Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 23:53:12
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitara do 20000  (Prečítané 6873 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #15 kedy: 05. Február , 2006, 19:02:13 »

dik moc ale seymoury mi viac sedia :)
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #16 kedy: 05. Február , 2006, 19:14:14 »

Príjemné nástroje robí aj f.Framus.Keď som bol naposledy v Klangfarbe tak na ne hral Big H.,a bolo to super.Pre porovnanie poskúšal pár LP a PRS a Framus prekvapil zvukovo aj cenovo.
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 05. Február , 2006, 19:28:01 »

Framus robi aj velmi chutne zosilnovace. Framus Cobra...hmm...pripadne Dragon. :))
Zaznamenané

AcHeRoN
nováčik
*
Príspevkov: 21



« Odpoveď #18 kedy: 05. Február , 2006, 20:31:20 »

atticus napísal:
Citácia
takto....ja mam tento problem ze ...mne sa strasne paci gibson les paul custom....ale na to nemam..a v blizkej dobe ani nebudem mat...a epiphone...25 000??? ....


V nitre mali akciu. Epiph. Les Paul Custom 21 a Epi LP Custom Zakk wylde model 24 litrov!! to boli dobre vyhodne ceny. Iba konstatujem, nevnucujem ti to :)
Osobne by som v ramci tvojej \"ponuky\" bral ESP-cka, zevraj (ESP)LTD su citelne nizsej kvality, osobne nemam skusenost.

Sam  tiez uvazujem o kupe 2. gitary a za dobru kupu okrem Epiph. LP Custom Zakk Wylde (moja srdcovka, ale na Les Pauloch sa nehra tak lahko ako na \"fast\" hmatnikoch napr. na stratocasteroch, plus sa tazko chodi do \"vysokych\" prazcov) povazujem moju srdcovku Jackson DXMG (EMG HZ snimace) , este pred rokom stala 35 (pametam si ju v MUZIKUSe pred 5-6 rokmi za 50 tis, tiez japonec) a teraz sa da zohnat za 19-20 litrov nova!!! Americke verzie idu od 45 hore (mali by mat aktivne snim.EMG 81 a EMG 85).

ad suier showmaster: ja ho mam, druhu najvyssiu radu. Vyssia rada ma Seymor Dunca snim. na takej hrava aj Andreas Kisser zo Sepultury. ale este vtedy sa volali STAGEMASTER. Ked som ju kupoval som myslel ze squiery maju makky zvuk ako fendery. Porovnaval som zvuk a ma potodbny ako Ibanezy okolo 20 litrov, humbucker, drevo, spracovanie a zvuk  je kvalitka za tu cenu (Este som doladil, napinacie struny floydu, oktavy a vysku snimacov). Vtedy ked som ju kupoval sa predavala v BA za 18-19 000, kupil som ju v akcii a po znamosti za 11. Teraz je vyborna, vyhrata.Neskor som videl aj tento vydareny kus http://www.music-town.de/shop/images/artikel/popup/fendersqshowmaster_jellis_rw.jpg tiez SD snim a stoji za pozornost.
Zaznamenané

::
Techno TORTURE
Disco SUFFERING
AcHeRoN
nováčik
*
Príspevkov: 21



« Odpoveď #19 kedy: 05. Február , 2006, 20:47:22 »

skuller napísal:
Citácia
Pozri toto http://shop.muziker.sk/Default.aspx?content=detail&nid=3&nparams=kod_id:6620

Ma to dokonca aktivne EMG, takze to moze byt fajne maso. Ale aj cena ja riadna.


To je kvalitka ked tam v  tej cene dali aktivne EMG. Ten druhy sice neni EMG 85 ale dolezitejsia je ta EMG 81 pri kobylke.

Ale toto je skutocna kvalitka pre vyznavacov LP Custom: Epiphone Les Paul Custom Midnight limitovana edicia s aktivnymi EMG snim. http://www.music-town.de/shop/images/artikel/popup/epiphone_ltdlpcustomemgeb.jpg za 600 dolarov. videl som ju na nete okolo 700 euro.
Zaznamenané

::
Techno TORTURE
Disco SUFFERING
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 05. Február , 2006, 21:04:48 »

Myslim, ze vyznavaci LP Custom ta poslu kadelahsie.
Zaznamenané

atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #21 kedy: 07. Február , 2006, 09:26:40 »

no to je mi jasne ...ale co uz...ver tomu ze keby som mal 100 000 na custom tak nevaham...B)
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 07. Február , 2006, 12:14:56 »

stačilo by 80k, minule tu progrocker jeden krásny predával...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #23 kedy: 07. Február , 2006, 13:43:02 »

no ale 80k je predsa len tiez nejaky ten peniaz...nieze by som tolko nedal za gitaru...:DDD....v tom neni problem....ale nemam tolko Smútim
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.