Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 05:45:55
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Celestion G12H-100  (Prečítané 55141 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #135 kedy: 12. November , 2013, 19:58:12 »

radsej originalny Celestion made in China, ktory pouziva cely gitarovy svet, ako nejaky "Celestion" made in bohvieco, na ktory teda mnoho ludi nehra, skorej sa vsetci divia, co to je za "Celestion", ked hra tak divne  Ja som čert..
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #136 kedy: 13. November , 2013, 09:49:39 »

Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #137 kedy: 13. November , 2013, 10:18:26 »

radsej originalny Celestion made in China, ktory pouziva cely gitarovy svet, ako nejaky "Celestion" made in bohvieco
" selejsn "made in hluchonemovo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #138 kedy: 13. November , 2013, 12:16:44 »

tak tých dva a pol ludí čo to skúšali tu  môže mat iný vkus ale mne je to jedno skade su obohatili môj sound a zatiaľ spokojno , boli časi ked sa membrány narezávali žiletkou aby to kreslilo a keď chcel mat každý svoj origo zvuk teraz chcu hrat všetci len na V30 a už len kvôli tomu by som ich nechcel .
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #139 kedy: 13. November , 2013, 12:19:00 »

boli casy ked sme si davali na bicykel plastove rapkace z kelimkov od jogurtu aby sme zneli jak chopper.. if you know what i mean
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #140 kedy: 13. November , 2013, 12:21:17 »

nj , i do it mi way  Na zdravie! , je to des mat najkvalitnejšie repro sprznene digitalom cez ktorý sa da hrat kludne aj do veži a bude to vždy otom istom , na margo digitalu buchol som sa do pod line6 ale len na slúchadla tak je to v klude ale aspon mam predstavu očom je modern hi gain sound  Bleee
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #141 kedy: 13. November , 2013, 12:22:30 »

este raz a pomaly pls?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #142 kedy: 13. November , 2013, 12:36:16 »

tak tých dva a pol ludí čo to skúšali tu  môže mat iný vkus ale mne je to jedno skade su obohatili môj sound a zatiaľ spokojno , boli časi ked sa membrány narezávali žiletkou aby to kreslilo a keď chcel mat každý svoj origo zvuk teraz chcu hrat všetci len na V30 a už len kvôli tomu by som ich nechcel .
a mozno ,keby si natrafil na poradnu bednu f ktorej by boli nahodou prave lepraky oznacene V30 ,tak inu by si asi uz ani nechcel ,tak ze  hypoteza o obohateni soundu a vkuse ci nevkuse je trosku diskutabilna.
Podla mna oblubenost V30kovych bedni neni len tak nejaka moda ,ale spociva asi v tom ,ze tie repraky su viacmnenej vsestranne ,cize preto najpouzivanejsie.
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #143 kedy: 13. November , 2013, 13:03:13 »

charakter gitaroveho soundu je precenovany gitaristami

normalny clovek (posluchac) rozlisuje iba dobry / zly .
vramci dobreho skresleny a cisty

ked je raz dobry uz je na gitaristovi ako si ho uzije lebo tie drobne nunasy zachytia iba zasvateni
podstatne je ze vie dotycny hrat na sladke drievko

ale ked je dajaky napicu. co kazi celkovy dojem. tak tomu nepomoze ani svatena voda
no a presne take su tie tvoje zelene repra Bavím sa skvele
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #144 kedy: 13. November , 2013, 13:35:13 »

nj , i do it mi way  Na zdravie! , je to des mat najkvalitnejšie repro sprznene digitalom cez ktorý sa da hrat kludne aj do veži a bude to vždy otom istom , na margo digitalu buchol som sa do pod line6 ale len na slúchadla tak je to v klude ale aspon mam predstavu očom je modern hi gain sound  Bleee

majka z gurunu trosku
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #145 kedy: 13. November , 2013, 14:03:38 »

Na margo týchto reproduktorov - gitarista z bývalej kapely si presne tieto kúpil cca 6-7 rokov dozadu a nebola to žiadna sláva, presne ako sa píše výšky žiadne a v kapele sa to nepresadí...nakoniec ich tuším niekomu požičal a ten niekto ich má dodnes a on si spokojne hrá na Marshall bedni :)
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #146 kedy: 13. November , 2013, 14:27:48 »

Hm. Maju 101db to teda uz dost citit na nohaviciach a ako som pisal mam ich ako pridatny box k rola G15C a spolu sa pekne doplnaju keby som tam dal nejaku klassiku gitarovu mam ten isty zvuk co na role len nasobeny . Rnto zelenak ma tlaky a take tie stredobasy co dobre pracuju pri zemi. Ako samostatne repra verim ze niesu to prave. A ako pisal Brdo je len dobry a zly zvuk v sobotu spravim nahravku a potom sa otom mozeviest disputa
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #147 kedy: 13. November , 2013, 14:51:19 »

Hm. Maju 101db to teda uz dost citit na nohaviciach
... citlivost 101db na 1kHz..to je fakt uz citit na nohaviciach  Bavím sa skvele ale to je jedno.... ked sa ti pacia ,tak sa ti pacia ,ja len ze mne sa nepacili a asi dalsim X ludom co tu pisu ,ze sa s nimi stretli sa nepacili,tak asi nebudu vhodne ,ale ked tebe to v kombinacii s inymi sedi ,tak potom neni o com,ale netvrd si stale svoje vytiahnute z kontextu.
Aj tesla repraky v kombinacii z niecim inym môze hrat dobre.

PS: to o tom zvuku pisal BRKO ,nie Brdo  Na zdravie!
« Posledná zmena: 13. November , 2013, 14:53:29 od brdo prvy » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #148 kedy: 13. November , 2013, 15:25:11 »

ono stevovi sa vsetko paci co mu doma pristane.. len potom je to o 2 dni na predaj
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #149 kedy: 13. November , 2013, 23:10:09 »

jasne tie repra sa môžu časom vymeniť , ale za V30 by osm ich isto nemenil tie dva by moja 100wečka na cleane pošahala  Nezahrávaj sa , ozaj a Tesla ma aj super repraki len majú slabé papiere su rýchle aj frekvenčne ok len veľa nevydržia
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 22 otázok.