Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:38:59
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Skusenosti s drevom od DR. Parts  (Prečítané 1682 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kuko
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 72



« kedy: 01. Február , 2006, 16:12:02 »

Mna by zaujimalo, kto ma, a ake skusenosti s touto znackou, hlavne co sa tyka krkov a tiel gitar, pretoze sa mi zda, ze by sa aj celkom oplatilo si kupit krk a telo tejto znacky a oasdit nejkym dobrym hardverom, pod podminekou ze telo a krk su ok...
viem ze je podobny topic ale mna zaujimaju konkretne skusenosti s krkmi a telami DR. parts

a vsimol som si, ze Kubriel ma dobru skusenost:)  ale co ostatni?
Zaznamenané

...a odlož si lož...
hopík
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


« Odpoveď #1 kedy: 01. Február , 2006, 17:00:59 »

Moja debata z muzikerom na ich fore

Mam otazku. Zaujímaju ma akej kvality su komponenty /telá, krky/ z vašej ponuky. Aka je záruka na krk gitary.
Bol by som rád keby o tomto tovare a kvalite bolo viacej informácií. Jednotl. súčiastky v ponuke nie su zatriedené, zobrazené a len chabo popísané, je z toho guláš. Človek sa len ťažko orientuje. Internetový obchod je o šetrení času. V tomto prípade to tak nieje. Mienite s tým niečo robiť?
Návrat hore    
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu        
eshop



Založený: 08.02.2005
Príspevky: 23
Bydlisko: Aupark / Praha Holešovice
   
PríspevokZaslal: Pi Jan 27, 2006 12:07 pm    Predmet:    Odpovedať s citátom
Dobry den,

dakujeme za posteh. Zaruka na tovar plati vseobecne 24 mesiacov, aspon tak to stanovuje zakon. Co sa tyka popiskov k tymto suciastkam, to potrebne a zaroven vsetky informacie od dodavatela pri danych produktoch su - charakteristika, farba + rozmery. Ono, kupit bez osobneho videnia este nie je uplne bezne v sucasnej dobe, takze najlepsie je predsa zastavit sa v predajni, alebo skusit danu suciastku konzultovat aspon telefonicky. Nasi ludia na predajni sa s vami radi podelia o skusenosti, ktore s tym ci onym produktom maju.

V kazdom pripade, postreh berieme na vedomie a skusime sa pozriet a spolocne zvazit, ci budeme schopni tie popisky rozsirit tak, aby ste boli spokojny.
Návrat hore    
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky        
direkt



Založený: 05.11.2005
Príspevky: 2

   
PríspevokZaslal: So Jan 28, 2006 4:40 pm    Predmet: DR.PARTS    Odpovedať s citátom
Mna zaujíma kvalita komponentov, hlavne z dreva, telá a krky. Na to ste mi neodpovedali. Muzikanti majú na tieto komponenty názor, že ide o kvalitu 3. triedy. Ja som si jeden JB krk kúpil. Mne sa zdá celkom v pohode. Preto si myslím, že by ste mali uviest veci na pravu mieru. Dohady v tomto smere asi nikomu nepomôžu. Existuje len málo odvážlivcov kupovat veci neoverené. Ešte ma zaujíma jedna vec: taký krk má záruku 24 mesiacov. Clovek, si ho musí na gitaru nejakým spôsobom prikrútiť, takže tam vyvŕta dierky a musí ho aj pribrúsiť, aby mu do tela dosadol presne. Po čase sa môže s krku stat vrtuža. Môže sa zaseknúť výstuha. O tele ani nehovorím kožko úprav treba urobiť aby s toho bola gitara. Budete tolerovať tie upravy a súčiastku vymeníte, alebo má zákaznik jednoducho smolu, lebo výrobok už nie je v pôvodnom stave.
Návrat hore    
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu        
muziker



Založený: 07.05.2004
Príspevky: 317

   
PríspevokZaslal: St Feb 01, 2006 11:56 am    Predmet:    Odpovedať s citátom
Kvalita gitarovych komponentov Dr. Parts je taka ista ako pri hociktorej inej znacke. Nie je to samozrejme ziadna 3. trieda. Riziko, ze sa moze objavit aj nie 100% kus, je pri kazdom tovare.
Pripadne reklamacie sa riesia standardnym sposobom, posudzuje sa mozna vyrobna vada. Zohladnuje sa montaz aj pripadne pouzitie, na ktore je vyrobok urceny.

Peter Siles (Muziker)
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.