Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 07:41:16
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bruno Urban  (Prečítané 42934 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 14. Február , 2006, 08:23:06 »

milos1, iba jedineho ? Ved chodelka ma tiez urbana alebo taky martinlm :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #16 kedy: 14. Február , 2006, 08:46:17 »

imbus: Tak som myslel, ze poznam, akoze sa kamaratim ... Jasne ze ich je vela co maju jeho gitary, len ich nepoznam osobne.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 14. Február , 2006, 20:41:59 »

polda mna je to uplne normalne ze je tu niekto kto robi HighEndove gitary ktore su drahe, proste pristup ze kvalita nieco stoji, a predsalen uz ma aj svoje meno. to jak keby sa zacalo ze preco su gibsony drahe
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 15. Február , 2006, 01:26:51 »

zakky to teda sa neda moc prirovnavat, ze preco je GIBSON drahy a preco URBAN, to su diametralne rozdiely v mene, skusenostiach, vybaveni, ....
Inac Bruno je velmi prijemny clovek, ale aj tak si kazdy musi spravit nazor sam, lebo on napr. povie. \"Moje hlavy maju mensi sklon pre to, aby boli stabilnejsie a pri pade sa rychlo nezlomili....\" Niekto druhy povie \"Urbanove hlavy maju mensi sklon, aby usetril na materialy...\"
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #19 kedy: 15. Február , 2006, 05:50:51 »

Si myslim, ze hlavne zalezi aj tak od preferencii zakaznika. Ak tam budem chciet uhol ako mava vacsinou Gibson (tusim 14 stupnov), tak mi to tak Urban urcite spravi. Skor ma ale zarazilo, ze na Les Pauly dava javorove krky. :unsure:
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #20 kedy: 15. Február , 2006, 06:42:46 »

swordy napísal:
Citácia
Niekto druhy povie \"Urbanove hlavy maju mensi sklon, aby usetril na materialy...\"


Ver mi Swordy, ze toto nepovie len tak niekto..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #21 kedy: 15. Február , 2006, 08:35:16 »

Trh s gitarami je rozdeleny do urcitych segmentov, lacne gitary, stredne gitary, rucne robene, nizsia trieda, vyssia trieda, drahe gitary, luxusne gitary ... a tak. Kazdy vyrobca si najprv zvoli typ zakaznikov pre ktorych chce vyrabat, tzv. hlada konkurencnu vyhodu, daku dieru na trhu, kde je dobry, nema moc konkurentov a ma zakaznikov. Bruno sa specializuje na luxusne kopie LP, a nedivme sa ze su drahe. Keby boli lacne, tak ich ma kazdy a uz to neni luxusny tovar, tiez musia mat najvyssiu moznu kvalitu. Je rozdiel ci gitarar spravi za rok 12 gitar za 30litrov alebo ich spravi 5 uz za ine sumy. Peniaze by mali byt vyjadrenim mnozstva a kvality prace, ked nezohladnujeme trhovu hodnotu uz hotoveho vyrobku.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #22 kedy: 18. Február , 2006, 20:46:43 »

Bruno je skvely vyrobca el.gitar. Ak chce niekto Gibson, alebo Fender, nech si to kupi. Ziadna kopia nebude original, aj ked tam natlacite sietkou logo. Ale mat skvely nastroj znacky Urban Les Paul, je dobry tah. Len treba mat dost penazi a vtedy sa clovek zacne zaoberat myslienkou na original, aj ked Bruno robi tiez svoje originaly. Je to sranda aky je pohlad na jeho nastroje, pokial je relativne neznami. Ako by to vyzeralo, keby zacal hrat Z.Wilde na modele Urban Les Paul? V kazdom pripade jeho nastroje hraju(maju svojsky zvuk) a su velmi pekne. Len ta cena:blink: :blink: je len pre fajnsmekrov. Keby som na to mal a zbieral by som gitary, urcite by som vlastnil aj Urbana..:woohoo: B) B)
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
moDeee
nováčik
*
Príspevkov: 59



« Odpoveď #23 kedy: 18. Február , 2006, 21:22:01 »

neviem o jeho gitarach nic ale aj ta ktie ceny sa mi zdaju az prvysoke na slovenske pomery ved gitara za 60 :S  tis za take peniaze sa daju zohnat uz slusne originaly
Zaznamenané

\"Sex, drugz, rock\'n\'roll !\"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #24 kedy: 18. Február , 2006, 22:35:56 »

modee: stale si nepochopil filozofiu bruna urbana. nepozeraj sa na tie gitary ako na kopie gibsonov, prs a cojaviem coho vsetkeho este. on sam tvrdi ze jeho gitary su iba podobne a nieje jeho zamer robit kopie.
ak chces zvuk gibson les paul, kup si ho. ak sa ti paci zvuk urbana, kupis si urbana.
Zaznamenané

o-yep sro
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 18. Február , 2006, 22:49:50 »

hej, uznavam celkom tu filozofiu.

Urban je uz celkom zname meno, tak preco mu nepomoct. Nech preda 20 gitar rocne a hned sa to rozsiri. On mozno ma na cele stale nalepku ze robi kopie, lebo on ma taku, henten zasa taku, ale casom sa na to mozno zabudne a bude to solidna znacka Urban.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
moDeee
nováčik
*
Príspevkov: 59



« Odpoveď #26 kedy: 18. Február , 2006, 23:07:18 »

trochu som sa zle vyjadril,neberm jeho gitary ako kopie ale aj ked si to vezmem tak ze je to zancka URBAN , myslel som na tie ceny ze su aj tak privysoke ved nie hocikto si moze dovolit gitaru za 40 tacov (aspon  ja nie ):side:
Zaznamenané

\"Sex, drugz, rock\'n\'roll !\"
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #27 kedy: 18. Február , 2006, 23:29:50 »

Ten, komu sa paci a na to ma, si to kupi, a ten kto na to nema si to nekupi .. a o tomto celom je pojem CENA. Pan Samuelson o tom pise v prvej kapitole.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 18. Február , 2006, 23:32:20 »

na druhej strane je zasa smiesne, ked niekto chce gitaru presne do ruky, podla svojich predstav o zvuku a vzhlade a je ochotny dat tak 15 litrov. Pista to presne vystihol. A dalsia vec je, ze skoro kazdy ma na gitaru za 50 tacov. Lenze samozrejme najjednochsie, je povedat \"Ja na to nikdy mat nebudem, nemam sponzora....\" Ale nie kazdy sa dokaze zatat, makat kazdu chvilu co ma volnu, napoziciavat si peniaze ,splacat potom a neslopat, je jednoduchsie povedat, ja na to nemam. Poznam chalanov co maju zhruba dvojo nohavic, jedny boty, ale maju gitaru v tejto cene. Lebo si vedia vela veci odopret. Ale na druhej strane, nie kazdy co hra na gitare tuzi po kvalitnom nastroji.... Vsetko je vec pohladu
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #29 kedy: 18. Február , 2006, 23:41:20 »

swordy: You\'re right, man!
A o tom to je. Je dobre ze je tolko moznosti, kazdy si moze vybrat co chce. Niekto chce mat gitaru za 150 litrov a jest suche rozky, iny zase hifi, telku, riadny amp, auto a gitaru za 20 ...
\"Do what you want\" Sas Jordan.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.25 sekund, 22 otázok.