Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 23:34:48
Strán: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 87 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre Hiwattofilov  (Prečítané 255004 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1140 kedy: 04. Jún , 2013, 07:02:34 »

a to je dobry zvuk?

Brblavy dobovy zvuk SG basy nahraty z mobilu alebo malej kamery, ci ako to ma zniet?
« Posledná zmena: 04. Jún , 2013, 07:03:22 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #1141 kedy: 04. Jún , 2013, 07:03:03 »

a to je dobry zvuk?

najlepsi  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1142 kedy: 04. Jún , 2013, 07:06:08 »

Brblavy dobovy zvuk SG basy nahraty z mobilu alebo malej kamery, ci ako to ma zniet?

ja sa pytam znalcov, nehodnotim.
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1143 kedy: 04. Jún , 2013, 07:09:13 »

ja sa pytam znalcov, nehodnotim.

V original Crossroads je tiez ta ista basa, zneje identicky skoro, tak asi to Freso tak chcel.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1144 kedy: 04. Jún , 2013, 09:45:46 »

a to je dobry zvuk?

s poriadnou bedňou by to hralo lepšie, ktovie čo to zač tam má
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1145 kedy: 05. Jún , 2013, 20:05:51 »

a to je dobry zvuk?

ani neviem, ako to zneje, ale na mna to funguje, ked to pocuvam ako celok. basa tam je jasne pritomna a rozoznatelna, nemam vyhrad - napriek Hiwattu  Ja som čert..
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #1146 kedy: 05. Jún , 2013, 22:59:33 »

"Aquafight"
predem meho prispevku se omlouvam, zjistil jsem, ze jsem to minule popletl a poslal jsem original Jethro Tull stopu kytar.
vzhledem k tomu ze ale na to nebyla zadna reakce (progac svuj komentar vzapeti smazal), tak snad nedoslo k zadnemu zavaznemu pochybeni.

original - http://soundclick.com/share.cfm?id=12344533
progac - http://soundclick.com/share.cfm?id=12353542
hyena - http://soundclick.com/share.cfm?id=12353536
« Posledná zmena: 05. Jún , 2013, 23:02:14 od hyenik » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1147 kedy: 05. Jún , 2013, 23:04:57 »

:)  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1148 kedy: 05. Jún , 2013, 23:16:26 »

"Aquafight"
predem meho prispevku se omlouvam, zjistil jsem, ze jsem to minule popletl a poslal jsem original Jethro Tull stopu kytar.
vzhledem k tomu ze ale na to nebyla zadna reakce (progac svuj komentar vzapeti smazal), tak snad nedoslo k zadnemu zavaznemu pochybeni.

original - http://soundclick.com/share.cfm?id=12344533
progac - http://soundclick.com/share.cfm?id=12353542
hyena - http://soundclick.com/share.cfm?id=12353536


Ano, doslo mi ze ten povodny bol povodny, kedze tam bolo pocut sum.

Fajn zvuk inak, ale daj aj viac ukazok, cisty zvuk (cim boli tie ampy povestne) atd. Ale musim uznat, ze teraz to aspon konecne zneje podobne ako ma. Na zdravie! Ale fakt daj uz ked tak viac ukazok a nie par sekund.

Inak rad by som mal navod, ako odsranit podobnym sposobom ostatne stopy z povodnej nahravky bez vacsej ujmy, bavilo by ma pocuvat cisto gitarove stopy roznych nahravok.  Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #1149 kedy: 05. Jún , 2013, 23:24:18 »

Inak rad by som mal navod, ako odsranit podobnym sposobom ostatne stopy z povodnej nahravky bez vacsej ujmy, bavilo by ma pocuvat cisto gitarove stopy roznych nahravok.  Som frajer

napr. tady http://multitrackdownloads.blogspot.cz/2012/03/guitar-hero-6-multitracks.html
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1150 kedy: 05. Jún , 2013, 23:25:40 »


Cize sam si to nerobil?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #1151 kedy: 05. Jún , 2013, 23:29:37 »

Cize sam si to nerobil?

Huh! 
to nejde "robit" zpetne, vytahovat tracky.
musi byt k dispozici jednotlive originalni stopy (nebo grupy)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1152 kedy: 06. Jún , 2013, 04:30:19 »

Huh!  
to nejde "robit" zpetne, vytahovat tracky.
musi byt k dispozici jednotlive originalni stopy (nebo grupy)

Praveze ktosi na lespaul fore (dokonca aj na youtube) daval uz davnejsie kopec ukazok roznych aj malo znamych skladieb, kde to nejako umelo z mixu podostaval (isolated guitar tracks), aj ked to bolo dost pocut. Evidentne aj ta Aqualung stopa nie je "originalna", kedze to nejako divne sumi.  
« Posledná zmena: 06. Jún , 2013, 05:33:42 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #1153 kedy: 06. Jún , 2013, 06:08:32 »

Ano, doslo mi ze ten povodny bol povodny, kedze tam bolo pocut sum.

Fajn zvuk inak, ale daj aj viac ukazok, cisty zvuk (cim boli tie ampy povestne) atd. Ale musim uznat, ze teraz to aspon konecne zneje podobne ako ma. Na zdravie! Ale fakt daj uz ked tak viac ukazok a nie par sekund.

Inak rad by som mal navod, ako odsranit podobnym sposobom ostatne stopy z povodnej nahravky bez vacsej ujmy, bavilo by ma pocuvat cisto gitarove stopy roznych nahravok.  Som frajer

Tak ty si maniak, pocuvat len gitarove stopy bez vsetkeho ostatneho  Na zdravie!

Inak v studiu (alebo doma na pc s podobnym SW) by to podla mna islo orezat, ale vecsina to chce skor naopak aby si mohli do tej pesnicky zahrat svoj part.  Zdravíčko
« Posledná zmena: 06. Jún , 2013, 06:10:40 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #1154 kedy: 06. Jún , 2013, 07:17:23 »

multitracky se daji sehnat vpodstate ze dvou zdroju, obcas originalni jednotlive stopy ze studia, a pak predmichane grupy z GuitarHero (nebo dalsich her). Co jsem slysel "vytahovane" stopy z kompletnich mixu, tak se poslouchat nedalo. Proto taky nejsou k dispozici vsechny zasadni historicke hity, protoze jednoduse stopy k dispozici uz davno nejsou.

Jinak poslouchani samotnych stop (bez vsetkeho ostatneho) je imho velmi poucne, pro zvukare bych rekl dokonce zasadni.




EDIT: .... po konzultaci potvrzeno, zadne vytahovani stop z hotovych mixu neni mozne v poslouchatelne kvalite.
vsechny podklady ke hram jsou delane z originalnich vicestopych zaznamu ze studia. Podrobne rozebirat co to znamena pro nastavovani vlastniho zvuku kytaristy nebudu. To je kazdeho vec, jestli chce hrat muziku nebo solovat v pivnici.
« Posledná zmena: 18. Jún , 2013, 11:29:12 od hyenik » Zaznamenané

Strán: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 87 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 23 otázok.