Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 03:26:35
Strán: [1] 2 3 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Slash  (Prečítané 130919 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« kedy: 10. Marec , 2004, 13:28:55 »

Slash(vlastnym menom Saul Hudson-to meno neznasal) je podla mna jednym z naj gitaristov. Samozrejme skvelych gitaristov je na svete vela, no Slasha ajtak najviac obdivujem. Preferuje melodicke sola pred rychlymi(aj ked vie hrat rychlo). Ako sam hovori:""Netrenoval som, cesta akou som sa naucil hrat bola, ze som hral s inymi gitaristami, ktori hrali 10 krat lepsie ako ja"".
Zaznamenané

Keep rockin´
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 12. Marec , 2004, 11:40:33 »

znami z BB, co hra 9 rokov, mi tiez vravel ze nikdy techniku necvicil a tiez hral ako boh :) mozno nie celkom cisto, ale feeling mal vynikajuci. vsak toto hlasal aj chuch schuldiner. hrajte to co vas bavi, nie nudne cvicenia... podla mna treba najst rozumny stred
Zaznamenané

Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #2 kedy: 12. Marec , 2004, 12:45:17 »

Urcite. Nudne cvicenia ma vobec nebavia, ked ma clovek git. citenie, hra je o inom.
Zaznamenané

Keep rockin´
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #3 kedy: 13. Marec , 2004, 08:27:00 »

slash je pre mna oblubenym gitaristom, vzorom, alfou a omegou. naco hrat rychlo ked sa to da zahrat tak krasne. ja v jeho solach vidim nieco co sa da vizualne vybavit. akoby tej hudbe dal zivot. ona zije ludia!! toto vie malo gitaristov a slash k tomu malu urcite patri
Zaznamenané

dal by som si palacinky
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #4 kedy: 13. Marec , 2004, 17:22:09 »

Tak ako hovoris.Mam doma 2 DVD s koncertom GNR v Tokyu 92 a je radost sa pozerat co tam ten clovek stvara. Je to uplne perfektne, Slash naozaj dava hudbe novy rozmer.
Zaznamenané

Keep rockin´
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #5 kedy: 13. Marec , 2004, 17:43:25 »

kua a ja to tokyo stahujem :)) mam 40% z 1. cd a neviem sa vynadivat :). Este dva vikendy a som kompletny huraa Žmurk
Zaznamenané

dal by som si palacinky
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #6 kedy: 13. Marec , 2004, 17:49:24 »

Uvidis je to super, lepsie je mat doma 2 DVD, to je perfektna kvalita perfektnej hudby.
Zaznamenané

Keep rockin´
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #7 kedy: 13. Marec , 2004, 17:50:33 »

Skoda ze nebyvas pobliz Trnavy, by som ti to pozical alebo napalil. Ozaj: Odkial to stahujes?:?
Zaznamenané

Keep rockin´
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #8 kedy: 12. Jún , 2004, 15:19:27 »

Je pravda, že Slash má zopár pekných vecí a čo by ste teda povedali na jeho vzor Jimmiho Pagea?
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 12. Jún , 2004, 18:34:19 »

pokial som Pagea nevidel na zivo, myslel som si ze je uzasny gitarista. Potom co som ho videl na zivo, tak som zmenil nazor na jeho zive hranie, ale stale je lepsi nez Slash. Imho.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #10 kedy: 31. August , 2004, 15:09:17 »

No Roberto, nie si príliš kritický? To že si ho raz videl na živo, z toho si si spravil názor? Veď nemusel mať svoj deň...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #11 kedy: 31. August , 2004, 17:27:26 »

Uz som videl dost koncertov a zivych zaznamov.. On nemal dost casto dobry den, ale to co nahral na radove albumy je uzasne.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #12 kedy: 01. Október , 2004, 15:24:02 »

Na radovych albumoch Slash zahra dobre, ale co som videl par koncertov (nie jeden), tak to bola hroza. Fakt, clovek jeho kvalit a mena by mal vediet zahrat na urovni minimalne sola z jeho CD. Zla intonacia bola na jeho sole vsade. Bolo to proste falosne.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 01. Október , 2004, 15:29:49 »

mne sa zda ze Slashovi ide hlavne o image dobreho gitaristu ako o to aby bol dobry gitarista :)
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #14 kedy: 01. Október , 2004, 18:06:18 »

Podla mna to co Slash predvadza na koncertoch je proste uzasne, dokazal by som sa na to pozerat kazdy den(aj som sa velmi dlhu dobu pozeral), ani neviem co ti mam na to povedat, s nazorom ze Slash hra na koncertoch zle som sa ja ani nikto z mojho okolia nestretol, je to tvoj nazor, beriem, mozno ta bavi iny styl(Britney Spears, Shakira, co ja viem co este), iste niektore koncerty su skor show, ale osobne si myslim, ze Slash zahra presne tak, ako chce, ved naco by ludia chodili na koncerty, keby sa tam hralo presne to iste, co si mozu doma pustit na CD, ano intonacia je ina, od vtedy, co mam Live Era a Live in Tokyo som CD nepocuval, lebo to co ""sa deje"" v live veciach sa neda k nicomu prirovnat a hovorit o tom ze to je zle sa mi zda prinajmensom nevhodne.
Zaznamenané

Keep rockin´
Strán: [1] 2 3 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 22 otázok.