Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
08. Október , 2024, 00:30:07
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kto vie postavit lampovy amp?  (Prečítané 18266 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #15 kedy: 14. Február , 2006, 13:56:58 »

neviem kolko pyta za vyrobu zosilovaca. ale robi to fakt spolahlivo a dobre. ci je 14k za kopiu vela alebo malo neviem posudit ani ja...ak by som nieco potreboval,  mne urcite spravi kamaratsku cenu ;-)

Naposledy upravil Marshall, : 14.02.2006 o 13:58
Zaznamenané
dulla
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 274


« Odpoveď #16 kedy: 14. Február , 2006, 15:52:24 »

Marshall napísal:
Citácia
neviem kolko pyta za vyrobu zosilovaca. ale robi to fakt spolahlivo a dobre. ci je 14k za kopiu vela alebo malo neviem posudit ani ja...ak by som nieco potreboval,  mne urcite spravi kamaratsku cenu ;-)

Naposledy upravil Marshall, : 14.02.2006 o 13:58

Žeby som si dal u neho poskladať git.hlavu cez Teba? Ja som čert.. Vyšlo by ma to lacnejšie...
Dúfam že nechodí na toto fórum,to by ma odhalil. :S

Naposledy upravil dulla, : 14.02.2006 o 15:54
Zaznamenané
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #17 kedy: 14. Február , 2006, 22:22:40 »

heeh no neviem ci by to bolo odo mna voci nemu ferove ale clovek nikdy nevie na co sa da nahovorit :) myslim, ze tu nechodi.. asopn som ho nespoznal zatial...
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #18 kedy: 18. Február , 2006, 15:24:58 »

By ma zaujimalo ako hra ta postavena JTM 45 ... nemas daku ukazku?
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
dulla
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 274


« Odpoveď #19 kedy: 18. Február , 2006, 15:48:26 »

milos1 napísal:
Citácia
By ma zaujimalo ako hra ta postavena JTM 45 ... nemas daku ukazku?

Nekúpil som ho...takže neviem ako hrá.
Zaznamenané
pejso
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 139



« Odpoveď #20 kedy: 18. Február , 2006, 16:55:55 »

to Milos:
1,nehnevaj sa, ale tvoja otazka mi pripadá ako keď sa niekto spýta, či by mu niekto neurobil auto. Všetky tie robene výmysly hrajô dobre maximálne v skúšobni (pokiaž hrajú). Postav si k tomu na koncerte orig. napr. Marshall a otázku máš zodpovedanú. Alebo si snáď taký bohatý, že si môžeš dovoliť vyhadzovať peniaze na homemade produkty?
2, Napíš si na papier podža teba 5 nallepších gitaristov a zisti si na čo hrajú!
3, keby predsa, tak daj za to max. 2 tis. Sk- uťčite ti to za tie prachy rád predá niekto, kto si to už na vlastnej koži vyskúšal. :woohoo:
Zaznamenané

Gibson Les Paul 1995, Fender Stratocaster z r. 79, Fender Jazz bass z r 72, Precision z r. 78 ... , Marshall 1987 Plexi, VOX AC-30 orig. r.v. 1964, Fender Blues Junior, VOX AC-15 handwired Herritage, 1936 Marshall box s Greenback, Marshall Class 5 ...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #21 kedy: 18. Február , 2006, 17:06:35 »

peter61 napísal:
Citácia
...Všetky tie robene výmysly hrajô dobre maximálne v skúšobni (pokiaž hrajú). Postav si k tomu na koncerte orig. napr. Marshall a otázku máš zodpovedanú....


Nehnevaj sa, ale to je uplna blbost. Povedz mi jeden dovod, preco by seriovka od Marshallu mala hrat povinne lepsie, ako ked to niekto postavi doma ? V Marshalle su pri pase bohovia a ten, co to bude robit doma je neschopny ?
Zaznamenané
pejso
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 139



« Odpoveď #22 kedy: 18. Február , 2006, 17:18:13 »

Rasti, to je ako s tým autom...
Naviac som sa mal možnosť o tom nespočetne krát presvedčiť.
A naviac čas sú peniaze. Život nie je dosť dlhý na to, aby som skúšal homemade, to je snáď argument?Fuuha zíram
Zaznamenané

Gibson Les Paul 1995, Fender Stratocaster z r. 79, Fender Jazz bass z r 72, Precision z r. 78 ... , Marshall 1987 Plexi, VOX AC-30 orig. r.v. 1964, Fender Blues Junior, VOX AC-15 handwired Herritage, 1936 Marshall box s Greenback, Marshall Class 5 ...
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 18. Február , 2006, 17:18:22 »

Peter61> Myslel som, ze poznas Karpathorkeho a aj homemade veci co pouziva. Mas pravdu v tom, ze to je ako \"kto mi postavi auto\". Ale su ludia, co sa tomu poriadne venuju, ale potom tie ich vyrobky nie su o moc lacnejsie ako znacky.
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #24 kedy: 18. Február , 2006, 17:28:00 »

Stavat presnu kopiu by som si takto veru tiez nedal, ale skor by som si dal urobit nejaky unikatny zosik. Napr. nieco male 5w, lebo v tomto segmente su bud lacne a pochybnejsie veci ako trebars to male Epiphone Junior kombicko alebo potom predrazene veci od malych (najma americkych) hi-end vyrobcov.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #25 kedy: 18. Február , 2006, 17:29:37 »

Priklad s autom nesedi. Na vyrobu auta potrebujes stroje za vela milionov. Na vyrobu zosilovaca potrebujes veci, ktore si kupis v obchode. Ak sa rozumies a venujes problematike (co je samozrejme podmienkou uspechu), tie veci vlastne mas.
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #26 kedy: 18. Február , 2006, 18:17:33 »

peter61: Ale aj auto ti postavi niekto home made, ked ho najdes, su taki. Akurat to dlho trva a je to drahe. Lampovy aparat robeny moze byt lacnejsi ako original.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
pejso
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 139



« Odpoveď #27 kedy: 18. Február , 2006, 18:21:24 »

Karpathorky ma plexy, ktoré som skúšal raz na skúške a vôbec sa to nechová ako plexy,  ani to nehrá ako plexy(však som ti to Majo aj hneď okomentoval!) Tá baba za pásom u Marshalla nemusí byť šikovnejšia ako náš človak, tá predsa nie je dôležitá. Dôležité sú predsa tie generácie vývojárov, konštruktérov, technolágov, nákupcov, kontrolňorov ,atď fy. Marshall. Ak si nečuchol k výrobnému procesu, tak ti to ťažo vysvetliť. Keď neberieš to porovnanie s autom, tak iné. V jednej Nemecko-slov. firme som pracoval v konštrukcii obyčajných kžúčových vypínačov. To si nevieš predstaviť, kožko to trvá, kým to trochu vypipleš. To nie je ani prvý, ani desiaty, ani stý kus. Ak chceš byť jedným z tých pokusných králikov, prosím. Ja na to čas nemám. Inak všetka česť takým žuďom ako ffamp!! Vedia, že to nie je namierené proti nim. Keby sa títo šikovní žudia dostali do f. Marshall, určite by nám hanbu neurobili! ferko, máš u mňa pivo, dojdi večer do Piana!:P
Zaznamenané

Gibson Les Paul 1995, Fender Stratocaster z r. 79, Fender Jazz bass z r 72, Precision z r. 78 ... , Marshall 1987 Plexi, VOX AC-30 orig. r.v. 1964, Fender Blues Junior, VOX AC-15 handwired Herritage, 1936 Marshall box s Greenback, Marshall Class 5 ...
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #28 kedy: 18. Február , 2006, 18:26:19 »

TO je moze. Ale mne teraz konkretne nejde o zvuk, ale o cenu a vykon, na doma potrebujem daco male a velmi lacne, bo nemam prachy. Od original znaciek sa take daco zohnat moc neda, a ked hej, tak je to drahe a tazko dostupne, a ked je to lacne a lahko dostuplne tak je to shit a uricte ked si to dam dakomu vyrobit, tak to bude stokrat kvalitnejsie, a ked sa to pokazi ten co to vyrobil to bude vediet opravit.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
moDeee
nováčik
*
Príspevkov: 59



« Odpoveď #29 kedy: 18. Február , 2006, 18:37:46 »

dobry homemade sa moze v pohode vyrovnat originalu !B)
Zaznamenané

\"Sex, drugz, rock\'n\'roll !\"
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 23 otázok.