Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 17:15:33
Strán: 1 ... 40 41 [42] 43 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ska2tonics  (Prečítané 120552 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #615 kedy: 26. August , 2011, 13:50:34 »

nahrali sme s kapelou Fuera Fondo solocny singel a tocil sa k tomu aj klip. najvyssie vedenie nasho zoskupenia ma poverilo sirit tento pozdrav:

Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #616 kedy: 28. August , 2011, 08:01:33 »

....mrzí ma že som nemohol, keď som vás mal takto pod nosom, ale museli sme ratovať nejaké veci pred vetrom....ako vlastne bolo Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #617 kedy: 28. August , 2011, 11:46:17 »

...islo ma drbnut ked som v noci pochodoval na nocnu do roboty a cez ulicu bolo pocut koncert....

....istoto to mali tazke ked hraju ska, LV sa zmietaju vo vi(y)re jazzrocku :), ako je pravda, ze som uz davno nebol v uliciach :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #618 kedy: 28. August , 2011, 12:04:57 »

prijemny krcmovy koncert,  v podstate z aparatov, v kute podniku bez podia... pred nami hralo hardrockove trio (chalan mal zaujimavu kopiu Les Paul Custom znacky Edwards, co je jedna zo znaciek, pod ktorou ESP vyraba v japonsku dodnes defacto lawsuity) po nas Kabat Revival (vyborne slapali, chalan tam mal Jolana D-Bass, cize Jolanovy "rickenbacker", ktory mal velice dobry zvuk cez aparat)... takze zmeska ludi skorej rockovo zameranych, ale myslim, ze sa slusne bavili aj na nas..

stretol som tam na kratucko spoluforovnika "Duro"

perfektna krcma inak, skvele pivo, zafajcena prave tak presne jak ma byt, slusne ciste hajzle, to vzdycky najviac napovie o urovni :)
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #619 kedy: 28. August , 2011, 12:25:25 »

...pustil som si aspon cd toto ti zachuti, fakt dobre, predpokladam, ze vsetky gitary okrem tej co dava tie ska-kila :) a robi ten skarytmus su Tvoje...obzvlast tie zalezitosti s cistym zvukom na tlmenych strunach si dost premakal....a v songu "nedockam sa" znie gitara paradne, aj solo aj tie vyhravky, asi si pouzil inu gitaru ako v ostatnych songoch-co to bolo zac?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #620 kedy: 28. August , 2011, 12:42:57 »

je tam Jimi Cimbala ako host - uzasne solo do Tokyo Battle (harmonika Bobos Prochadzka, saxik Marian Jaslovsky). a "docakam sa ci nedockam" je tusim nakoniec este jeden hostujuci gitarista (meno bohuzial nedam  No hanbím sa.. No hanbím sa.. No hanbím sa.. ) na solo, ale nie som si isty, nahralo sa vtedy X verzii a nepamatam si, ktora sa pouzila, a CDcko nemam, tak neviem :) ale ked zneje zvukovo vyrazne inac, jak tie dalsie 2 ci 3 sola, tak to nebuem ja :) inak vsetky umca-umca gitary su lampove Crate kombo, ostatne ciste su Acoustic a vsetky skreslene su home-preamp + GR. a Jimi nahraval vraj linku z PODu neviem akeho presne. ozaj, "na zaciatku minuleho leta" je solo naozajstny Acoustic... a inak su vsetky gitary tak rozne na striedacku Les Paul Burny a USA Standard Tele, aj vyhravkove, aj umca-umca .... ...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #621 kedy: 28. August , 2011, 13:16:33 »

...inak treba pochvalit aj toho gitaristu, ktory hral umca-umca, nie su to len tak natrieskane kila, obzvlast na sluchtkach pocut, ze to ma slusne zmaknute aj uhoz aj tlmenie, znie to celkom elegantne...
Zaznamenané

duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #622 kedy: 28. August , 2011, 13:48:20 »

tak sme sa stretli aj osobne   Na zdravie!
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #623 kedy: 28. August , 2011, 13:48:54 »

tak sme sa stretli aj osobne   Na zdravie!

sice na sekundu a bez piva, ale neva :)
Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #624 kedy: 28. August , 2011, 13:50:27 »

len škoda že som Vás nepočul,ale ludia aj muzikanti to chválili  boli ste top z tých kapiel čo tam hrali...
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #625 kedy: 07. Október , 2011, 00:48:35 »

hen, novy klip:



Fuera Fondo... z Noveho Mesta tusim. nepoznam ich, na nahravani som nebol, lebo to bolo narychlo a nebol dovod. a na natacanie klipu som sa nedostavil, lebo som varil doma lekvar akurat a zaroven som aj trochu trucoval a tak. skoda, teraz je mi to luto, mohol som byt aj ja slavny  Je mi do plaču

nevadi, nase pesnicky su aj tak lepsie, ako tato spolocna, si myslim  Som frajer
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #626 kedy: 07. Október , 2011, 07:23:05 »

Co ti na tu povedat, zadus sa tym lekvarom Bavím sa skvele Mal si tam ist! :)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #627 kedy: 07. Október , 2011, 10:07:03 »

hen, novy klip:



Fuera Fondo... z Noveho Mesta tusim. nepoznam ich, na nahravani som nebol, lebo to bolo narychlo a nebol dovod. a na natacanie klipu som sa nedostavil, lebo som varil doma lekvar akurat a zaroven som aj trochu trucoval a tak. skoda, teraz je mi to luto, mohol som byt aj ja slavny  Je mi do plaču

nevadi, nase pesnicky su aj tak lepsie, ako tato spolocna, si myslim  Som frajer

ty si prípad..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #628 kedy: 18. Február , 2012, 14:33:54 »

ale hej - stale sa cosi deje, naprikald:

http://www.cdbaby.com/cd/ska2tonics

tak poprosim - kupujte, pesnicky su to fakt dobre, je za tym vela roboty a este viacej srdiecka a peniazky sa siknu  Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #629 kedy: 18. Február , 2012, 14:36:05 »

BUMP
Zaznamenané
Strán: 1 ... 40 41 [42] 43 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.133 sekund, 22 otázok.