Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 22:33:54
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: realne orchestralne samplne do fl studio  (Prečítané 6678 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 07. Február , 2006, 22:34:20 »

nooo..cez strong dc+ som stiahol nejaky Sytrus plugin....voooobec netusim co to je..podstatne je ze mi to nejde...su tam subory typu Clavinet - hard clavi.fst   ...fst format..ale aj tak to nejde...
trebalo by mi cosi realnejsie ako tie digitalne zvuky...aj ked tieto zneju presne ako klavesy:)...

relativne casto....vlastne ani nie az tak...ale stale castejsie hram sam nazivo s takymto doprovodom a samozrejme chcem aby to znelo co najrealnejsie.....

bud ked niekto ma program takehoto typu...alebo sample do fl studia...to je jedno...dik:D
Zaznamenané
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #1 kedy: 07. Február , 2006, 22:46:22 »

Skús Edirol HQ Orchestral. Vežmi decentný plugin s dosť dobrým zvukom. Má komplet orchester, aj klavír.
Zaznamenané
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #2 kedy: 08. Február , 2006, 17:29:43 »

Prave som si stiahol ten Editorial Hq Orchestral je co celkom fajn.
Zaznamenané
The Ripper
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 218


« Odpoveď #3 kedy: 09. Február , 2006, 20:42:22 »

nooo..super diky:D.....thoron skade to mas?:D
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 17. Február , 2006, 17:38:32 »

Jáááj...ľudia, zas som sa pustil do niečoho, v čom sa nevyznám, takže ďalšia zo série mojich blbých SW otázok....


Ako mám FL studio 5 prinútiť, aby s tým vydrbaným pluginom spolupracovalo??..mám ho nainštalovať do nejakého adresára v rámci FL?? ,Či Čo???
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 17. Február , 2006, 17:52:15 »

Ani si nenapisal, aky typ pluginu to je. VST mne vo FL ide. Ostatne neviem.
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 17. Február , 2006, 17:52:30 »

nič, už to mám...

šak sa zas ozvem, keď niečo nebudem vedieťBeeee

Naposledy upravil Altostratus, : 17.02.2006 o 17:53
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 17. Február , 2006, 18:01:02 »

:pinch: :pinch: :huh:

ľudiáá...kto z vás vie s tým Edirol pluginom robiťHuh!Popiskujem si
Zaznamenané

rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #8 kedy: 17. Február , 2006, 18:11:33 »

ja viem, ale teraz nemám čas, keď nezabudnem, tak ti napíšem;)
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 17. Február , 2006, 18:15:32 »

No...používam ho pod FL5, dám to do jedného kanála a otvorí sa mi také veľké okno, kde to môžem všetko nastavovať...v hornom riadku je flauta a tá jediná hrá..alebo teda to, čo do toho riadku dám..ako mám prinútiť aj ostatné riadky (teda nástroje orchestra) aby hrali spolu s ňou...to musím na každý nástroj vytvoriť jeden kanál v sekvenceri??? Ak áno, načo sú tam potom všetky riadky naraz?Huh!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 17. Február , 2006, 18:20:20 »

Predpokladam, ze na to, aby v MIDI sekvencery mohli byt na roznych stopach naraz na roznych MIDI channeloch z jedneho otvoreneho pluginu.
Zaznamenané
The Ripper
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 218


« Odpoveď #11 kedy: 17. Február , 2006, 19:31:23 »

Hmm...no ok..skusim sa spytat este raz. Kde to mam stiahnut? :)

Viete noo...google mi nejak teraz nepomaha. :D
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 18. Február , 2006, 11:14:21 »

rastis napísal:
Citácia
Predpokladam, ze na to, aby v MIDI sekvencery mohli byt na roznych stopach naraz na roznych MIDI channeloch z jedneho otvoreneho pluginu.



Tak, a som späť s ďalšou blbosťou!


Rastis, mal si pravdu, asi je to na to. Otázka je, ako to vo FL použiť. Zatiaž, zakaždým, keď otvorím nový riadok v sekvenceri, otvorí sa mi aj nové okno pluginu. A v každom riadku sekvencera tak používam iba prvý riadok z pluginu. I tak še da, do každého riadku sekvencera si v prvom riadku pluginu navolím zvuk a ono to hrá, ale niečo mi hovorí, že je to hovadina. Vie mi niekto poradiť???:huh: :huh: :huh:


BTW lezú z toho fakt super zvuky a to sa s tým hrám zatiaž dokopy len asi pol hodiny
Zaznamenané

rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #13 kedy: 18. Február , 2006, 11:46:57 »

altostratus, trošku ti pomôžem;)

keď si v FL otvoríš Edirol Orchestral, tak v jeho okne hore vpravo máš \"port\". tam si nastav nejaké číslo, napr. \"0\".

do step sequencera si pridaj \"midi out\" kanál. otvorí sa ti aj jeho okno, kde je predvolene nastavený port 0 a hcannel 1. Keď budeš editovať tento kanál (ňapr. v piano rolle), tak ti bude hrať prvý nástroj z Orchestral-u. Priadj si ďalší kanál \"midi out\", ten bude mať nastavený port 0 a channel 2. v ňom môžeš editovať už druhý nástroj v orchestrali... midi out kanálov si môžeš dať kožko chceš, podža toho, kožko nástrojov v orchestrali máš... tento postup vlastne priradí midi kanály orchestralu, je to jednoduché a vežmi účinné. v samotnom orchestrali si môžeš samojzrejme meniť jednotlivé nástroje, nemusí ti vždy začínať flautou. to nastavenie si potom uložíš (tiež v orchestrali) a v prípade potreby otvoríš. ja ho teraz nemám nainštalovaný, takže ti nepoviem presný postup. v každim prípade ti ale odporúčam FL Studio 6.0...
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 18. Február , 2006, 12:33:03 »

Hm...pozoruhodné..čokožvek naklikám do pianorollu hrá s pomocou tohto pluginu presne o pol tóna nižšie...


Rady...díky za rady...vypočul som is tvoju tvorbu ..vážne dobré, máš u mňa big respect...
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 22 otázok.