Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Apríl , 2024, 21:33:38
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Radyho domáci gear  (Prečítané 6442 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #15 kedy: 29. Apríl , 2007, 20:23:59 »

cubo, keď cez to pustím napr. amplitube 2, nerozoznáš, že je to modeling a ak áno, tak klobúk dole...

tak jasne ze na nahravke to nerozoznas... lenze celkovy pocit z hry na lampaci a na modelingu je trocha iny... aspon ja to tak citim... proste vidim rozdiel v tom ked si na DigiTechu zapnem modeling Fender Deluxe a ked som si nedavno mal moznost zahrat na normalnom Fender Deluxe... proste ten lampac ma gule  Na zdravie! samozrejme ze keby som uz ten lampac zaznamenal na nahravku uz sa to tazko rozoznava lebo ti uz tolko nevibruju vnutornosti  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #16 kedy: 29. Apríl , 2007, 21:54:44 »

ano, rozdiel vo feelingu pri hraní stále je. ale výsledný zvuk už neznie "modeligovo", hlavne pri zapnutí na lampový koniec. a potom je to už len voľba - super feeling alebo super variabilita. Samozrejme, čo aparát zahrá sám dobre, to treba využiť, ale keď človek chce zvuk, ktorý aparát neposkytuje, je jednoduchšie použiť modeling ako x nakopávacích krabičiek...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #17 kedy: 30. Apríl , 2007, 14:50:13 »

ano, rozdiel vo feelingu pri hraní stále je. ale výsledný zvuk už neznie "modeligovo", hlavne pri zapnutí na lampový koniec. a potom je to už len voľba - super feeling alebo super variabilita. Samozrejme, čo aparát zahrá sám dobre, to treba využiť, ale keď človek chce zvuk, ktorý aparát neposkytuje, je jednoduchšie použiť modeling ako x nakopávacích krabičiek...

tak jasne co sa praktickosti tyka tak hej  Na zdravie! mimochodom skvela lampova skatula na dofarbenie, nakopnutie alebo skreslenie zvuku je Ibanez TubeKing... to je fakt fajna masinka  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 22 otázok.