Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. Apríl , 2024, 15:20:58
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mr. Redwine  (Prečítané 7642 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 12. Február , 2006, 13:15:58 »

mr. redwine napísal:
Citácia
Rád by som pripojil ešte zopár viet. Predpokladám že som asi najstarším členom fóra čo sa týka fyzického veku, aktívnemu hraniu som sa venoval v časoch keď väčšina členov fóra nebola pravdepodobne ani na svete.


Fajn, mam tu dalsieho kolegu - fandu 70tych rokov, teda aspon predpokladam. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mr.redwine..
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 12. Február , 2006, 13:37:44 »

progrocker napísal:
Citácia
Pekna zbierka. Sa mi paci, ze mas zastupene vsetky klasicke modely gitar. Vlastne Telecaster jediny chyba a nieco s P90. Žmurk
Na ten Les Paul by som ale dal ine snimace. Bud 57 Classics alebo nejake aftermarket PAF reedicie. By ten stary mahagon dostal viac priestoru si myslim.

Naposledy upravil Progrocker, : 11.02.2006 o 11:03
Správny postreh Progrocker, ja som Telecastrom nejak neprišiel na chuť, aj keď som mal možnosť zahrať si na dobrých kúskoch, vždy som dal prednosť Stratocasteru keď som chcel \"správny\"zvuk sigle snímačov.
Čo sa týka snímačov typu P90, tak to som skúšal na svojej SG jeden čas Gibson P100, bolo to zaujímavé, ale po čase sa mi ten zvuk prestal páčiť a snímače som predal.
Na svojej LP som tiež skúšal rôzne kombinácie snímačov, PAF ani 57 Classics zatial nie, ale tá gitara hrá dobre s akoukožvek kvalitnou sadou, vždy samozrejme inak, ale vždy dobre.
« Posledná zmena: 17. Január , 2007, 23:03:30 od Martinlm » Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 12. Február , 2006, 13:42:21 »

mr. redwine napísal:
Citácia

Hand made Stratocaster – toto je gitara ktorú som si vyrobil „sám“. Telo je z žahkého afrického mahagónu (ktoré som jedno celé leto „stružlikal“ na balkóne „vreckovým nožíkom“), krk je javorový s palisandrovým hmatníkom (Kórejská fréza), ktorý som dal prebrúsiť a prepražcovať u „Neuser-a“, otvory do tela vyfrézoval Igor Keller, pôvodnú elektriku a snímače zapájal Rastis, čiže jednoducho skvelá gitarka.


Tak toto je skutocne nieco! B)
Zaznamenané

mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #18 kedy: 12. Február , 2006, 13:45:51 »

progrocker napísal:
Fajn, mam tu dalsieho kolegu - fandu 70tych rokov, teda aspon predpokladam. :)[/quote]
Pravdu máš. Je to tak, s čím vyrastáš to ti zostane.
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 12. Február , 2006, 14:28:57 »

No ja som vyrastal s Gottom a Vondračkovou.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 12. Február , 2006, 14:36:52 »

A ked som prestal rast,tak som počuval Led Zep,Deep Purp,Genesis,Yes,Iron atd.
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #21 kedy: 12. Február , 2006, 14:58:20 »

rudy napísal:
Citácia
No ja som vyrastal s Gottom a Vondračkovou.

No keď si sa pri ich pesničkách naučil čo len dupkať presne do taktu, tak je to výborné.
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #22 kedy: 12. Február , 2006, 15:00:41 »

heh sice v tej dobe som este nebol ani na programe ... ale mam tiez rad 70-80 roky :) urcite to je inee pre toho kto v tej dobe vyrastal.. ale keby som mal moznost sa tam vratit tak beriem vsetkymi desiatimi ;-)
Zaznamenané
@ntonios
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


Rock & Metal is not just a genre,it's a lifestyle.


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 18. Február , 2006, 15:46:15 »

Aria Diamond - toto ti zavidim... fakt krasny kusok... musi to mat nadherny zvuk, ze?
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #24 kedy: 18. Február , 2006, 18:21:26 »

Je to zaujimave ale ja som vyrastol na Beatles, a pritom mam 22. Vobec som nezil v tej dobe kedy boli najslavnejsi, ani niesom ta generacia. Ale je mozne ze o Beatles viem viac ako polovica ludi co su ich vrstevnici. Podla mna je to fuk kedy co je, proste ked sa niekomu nieco paci tak sa o to zaujima, pocuva, cita, dozvie sa ... aj klasicku hudbu mam rad a nemam 243 rokov.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
jimmi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 82



« Odpoveď #25 kedy: 18. Február , 2006, 21:35:02 »

rudy napísal:

No ja som vyrastal s Gottom a Vondračkovou.

ja som vyrastal s hojdacim konikom, BB pudingom, lastovickou a filmamy ktore deneska volaju filmy pre pamatnikov. ha ha ha
nie nie  srandujem na tom vyrastal moj oco. Inak ja som tiez fanda 70s a 80s muziky a pritom mam 16,49 rokov
Zaznamenané

Rock & Roll ain´t noise pollution
ROCK & ROLL ain´t gonna die.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #26 kedy: 18. Február , 2006, 22:58:38 »

Milos1 napísal:
Citácia
Je to zaujimave ale ja som vyrastol na Beatles, a pritom mam 22. Vobec som nezil v tej dobe kedy boli najslavnejsi, ani niesom ta generacia. Ale je mozne ze o Beatles viem viac ako polovica ludi co su ich vrstevnici. Podla mna je to fuk kedy co je, proste ked sa niekomu nieco paci tak sa o to zaujima, pocuva, cita, dozvie sa ... aj klasicku hudbu mam rad a nemam 243 rokov.


mudre slovaB)
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #27 kedy: 19. Február , 2006, 00:54:25 »

noo ja mam tiez 22 :) a klasiku mam tiez raad.. a napriklad aj The Doors. mas pravdu v tom co si napisal, ale ja som to skor myslel tak, ze teraz je uz ina moda, frci iny styyl a taka hudba 70s-80s uz nie je tak rozsirena. samozrejme ze komu sa paci ma na haku co je dnes IN - moj pripad. akurat zazit 70-80 a spominat ako bolo je trochu ine :)
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #28 kedy: 19. Február , 2006, 10:41:35 »

Tak podme spominat. Ja som v 80tych rokoch pekne kakal do plienok a prehanal sa v kociku po Bratislave, a v skolke sme sa cele dni hrabali v piesku a valali po koberci. Na jedinu muziku co si z tej doby spominam bol modern talking co nasi pustali v aute.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.219 sekund, 22 otázok.