Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 04:15:09
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bruno Urban  (Prečítané 42911 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
moDeee
nováčik
*
Príspevkov: 59



« Odpoveď #30 kedy: 18. Február , 2006, 23:42:43 »

no neviem ci \"kazdy\" ma na gitaru za 50 tacov , ja si myslim ze nie ( ak nie je zarabajuci ) neviem si predstavit kde by som ja ako student zohnal 50 tis. samozrejme ak nemas rodicov co zarabaju 200tis. :),a to je tiez pravda ze niekto bych chcel gitaru podla svojich predsav a je mu luto dat aj 15 litrov za gitaru ale ...
Zaznamenané

\"Sex, drugz, rock\'n\'roll !\"
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #31 kedy: 18. Február , 2006, 23:54:41 »

Ja si myslim, ze aj kazdy vysokoskolak na gitaru za 50tisic ma. Treba ist pobrigadovat, pozarabat, menej chlastat a prachy budu rychlejsie ako sa ocakavalo. Len Slovaci su od prirody lenivi, takze radsej budu lamentovat, ze na nu mat nikdy nebudu. Pritom za chlast, mobily, cigarety a pod. minu mesacne slusne litre. Hovorim o vysokoskolakoch, samozrejme ze mladsi tazko nasetria 50 litrov.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 19. Február , 2006, 00:03:23 »

normalne po brigadach... nehovorim ze  taku gitku budes mat za jedny prazdniny ale dva roky a mas ju. Len to chce riadne gule sa do toho pustit. A dalej pesne s tymi rozkami...ha ha ha
Aj mne je luto dat za mobil viac jak 1000 korun,(hoci nikdy som ani tolko nedal ) ha ha ha , a uz vobec nie 30-40 tisic. No na gitku sa mi to zda normalne. Zasa len ten uhol pohladu.

Inac skoda, ze ma Bruno na stranke fakt len tie stare fotky a aj ceny su tam tie vyssie, vie robit aj lacnejsie. A cena sa da vzdy skresat, na stranke ma Les Pauly za 2500 Euro a ja som chcel od neho Les Paula a sme to doratali ze to vyde pod 30 000. Hoci tam nebudu vsetky paradicky a slonie kosti... a nebude tam vsetko znackove. Hoci povedal, ze este nemal takeho zakaznika, co by mal poziadavky eln ohladom zvuku a funkcnosti a nie aj vizor.
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #33 kedy: 19. Február , 2006, 00:11:54 »

swordy, nevies ci sa u nho da spravit aj taka vec, ze by som mu doniesol hotovu gitaru a ze by tam dorobil len tie paradicky? Keby som chcel dorobit binding na hmatniku, na hlave, dake to logo z perlete vylozit a tak ...
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 19. Február , 2006, 00:15:05 »

Naco take blbosti? Podla mna by to vyslo moc moc draho. Je nemam ziadny binding ani inlay na hmatniku, mozno preto ma stala to, co ma stala.
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 19. Február , 2006, 00:19:26 »

milos- no dohodnut by sa dalo hadam, sak mu zavolaj, uvidis. Ale fakt je pravda, ze to je niekedy ta najdrahsia cast gitary a co sa tyka prace, tak urcite, lebo to je piplacka. NEchcem ti nic vyhovarat, ale si to razmysli este... :)
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #36 kedy: 19. Február , 2006, 00:27:32 »

OK, chlapci, ja len tak ... urcite to nejdem dat robit zajtra, len premyslam cez prsty na klavesnici. Keby to nebolo moc drahe, by sa mi to lubilo. Som detailista.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #37 kedy: 20. Február , 2006, 12:42:42 »

swordy napísal:
Citácia
... A dalsia vec je, ze skoro kazdy ma na gitaru za 50 tacov. Lenze samozrejme najjednochsie, je povedat ...


A toto je tucna blbost. Hej - 50 tisic na gitaru ma skoro kazdy - len musi alebo dobre zarabat alebo sa nechat zivit rodicmi . V kazdom pripade by nemal zivit on rodinu, mal by zit v Bratislave a ked nie tak urcite aspon nie v kraji s takmer 30% nezamestnanostou (Presov a okolie).
Zaznamenané
bruno
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #38 kedy: 09. Jún , 2006, 14:58:51 »

progrocker napísal:
Citácia
Si myslim, ze hlavne zalezi aj tak od preferencii zakaznika. Ak tam budem chciet uhol ako mava vacsinou Gibson (tusim 14 stupnov), tak mi to tak Urban urcite spravi. Skor ma ale zarazilo, ze na Les Pauly dava javorove krky. :unsure:

Gibson LesPaul s javorovym krkom: LP Custom 69, LP Zakk Wylde, LP Pete Townshend ...
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #39 kedy: 09. Jún , 2006, 15:28:16 »

rastis napísal:
Citácia
swordy napísal:
Citácia
... A dalsia vec je, ze skoro kazdy ma na gitaru za 50 tacov. Lenze samozrejme najjednochsie, je povedat ...


A toto je tucna blbost. Hej - 50 tisic na gitaru ma skoro kazdy - len musi alebo dobre zarabat alebo sa nechat zivit rodicmi . V kazdom pripade by nemal zivit on rodinu, mal by zit v Bratislave a ked nie tak urcite aspon nie v kraji s takmer 30% nezamestnanostou (Presov a okolie).


Rasto ma pravdu, drtiva vacsina z fora este nemakala full time. To ze otcovi niekto 4 roky splaca palku za LP, neznamena ze na nu ma. Nema a ani by nemal, keby musel riesit dennodenne situacie co by sa stalo, ked pridem o job, kolko stratim na vyplate ak budem 3 dni chory a podobne.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #40 kedy: 09. Jún , 2006, 15:57:09 »

Na LP sa davali javorove krky vo velkom ... hlavne v druhej polke 70tych rokov .. 75 a hore. Cize svoje caro to bude mat.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #41 kedy: 09. Jún , 2006, 16:02:13 »

Ale ze by sa mi to nejak pacilo na vzhlad, tak to nie :)


* Gibson_LP_s_javorovym_krkom.jpg (17.49 KB, 715x237 - prehliadnuté 605 krát.)
« Posledná zmena: 05. Január , 2007, 01:14:46 od Martinlm » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #42 kedy: 09. Jún , 2006, 16:04:02 »

No ale tu sa bavime o krku, nie o hmatniku. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #43 kedy: 09. Jún , 2006, 16:05:36 »

Viem, ale hladal som uz dlho prilezitost hodit tu fotku do nejakej aktualnej debaty :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #44 kedy: 09. Jún , 2006, 16:06:50 »

mne sa tato kombinacia paci a paci sa mi aj na tom LPcku.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.