Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 14:20:33
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Igor Keller N4  (Prečítané 5435 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« kedy: 12. Február , 2006, 23:28:10 »

diskusia k tomuto clanku:

http://www.gitaristi.sk/Igor-Keller-N4


Autor: rady Dátum: 2005-11-29 12:10:50
len aby sa nezabudlo, už som majitežom ja

Autor: Pitu Dátum: 2005-12-19 13:42:58
Rady - ty by si mohol napísať terajšie svoje skúsenosti s touto gitarou. Si spokojný, dobre sa na nej hrá?

Autor: rady Dátum: 2005-12-19 15:25:06
gitarka je spracovana velmi pekne, jedina chybicka je to, ze tenke e je blizsie k okraju hmatnika ako hrube, ale je to len vizualna vada, pretoze sa mie este nestalo, ze by som ho vyhodil z prazcov von. povrchovka je taka aka je a to znamena, ze je nachylnejsia na skrabance ako lakovana gitara, hlavne zozadu od opaska si toho uzije dost, ale to uz k tomu akosi patri... mozno na nu necham spravit o par rokov lak, uvidim. paci sa mi dohmat, v pohode pod 2mm (aj ked teraz som musel dostelovat, ale pri tomto pocasi sa necudujem). horne prazce sa trosku horsie chytaju vdaka spojeniu krku s telom, ale to je hlavne o zvyku (aj tak by som to spojenie posunul este aspon o 1 prazec dalej). celkovo sa na nu ale velmi dobre hra, krk je presne akurat mne do ruky, zvladol by som hrubsi, ale tensi uz nie.. floyd som zablokoval a pákovať sa dá len smerom dole.

snimace som vymenil za vlastne SBS - ku krku P90 a kobylke \"invader\". zvuj je podža mňa oveža lepší, hlavne kobylkový pôvodný robertov mi pripadal príliš tenký. teraz mám aj dosdtatok basov a so skreslením si gitara rozumie vežmi dobre. krkový je singel a má vežmi pekný zvuk, ale nemám ho s čím porovnať. nie je prebasovaný, ako krkové snímače zvyknú často byť a to sa mi páči. gitara má tak dve dosť rozdielne polohy a zaujímavé je, že aj keď je ivader o dosť silnejší ako p90, tak v strednej polohe, keď hrajú oba cítiť viac práve p90... vytknúť sa dá váha gitary, ktorá je odhadom nad 4 kg a po chvíli to cítiť. ale je to kvalitný mahagón...

Autor: cre0n Dátum: 2005-12-22 19:21:18
Gitarka je to fajnova, vidno ze sa u nas daju robit dobre gitary
« Posledná zmena: 22. Máj , 2010, 15:16:11 od rastis » Zaznamenané

doktor11
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #1 kedy: 11. August , 2008, 09:36:46 »

pas mohol dat autor fotografii dole..  Beeee
« Posledná zmena: 11. August , 2008, 09:41:44 od doktor11 » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 22. Máj , 2010, 15:15:46 »

moja prva recenzia tu, este bez diakritiky, povodne ako prispevok do fora, ked nebol portal :) vtedy to bola fungl gitara par dni spravena.

po 5 rokoch a piatich majiteloch som sa s tou gitarou zase stretol :) znacne ohrata, nikto ju prilis nesetril, nejake divne dierky ktovie po com presne, oskrabana... sranda je, ze stale vonia skoricou po mahagone :)

zatial som ju nezapojil. dojmy maximalne pozitivne, perfektne pracujuca vyztuz aj dopredu, aj dozadu. ladenie fasa, sustain fasa, zvuk tichy (povodne som pisal, ze hlastnejsi :) ), cinkavy, telo pekne jemne rezonuje...

ak je na predaj, kupil by som ju azda  Popiskujem si
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 22. Máj , 2010, 15:30:15 »

ak je na predaj, kupil by som ju azda  Popiskujem si
Nebola na predaj ani predtým, ale marrtin ju odo mňa vydrankal, že ju strašne chce, tak som mu ju predal lacno, ale nie preto, aby ju rýchlo odpredával. :)
Ak ju bude chcieť predať, hádam ma osloví prvého.. :)

šikovná gitarka..
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #4 kedy: 22. Máj , 2010, 15:36:06 »

sumna gitara, par krat som ju aj nazivo videl. parada :) to uhytenie krku je tiez zaujimave...  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 22. Máj , 2010, 15:36:21 »

Pitu - preco Teba, ty si ju uz mal  Žmurk
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #6 kedy: 01. Jún , 2010, 17:26:02 »

No chlapci, je to fajná gitarka, (vôbec sa divím, že mi ju piťu dal, pred framusom on nemal lepšiu  Som frajer ) pred tým, ako som od Progyho kúpil LP, tak som lepšiu nemal a mám ju rád, i keď do Marshalla dáko neleze  Smútim aspoň do 900-ky, v tomto prípade sa nedivím, že na ten aparát máte ťažké srdce...Žmurk
a už sa tu odohráva čo, licitácia?  Som frajer
« Posledná zmena: 01. Jún , 2010, 17:30:03 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 01. Jún , 2010, 18:05:01 »

No chlapci, je to fajná gitarka, (vôbec sa divím, že mi ju piťu dal, pred framusom on nemal lepšiu  Som frajer )

Práveže som ti ju dal len preto, že ostatné mám predsa len o niečo radšej.. Žmurk
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #8 kedy: 01. Jún , 2010, 18:20:11 »

no je pravda, že som ju skúšal na sucho pred tým, ako som ju zobral,...ale je fajná i tak
« Posledná zmena: 01. Jún , 2010, 19:34:51 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.