Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 21:26:19
Strán: 1 [2] 3 4 ... 87 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre Hiwattofilov  (Prečítané 254682 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 31. Január , 2006, 13:59:01 »

Dovolil som si tie ukazky prihodit rovno k clanku.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #16 kedy: 31. Január , 2006, 14:15:43 »

Vdaka za pomoc.
Este ma len napadlo ohladom toho obrazku z Priatelov, ze by som rad videl vyraz tej vysmiatej slecny, keby tam tresol niekto nejaky powerchord na tom Hiwatte poriadne nazhavenom, co je tesne za nou. :woohoo:
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 31. Január , 2006, 14:19:05 »

No vsak ona tam asi cez to hrava :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #18 kedy: 31. Január , 2006, 14:36:44 »

martinlm napísal:
Citácia
No vsak ona tam asi cez to hrava :)


Aha, potom presne taku zatial neuspesne uz dlhe roky hladam Popiskujem si.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 31. Január , 2006, 14:53:21 »

No vidis, uz si ju nasiel. Vola sa fiiibi a urcite nema viac, ako 60 rokov (cim som chcel naznacit, ze je akurat Vintage) Ja som čert.. . A urcite je minimalne super priatelka Žmurk .
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 21. Február , 2006, 22:31:05 »

pockaj teraz ma to az napadlo  ze hlava hiwatt sa moze pouzit aj ako basovy aj ako gitarovy zosik Huh! zalezi len od bedne do akej to zapojim a co do toho pichnem??? :huh:
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #21 kedy: 21. Február , 2006, 23:02:50 »

Ano, aj ako basovy, aj ako klavesovy. Dokonca som videl cez ne hrat na elektrickych husliach alebo saxofonoch. Je to univerzalny aparat.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #22 kedy: 18. Október , 2006, 16:54:12 »

Trosku oldschool soundu tu dam. Žmurk

Prave som dostal jednu vecicku od clena vintageamps fora v UK. Je to pomerne primitivna nahravka, hral to cez Hiwatt 100 halfstack stary, ale co ma zaujalo je, ze gitara boa nejaka stara Hohner zo zaciatku 60tych rokov, nie nepodobna nasim Jolanam zo 60tych s nejakym pochybnym single coilom. Vysledny zvuk je ale podla mna velmi originalny ha ha ha a mne sa vemi paci.

Su tam dve stopy, ta nalavo je iba nevybudeny aparat a v strede je poriadne vystaveny, vsetko bez efektov (iba wah wah). Typek pisal, ze ked to nahraval skoro mu padol dom. Takze tu mate vintage crunch. :)
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 14:43:17 od Martinlm » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #23 kedy: 18. Október , 2006, 16:59:14 »

Tu je: http://gitaristi.sk/components/com_simpleboard/uploaded/files/IDontKnow.mp3
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 14:42:52 od Martinlm » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 18. Október , 2006, 17:16:35 »

Dobry zvuk - zneje mi inac, ako Hiwatty, co si ponechaval ine ukazky, ale vela tam robi asi to kvakadlo. Inak aj skladba / nahravka ma svoje caro :) B) . Ten Honer bola asi nejaka \"fendrovina\" ratam...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #25 kedy: 18. Október , 2006, 17:32:43 »

rastis napísal:
Citácia
Dobry zvuk - zneje mi inac, ako Hiwatty, co si ponechaval ine ukazky, ale vela tam robi asi to kvakadlo. Inak aj skladba / nahravka ma svoje caro :) B) . Ten Honer bola asi nejaka \"fendrovina\" ratam...

Ono zneje to typicky (to surove crunch skreslenie), len je fakt riadne vybudeny, preto sa Ti mozno zdal iny. Tu davam este ukazku Strata na uplne vybudenom zosiku naplno (je tam tiez wah miestami). Takto hral aj mne Strat na mojom skoro naplno, velmi podobne a asi toto je maximalna uroven skreslenia, ktoru zo stareho Hiwatta dostanes na fendrovskych single coiloch. Lenze hlasitost je pri tomto skresleni ozaj vrazedna.

http://gitaristi.sk/components/com_simpleboard/uploaded/files/Hiwattstrat.mp3
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 14:42:41 od Martinlm » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 18. Október , 2006, 18:34:02 »

Aj mne sa paci ten zvuk hiwattu. Kde sa da taka vec zohnat a co to kostuje?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 18. Október , 2006, 19:13:52 »

progrocker napísal:
Citácia
Pekny zvuk, paci sa mi, ak to takto hra aj tebe.. :)

Citácia
Tu davam este ukazku Strata na uplne vybudenom zosiku naplno (je tam tiez wah miestami). Takto hral aj mne Strat na mojom skoro naplno, velmi podobne a asi toto je maximalna uroven skreslenia, ktoru zo stareho Hiwatta dostanes na fendrovskych single coiloch. Lenze hlasitost je pri tomto skresleni ozaj vrazedna.
http://gitaristi.sk/components/com_simpleboard/uploaded/files/Hiwattstrat.mp3
Tie vysoke tony neprijemne pistia a neladia. Viac by sa mi to pacilo, keby to znelo tucnejsie. Je mozne, ze je to len kobylkovy SC?
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 15:32:19 od Martinlm » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 18. Október , 2006, 20:21:05 »

Mne sa lubi aj ten druhy zvuk. Neriesim, ze gitarista neladi (BRRRR :) ) ale ma to dobry drive a ide z toho fasa feeling. Je to take trochu tensie, ja osobne tiez single pri kobylke az tak nemusim - malokomu to dobre zneje. Inak podobny typ zvuku sa vykytuje aj u Pink Floydov...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #29 kedy: 18. Október , 2006, 20:56:22 »

rastis napísal:
Citácia
Inak podobny typ zvuku sa vykytuje aj u Pink Floydov...


Hej, je to velmi gilmourovske. Je to bezny 70s Strat podla fotiek s kobylkovym snimacom. Obcas sa mi zda, ze mal zoslapnuty wah wah.

Naposledy upravil progrocker, : 18.10.2006 o 22:20
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 [2] 3 4 ... 87 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.