Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Apríl , 2024, 20:02:19
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: subroofer - hudba v mým životě  (Prečítané 7042 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
subroofer
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #15 kedy: 06. Február , 2006, 13:48:01 »

To je sranda, skoro nikomu se nelíbí zpěvákův / kytaristův zpěv. No, já na něj byl (jsem) taky dost alergickej, ale snažím se to nějak překousnout... kdyby jste to slyšeli na živo...
Ale, že to píšu zrovna já...
Zaznamenané

kimi the neophyte
m u s i c i a n ~&~ c o m p o s e r
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 06. Február , 2006, 14:22:00 »

jj tak ako si pisal, proste na mna tam nic neposobilo vyrazne proste to posobi moc ako taky celok, jednoducho podklad pod spev. nieco take co ked si vypocujem tak poviem OK, ale nic si nezapametam ziadnu melodiu ani nic take. mna dostane neico co si poviem ze ku*va to je gut. no pri tomto ma to nebere, ale to je tym ze taku muziku nemusim.
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 07. Február , 2006, 12:14:55 »

ja som to tiez videl aj pocul a nenapisal som, tak napisem teraz. normalka... nejaka atmosfera tam je, ale nie taka, ako sa mne paci... nemam rad utahanu, ulepenu muziku... mam rad cistu, jasnu, dynamicku hudbu so zodpovedajucim zvukom... kazdopadne radsej hrat v kapele, ako nehrat v kapele a hrat len doma..
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
subroofer
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #18 kedy: 07. Február , 2006, 13:38:05 »

to kubriel:
\"kazdopadne radsej hrat v kapele, ako nehrat v kapele a hrat len doma...\"
Něco takovýho jsem si říkal poslední tři roky.
Než jsem zjistil, že to nikam nevede.
Tak jsem si koupil sekvencér a osamostatnil se, prakticky jsem tam co před 7 lety... a zatím dobrý.
Bral bych nějakýho trupetistu nebo prostě dechaře a samozřejmě bubeníka.
Styl muziky se hodně změnil... od toho dema, které jsem sem dal.
Zaznamenané

kimi the neophyte
m u s i c i a n ~&~ c o m p o s e r
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 07. Február , 2006, 14:20:35 »

tomu verim... mozna mas pravdu, ale ked hras v kapele, ktora robi koncerty, tak spoznas kopu muzikantov, ktori maju mozno podobny problem, ako ty...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
subroofer
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #20 kedy: 08. Február , 2006, 09:25:15 »

Nehrál jsem ani v kapele, která měla koncerty. Bída, tak 5 do roka... když si nás někdo náhodou pozval.
Ani jsme moc nezkoušeli, takže polovina vystoupení byla vždy o improvizaci (nutno nesrovnávat s obsahem nahrávek, viz. výše).
Takže jsem se vpodstatě s nikým nepotkal... když si to teď tak sumarizuju, tak mě to pěkně sere!!!
Podělaná kapela, ze který jsem nedokázal dřív odejít... ale to byla minulost. Musíme se napínat k budoucnosti, která bude více než zajímavá...
Zaznamenané

kimi the neophyte
m u s i c i a n ~&~ c o m p o s e r
Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #21 kedy: 09. Február , 2006, 00:02:35 »

Ja som si tie nahravky vypocul este minule, ale volajako ma nenatchli. Je pravda ze to nie moj styl. Ja som vyrastal na niecom inom. Poviem co mi tam chybalo. Chybali mi tam nejake vytiahnute tony, nejaky feeling aby ta pesnicka dostala \"chut\", znelo mi to skor, ako keby hral stroj. Chybali my tam nejake chytlave pasaze, ktore by ma prinutili ostat do konca pesnicky v napati, ze co pride dalej. Spevak tak, ten nic neukazal a celkovo mi to vyznelo, ako keby spieval nasilu. A hlavna vec co mi tam chybala je rodny jazyk. Panecky to v cechach spievaju po cesky uz len punkove supiny? :lol: ..... je pravda ze sa mi to nepaci aj na slovenskych skupinach , ale ked pocujem nieco z ceskej sceny, tak mam pocit, ze som to uz niekde pocul.
Zaznamenané

grind rock
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #22 kedy: 13. Február , 2006, 13:43:27 »

konecne sa mi to podarilo popocuvat.
prva ukazka sa ma nechytila. nevedel som sa dostat do jej atmostery a mal som v poslednych pasazas pocut ze je to rozhadzane a gitarove solo nema velmi dobru intonaciu. zato druha sa mi pacila, ta nalada ktora okolo toho isla bola fajn, zvlastna a zaujimava a tym ma odputavala od vychytavania detailov. tretia vec mi neustale seka :-/ takze k nej sa nemozem vyjadrit. inac vseobecne mam skor pozitivnejsie pocity ako nejake negativne alebo vyslovene odpudive. mohla to byt zaujimava kapela.
Zaznamenané

o-yep sro
subroofer
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #23 kedy: 15. Február , 2006, 10:32:16 »

to pista58:
No, tak ti tu skladbu pošlu mailem...
Zaznamenané

kimi the neophyte
m u s i c i a n ~&~ c o m p o s e r
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #24 kedy: 15. Február , 2006, 10:48:26 »

pista58@gmail.com

rad si to vypocujem bez rusenia.posli.popocuvam a napisem.
Zaznamenané

o-yep sro
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 15. Február , 2006, 11:31:25 »

popocuval som aj tretiu vec. paci sa mi to. ak by dostala nahravka kvalitny zvuk a miestami lepsie intonujuceho gitaristu tak by sa mi to pozdavalo este viac. zvlastne nalady z toho idu a to sa mi na tom paci najviac. este raz opakujem ze skoda tej kapely.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.