Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 15:00:15
Strán: [1] 2 3 ... 43 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ska2tonics  (Prečítané 120551 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 03. Február , 2006, 17:45:01 »

Sme bratislavská ska kapela hrajúca pohodové skáčko. V obžube členov sú rôzne hudobné žánre, od metalu, cez rock, blues, country nejaký ten pop, ale hlavne čo nás všetkých spája je SKA.



V sučastnosti sme ôsmi členovia, z toho prvý traja v zozname  sú členmi tohto fóra, čiže menovite:
vladan (jedna gitara, spev)
rastis (druhá gitara)
ramon esteves (basgitara, vokaly)
mafo (bicie)
tomáš (trúbka, vokaly)
branči (jeden alt sax, vokaly)
rado (druhý alt sax)
a v neposlednom rade ozdoba našej kapely, ale nielen to, ale i skvelá  hráčka
katka (tenor sax, vokaly)

Kedže je nás tak veža, náklady na dopravu sú vyššie, ako napr. pri triu, a tak i honorár je vyšší, ale vždy sa dá dohodnúť.

Viac informácií nájdete i na našom webe www.ska2tonics.sk , kde v sekcii hudba sú k stiahnutiu naše mp3-ky.

Ukážka z aktuálneho Dema 2006:

http://www.rastopeteraj.sk/ftp2/my_baby_my_darling.mp3
http://www.rastopeteraj.sk/ftp2/skanking.mp3
« Posledná zmena: 03. Január , 2007, 19:21:25 od Martinlm » Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 03. Február , 2006, 17:58:08 »

noo pekne, to som netusil ze rastis tu na svojich spolupachatelov :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 06. Február , 2006, 16:35:45 »

ska2tonics su super!!!
ked som bol v lete prvy krat v propiku, ten vecer ste akurat hrali a bolo super pogoB)
Nieco sa mi mari, ze akurat vtedy hovoril ten vas frontman, ze mate noveho gitaristu a bol to rastis co si tam sedel v kute s ciernym LP...teda pokial ma mamat neklame:P
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 06. Február , 2006, 17:53:53 »

Ja som ich videl na jednom koncerte, kam dorazili priamo z ineho koncertu niekde v zahanici, sialene nevyspaty a unaveny, takze som si ich naplno nevychutnal. Je pravda, ze Rastik tam bol dost nenapadny, takze ked vas uvidim najblizsie, tak v plnej forme a chcem viac pocut Rastovu doprovodno-sólovú gitaru :)
Zaznamenané

Melvin
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #4 kedy: 08. Február , 2006, 18:41:18 »

Bozzeee ty hras v tej kapele??? Nemali ste u nass v hlohovci teraz volakedy koncert?? lebo viem ze tam bol Ska3ix a este tusim vy a ja som zmeskal akuret :sick: :sick:  ..Tak jak dobre tvrdim ze stee tam boli aj vy tak do hlohofca este naklusate oki?
Zaznamenané

DArk SiDE of my guitar Si píš!!!
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 09. Marec , 2006, 10:24:40 »

kedze tu s2t zapada prachom, a nudim sa tak vam tu idem odpisat, takze:

tomi:  jo, bol to rasto, a par hodin pred koncertom sa dozvedel ze bude hrat doprovodnu gitaru za spevaka, lebo on mal prave nejaky vyron na palci a nemohol hrat (na poziadanie uverejnim fotku toho vyronu, ci jak to nazvat, vyzeral hrozivo), a tak cvicil aby to v poho odohral..co odohral..chvala mu :)

martinlm: ja mam zlu pamat a vela takych koncertov sme odohrali, takze nepamatam, ale moze byt...a rasto teraz uz s novym aparatom je stale viac prieraznejsi na podiu...

Melvin: aj ked mam blbu pamat, hlohovec sme urcite nehrali a so ska3xom  uz vobec nie...takze neboj nezmeskal si nas, ale ked budeme hrat niekde v okoli hlohovca, treba si nas dojst kuknut Žmurk
Zaznamenané
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #6 kedy: 09. Marec , 2006, 17:09:20 »

Bolo vežmo fajn ked ste hrali v TN v Klub Luc. Fak paradka! :) Na Rastisa by som to nikdy nepovedal.
Dufam ,ze vasu muzicku nikde na slniecku pri vode vychutnam ,totok leto.
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 16. Máj , 2006, 17:10:57 »

inak , kto by nas chcel zadara vidiet, tak 3.6. sa kona JUNIALES v liscom udoli v karlovke, tak o osmej zaciname.

tak sa neondite a dojdite...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 16. Máj , 2006, 17:22:09 »

A kto nevie, co s prachmi a ma okrem s2t rad Zuzku Smatanovu, podoho v sobotu do Bastionu :) A kto ma rad Prahu a nema co lepsie na praci, podho 27.5 do tamojsej psychiatrickej liecebne... A kto... ale ne, staci..
Zaznamenané
Duri112
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 24. Júl , 2006, 17:10:33 »

videl som celu kapelku na rudave...nepocul som moc dobre lebo som bol v backstage, ale znelo to fajn :)
Zaznamenané
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #10 kedy: 24. Júl , 2006, 17:22:03 »

Na rudave bolo uplne super.Super zabava na Ska2tonics.Žmurk
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #11 kedy: 24. Júl , 2006, 17:25:08 »

ja som videl s2t na zakovici a po skonceni celeho festu som nadobudol pocit, ze ska2tonics a peter lipa mali asi najlepsie pocutelnu basu zo vsetkych interpretov. ci uz hex, polemic, para, le payaco...vsetci mali strasne nevyraznu basgitaru.neviem ci si zvukar sedel na usiach, pretoze celkove mavali kapely dostkvalitny zvuk.
taktiez odozva ludi na s2t bola velmi prijemna, na to ze to bol uvodny koncert celeho festu.
nuz a o tom ze po skonceni kapely le payaco som zrazu zapocul vykrik \"pistaaaaaaaaa\", (nahodny pokus do tmy) a zrazu sme sa ocitli s rastom, ramonom a vladanom tvarou v tvar...no nahoda jak rit:laugh:
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12 kedy: 24. Júl , 2006, 17:52:38 »

pista58 napísal:
Citácia
... som zrazu zapocul vykrik \"pistaaaaaaaaa\", (nahodny pokus do tmy) a zrazu sme sa ocitli s rastom, ramonom a vladanom tvarou v tvar...no nahoda jak rit:laugh:


Akurat som sa pytal Ramona, ze kde Ta to naposledy videl, a on, ze presne tu. Tak ze nech Ta zavola. Zavolal a bol si tam :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #13 kedy: 24. Júl , 2006, 19:28:39 »

presne,stal som tak o 5 metrov inde ako ked som stretol ramona,cize takmer na tom istom mieste.
Zaznamenané

o-yep sro
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #14 kedy: 24. Júl , 2006, 20:17:44 »

rastis ty sa tam nenudis v tej kapele? videl som na zakovici a som cakal ze vypecies niake solo a nist Žmurk
Zaznamenané

dal by som si palacinky
Strán: [1] 2 3 ... 43 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 22 otázok.