Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 09:40:02
Strán: 1 [2] 3 4 ... 43 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ska2tonics  (Prečítané 120548 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 24. Júl , 2006, 20:43:43 »

Stupa Rasto na wah pedal v kapele? Lebo to znie fajn aj na doprovody v tomto style, nie?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 24. Júl , 2006, 21:24:16 »

matolf - ale lubilo sa Ti aj tak, nie Žmurk ? Toto nie je kapela o gitarovych solach a o tom, aby si na nej ulietali ini gitaristi :). Ked su jemnejsie skladby, moja uloha je doplnat rytmiku a zahustovat zvukovo redsie pasaze. V hutnejsich skladbach je moja uloha dosiahnut prave tu hutnost, pretoze druha gitara hra cely cas tie sekanice na druhu dobu bezohladu na dynamiku, bez ktorych by to nebolo SKA. Ako sa to dari moc neviem, pretoze som nas koncert so mnou nikdy ako posluchac nezazil :). Ale z toho, ako to pocujeme na podiu alebo v skusobni mam pocit, ze sa to celkom dari. Su skladby, kde mam aj ja sola, ale repertoar sa vacsinou improvizuje na podiu podla okolnosti, takze nie vzdy pride na skladby, kde hram sola ja. Ako kapela sme zvyknuti na dobry ohlas, co je samozrejme velmi prijemna vec, takze clovek potom neciti nejake blbe pocity, ze si nezasoloval :).
Zaznamenané
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #17 kedy: 24. Júl , 2006, 22:42:44 »

no hej, znie to super a sola tam nie su potrebne (ale napriklad v tej instrumentalnej by sa hodilo) ale cakal som ze sa niekde budes realizovat :) a nie len brnkat na jednu strunu celu pesnicku (pricom v niektorych pesnickach som to fakt moc nepocul)
Zaznamenané

dal by som si palacinky
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #18 kedy: 01. August , 2006, 09:58:49 »

rastis aj ja som na zakovici cakal, ze tam cosi vypecies..ale pritom mi prislo,ze druhy gitarista bol ocosi viac vpredu a hral aj toho viacej. Aspon mne to tak pripadalo, kedze som vas videl prvy krat. Este trochu viac pridat show a bude to fajn. Aj tak som sa dobre zabavil, kedze uz bolo cosi popite:woohoo:
Zaznamenané
jano
nováčik
*
Príspevkov: 44



« Odpoveď #19 kedy: 15. August , 2006, 21:32:58 »

rastis, ja som vas videl tento vikend vo vrabloch, super koncert, super zabava, bolo to vynikajuce :)
Zaznamenané

why so serious?
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 01. Október , 2006, 14:32:48 »

Žmurk vdaka za kopance do riti ... no co skoda ze som nebol ...
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 01. Október , 2006, 16:28:08 »

za ake? ved som ti ich este neodovzdal... sa tes zajtra ti ich osobne odovzdam :D
Zaznamenané
Dude
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #22 kedy: 07. Október , 2006, 11:48:52 »

martinlm napísal:
Citácia
Stupa Rasto na wah pedal v kapele? Lebo to znie fajn aj na doprovody v tomto style, nie?


V pohode to znie aj s phaserom. Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 07. Október , 2006, 13:08:49 »

dude napísal:
Citácia
martinlm napísal:
Citácia
Stupa Rasto na wah pedal v kapele? Lebo to znie fajn aj na doprovody v tomto style, nie?


V pohode to znie aj s phaserom. Žmurk


Co tak ring modulator ? B)
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 20. November , 2006, 12:13:18 »

Tak ja sa pridam ku kladnym pocitom z vasho vystupenia minuly tyzden v NR. Je to fakt super ma to gule a vie to rozhybat ludi. To je dolezite. Drzim vam palce, len tak dalej.Žmurk
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #25 kedy: 20. November , 2006, 16:28:32 »

uprimne dakujeme B) :) Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 30. November , 2006, 22:41:02 »

Po dlhom case sa blizime k zdarnemu zavrseniu prac na DEME 2006. Toto je skladba z neho:

http://www.rastopeteraj.sk/ftp2/my_baby_my_darling.mp3

Privitame akekolvek postrehy, namety, ale aj pochvaly k hudbe, instrumentalnym vykonom, ako aj k zvuku nahravky :).
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #27 kedy: 30. November , 2006, 23:00:17 »

rastis napísal:
Citácia

Privitame akekolvek postrehy, namety, ale aj pochvaly k hudbe, instrumentalnym vykonom, ako aj k zvuku nahravky :).


Mne tam nesedi ten zvuk bicii, su dost papierove a splostene, chcelo by to mohutnejsi zvuk; a este by som pridal trosku basgitaru.

Naposledy upravil progrocker, : 30.11.2006 2006 23:00
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 30. November , 2006, 23:57:16 »

no to solo to zachranilo :)))
ale postrehol som jednu intonacnu nepresnost (pozooor Beeee ) A tu druhu cast sola ako sa zopakuje dva krat ten motiv, by som dal do tercii Žmurk

ale inak zvuk v pohode..jaaj a co pocujete take to pukanie pocas skladby, to su rastove takzvane rytmycke vsuvky, ktore vraj my (asi metalisti) nepocujeme :)

a este rasto nebud pes a daj nam sem to tvoje predosle solo, co si mi pustal v skusobni, co sa seres, sak si gitarista kua !

Naposledy upravil iMbUS, : 30.11.2006 2006 23:59
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 01. December , 2006, 00:11:32 »

iMbUS napísal:
Citácia
...ale postrehol som jednu intonacnu nepresnost (pozooor Beeee ) ...


Ale no ! Kde Huh!

iMbUS napísal:
Citácia
...a daj nam sem to tvoje predosle solo, co si mi pustal v skusobni, co sa seres, sak si gitarista kua !...


No po pravde toto bola az tretia verzia toho sola, mam este 2 predosle :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 43 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 22 otázok.