Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 07:34:24
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Altostratus  (Prečítané 19404 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 03. Február , 2006, 11:04:11 »

Prijemna vec, akurat je to miestami trochu falosne zahrate, hlavne nedotiahnute tony. Tesim sa na dalsie ukazky.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #16 kedy: 03. Február , 2006, 12:43:24 »

Velmi pekne.. ma to chytilo za srdce.. fakt velmi pekne:)  Len tak dalej...
Zaznamenané
proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 03. Február , 2006, 16:33:39 »

tiez musim pochvalit..tych zopar nedostatkov je urcite casom odstranitelnychB)
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 03. Február , 2006, 16:58:22 »

JE to super.... B)
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #19 kedy: 03. Február , 2006, 17:16:02 »

je to ozaj velmi dobre...taketo daco fakt mozem
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #20 kedy: 03. Február , 2006, 17:29:10 »

aj mne sa to paci, dobre dobre
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 03. Február , 2006, 17:47:14 »

Velmi pekne, je to fakt dobre. Akurat ta hukacka mi pride zbytocna, ale inak je to naozaj dost dobre.:)
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 04. Február , 2006, 02:58:47 »

Altostratus napísal:
Citácia
NJ..tak díky za reakcie...do budúcej ukážky sa pokúsim na sebe popracovať...čakám ešte na dvoch hlavných \"zdrbávačov\"...Rastisa za zvuk a Pita za hranie :-)


Nemal som pocit, že musím niečo napísať. Už tu padli podobné názory, aj ty si to zhrnul. Ani ja tu nie som preto, aby som niekoho zdr...al. Ale keď vežmi chceš. Žmurk
Je to celkom fajn, ale keď to skončilo, nemal som nejaké nutkanie si to pustiť ešte raz, počúval som to raz predtým aj teraz teda, ale opäť len na sluchátka. Basa je dosť nahlas oproti gitarám, hlavne doprovodným a dosť necitlivo drtí tie tóny do ucha. Ale čo sa dá čakať od stroja.
Prvá polovica - Gitarka je niekedy celkom príjemná, melódie sú fajn, trošku to chce viac potrénovať narábanie s tónom, teraz je cítiť, že sa pri každom dlhšom tóne sústredíš, aby znel dobre a nie je to ono. A s rytmikou treba popracovať. Aj keď ti doprovod robí presný metronóm, ty často nehráš presne s ním, asi by to chcelo viac cvičiť s bicími podkladmi, alebo len metronómom.
V druhej polovici mi to pripadá zbrklé - aj tie hammeringy, aj behy hráš akoby si ani nevnímal rytmus podkladu, ten je strojovo presný a ty hráš úplne vožne bez nejakej rytmiky toho sóla, proste brnkáš tóny hocikde, akoby si ten rytmus nepočúval.

Ale ako hovorím, nie je to zlé, len treba popracovať. Ideš dobrým smerom, makaj ďalej.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 04. Február , 2006, 19:49:45 »

Príjemný melodický hevík. Tie dvojhlasné sóla sa mi páčili, aj ten nápad, keď spoza nich vyliezla sólová linka. Myslím si, že tomu nie je vežmi čo vytknúť, ak si odmyslíme tých pár zakolísaní v rytme pri hre behov. Ale je to v pohode, veď to hraje živý človek, nie mašina, a je to lepšie ako borci s absolútne presnou, ale sterilnou hrou. Môj názor - pokračuj, ideš na to dobre. Držím palce!
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 06. Február , 2006, 10:53:21 »

Je to dobre. Bicie a aj basa maju prijatelny zvuk, su v pohode. Zvuk gitary sa mi paci. Jedine co mi trosinka vadilo, basa mohla byt viac premyslena, to potom vyznie vsetko inak.
V com si robil podklady, aku mas gitaru a ako si ju nahraval?
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 06. Február , 2006, 11:00:13 »

Všetko som popísal v úvodnom príspevku
Bicie, basa a klávesy sú z FL Studio 5, gitara je Ibanez RG470, kombo Rocktron Replitone 120, mic Shure C606, zvukovka onboard.

Tá basa je jednoduchá aj preto, že ten podklad vznikol tak, že som sa začal učiť robiť s FL studiom, tak z toho vznikol tent jednoduchý podklad...chcel som sa naučiť, ako vnútiť base aký-taký rytmus
Zaznamenané

Albion
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #26 kedy: 06. Február , 2006, 12:59:28 »

Kua,jak sa dá tá tvoja ukážka vypočuť???Neser ma!
Zaznamenané
Albion
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #27 kedy: 06. Február , 2006, 15:27:33 »

Počul som s tvojej dielne lepsie materiály...
:huh:
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 08. Február , 2006, 22:46:08 »

Neni vobec zle ! Ak zoberem do uvahy, ze len tot pred par dnami sme sa bavili, ze ako sa vobec nahravaju podklady, tak vynikajuce. Znie to jasne, cisto, citatelne. Gitara Ti znie velmi dobre, niektore momenty fakt chytia za srdce. Ovsem umela basa je osemetna vec - aby znela presvedcivo, da to este viacej prace, ako bicie. Ja sa vo svojich nahravkach snazim klasickej base vyhybat prave pre toto. Ta Tvoja basa je tam najslabsi clanok. Tolko k zvuku.

Co sa tyka hry, mne ovela viacej ako rytmika (aj ked aj ta je velmi dolezita),  pripadne nejake technicke smodrchance ( aj ked radsej menej technickych kuskov cistejsie zahratych), vadi ladenie. Vytiahnute tony, zle chytene (prilis zmacknute/pretiahnute hore/dole po hmatniku) tony - to je to, co povazujem za najvacsie minus ja.
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 09. Február , 2006, 09:23:32 »

Albion napísal:
Citácia
Počul som s tvojej dielne lepsie materiály...
:huh:



Ánóóóó?Huh! Aktoré že menvite?Huh!??
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.069 sekund, 22 otázok.