. navyse cisty kanal vie byt uz crunch, takze s pedalmi na sposob TS uz na cistom kanale dokazes hrat s plnohodnotnym rockovym skreslenim...
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #946 kedy: 09. September , 2012, 11:15:21 »

 Neviem
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #947 kedy: 09. September , 2012, 11:24:18 »

Ja mam skor zly pocit z toho, ze ten amp uz je zrejme podla jedinej fotky co Stevino ma neskorsia verzia, ktore uz moc cenene neboli ani po zvukovej stranke. Ale mozno sa mylim..., z tej jednej fotky toho moc nezistim. Stevino mi posle odtial mmskou nejake a uvidime. Ja osobne by som ale do toho nesiel veru, aj ked to je lacne. Osobne by som celkovo na Slovensku ziaden stary amp od niekoho koho nepoznam len tak na blind nekupil, kedze si viem predstavit, ako sa na nom mohli "vyradit" rozni domaci letovaci na povale za sociku. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 09. September , 2012, 11:31:18 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #948 kedy: 09. September , 2012, 12:26:53 »

Ja mam skor zly pocit z toho, ze ten amp uz je zrejme podla jedinej fotky co Stevino ma neskorsia verzia, ktore uz moc cenene neboli ani po zvukovej stranke. Ale mozno sa mylim..., z tej jednej fotky toho moc nezistim. Stevino mi posle odtial mmskou nejake a uvidime. Ja osobne by som ale do toho nesiel veru, aj ked to je lacne. Osobne by som celkovo na Slovensku ziaden stary amp od niekoho koho nepoznam len tak na blind nekupil, kedze si viem predstavit, ako sa na nom mohli "vyradit" rozni domaci letovaci na povale za sociku. Bavím sa skvele

Nema to zmysel. Preco by to predaval/vymienal tak lacno ak je to 100% povodny stav?
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #949 kedy: 09. September , 2012, 12:53:36 »

Mne to nukal na vymenu uz asi 8 krat  Bavím sa skvele A fakt ze za hocico.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #950 kedy: 09. September , 2012, 19:58:10 »

capuch je kkt nebete od neho nič , 5hodín v aute 60euro na cestu a len trepal a trepal aky je odborník a ked som trval na otvorení tak trepal a trepal ako sa do toho nevyzná . popravde  ani jedna súčiastka asi nebola povodna tesla potaky  ,kondiki skoro všetko preletovane a vymene za obyčajne lacne nove tesly . prepínač od zadu čo mal niečo robit bol proste odpojený proste hroza , trfa pochybujem ž epartroge -žiadny napis len nejake čísla , mal som chut žiadat od neho nahradu cesty ale je to evidentne trepak . Ta hlava nema cenu asi 150e možno tie mulard lampy ale ktovie inak totalna pčvina . Dakujem Progimu za prístup Zdravíčko  a ochotu pomoct a upozorňujem na toho čuraka že ruky preč.
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #951 kedy: 09. September , 2012, 19:59:59 »

Som ti hovoril Stevo, ze to je kok  Bavím sa skvele
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #952 kedy: 09. September , 2012, 20:06:33 »

na facku , jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj , čistý ojb
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #953 kedy: 09. September , 2012, 20:15:54 »

Pravda
capuch je kkt nebete od neho nič , 5hodín v aute 60euro na cestu a len trepal a trepal aky je odborník a ked som trval na otvorení tak trepal a trepal ako sa do toho nevyzná . popravde  ani jedna súčiastka asi nebola povodna tesla potaky  ,kondiki skoro všetko preletovane a vymene za obyčajne lacne nove tesly . prepínač od zadu čo mal niečo robit bol proste odpojený proste hroza , trfa pochybujem ž epartroge -žiadny napis len nejake čísla , mal som chut žiadat od neho nahradu cesty ale je to evidentne trepak . Ta hlava nema cenu asi 150e možno tie mulard lampy ale ktovie inak totalna pčvina . Dakujem Progimu za prístup Zdravíčko  a ochotu pomoct a upozorňujem na toho čuraka že ruky preč.

Tiež mám skúsenost s týmto pánom , samožrejme najhoršiu akú som som zažil... ruky preč Si píš!!! Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #954 kedy: 09. September , 2012, 20:18:47 »

ako fakt mal som chut ho chytit za krk že čo ma uráža takýmto ojbm a nech pekne platí náklady toto sa fakt nerobí , keby osm to nebol na mieste otvoril  /Progi  Zdravíčko /  a doma zistil že vo co go tak  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #955 kedy: 09. September , 2012, 20:19:39 »

Ja som mu predaval 4 Celestion repraky, tie Rola T75ky ak si pamatate.
Dohodli sme sa na 200€ a 25€ za to, ze sa stretneme v Lanzhote na pol ceste.
Najprv zacal picovat, ze preco 25e, ved z bratislavy je to 60km  Bavím sa skvele
Potom zacal vymyslat, ze ako on ma vediet, ci su tie repraky v poriadku (na to nemyslel dopredu?  Bavím sa skvele )
Potom vytiahol nejaky rozjebany EVH reprak, ci keru 125W mater, ze podivejte se, tohle je popici repraaak.
Ja ze tvl, mate tu 225€ alebo nie? On ze ale podivejte se, na to hral Edý Ven Hejln.
Ja uz ruka na madle od kufra, ze ho idem zavret a odchadzam, ze mate tu teda 225€. On ze ma.
Ja ze tak tu mate repraky a laskavo nevymyslajte. Potom zacal picovat, ze co som arogantny a neviem co, a ze ta cesta ma urcite nestala 25€ a neviem co.
Potom zacal mudrovat, ako on ma najviac koncertov v ramci hudobnikov v CR, lebo hra kazdy den po skolach po CR  Bavím sa skvele
A potom klasika, jak von ma grýnbeky pyčo, a na to hral ješte Engus Jang a moje čtyřdíra reve jako kráva pyčo.
Potom take trapne reci ze, a jakpak se mate tam na tom slovensku (asi tam ešte lovime mamuty ne)
A ze kolko u nas stoji rohlik a noc  v terchovej. Po tejto 90minutovej torture som isiel konecne nasraty domov, ale predal som, nenechal som sa.
Chcel ešte zjednavat, ale bol som neoblomny.  Na zdravie!
Odvtedy som si povedal, ze s Cehmi uz neobchodujem  Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 09. September , 2012, 20:21:06 od kubog » Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #956 kedy: 09. September , 2012, 20:23:16 »

no mne tvrdil že to mu jeho elektrikar spravil taký mod toho zosilňovaču že ma všetky povodne súčiastky a že to vie dat dokopy a že ..... ale to som už sedel v aute  a štartoval ...lebo ešte 5 minut a začal by som rapovat ja
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #957 kedy: 09. September , 2012, 20:27:32 »

Ja som ta varoval stevino, skoda ze si sa tak previezol.  Zdravíčko
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #958 kedy: 09. September , 2012, 20:33:10 »

Ešte v krátkosti moja story.Mne strelil "vytunený" Carl Martin Plexitone s neviemakým čipom  a  dohoda bola vykúšanie proti zálohe , samozrejme hned ako som  vytunený  carl martin zapojil  hned bol naspät v krabici pripravený na reklamáciu, ale chalan nie a nie si spomenút na dohodu , takže  potom nasledovali týždne mailov a neuveritelných historiek až som to zabali a šlapku predal , ale obišiel som celkom dobre, len 3000.-čk  mínus!! Chvala bohu, iní dopadli horšie  Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #959 kedy: 09. September , 2012, 20:33:29 »

hm , no čo už ked už  , zabudnut , hádam v tejto teme raz možno aj budem o ozajstnom Hiwat písať , v princípe su to užasne ampy / ja si aspoň viac važim acoustik pekne po nom slintal /
Zaznamenané
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 87 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.