Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 18:31:20
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bruno Urban  (Prečítané 42801 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #45 kedy: 09. Jún , 2006, 16:07:19 »

Ani mne sa nepaci, este keby bol natural tak ok, ale s tou ciernou sa to esteticky uplne bije. Navyse nevidim v javore jedinu vyhodu oproti ebenu, nechapem naco ich robili takto. Ale bolo ich takto celkovo malo vyrobenych.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
depesak
nováčik
*
Príspevkov: 25



« Odpoveď #46 kedy: 09. Jún , 2006, 21:52:16 »

Mam skusenost, ze eben na prazcovych nastrojoch robi zvuk gumovejsi.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #47 kedy: 09. Jún , 2006, 22:14:26 »

Eben na hmatniku dava ostrejsi zvuk a ma silnejsi attack ako palisander, tym ze je tvrdsi a pevnejsi.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #48 kedy: 09. Jún , 2006, 23:59:17 »

roberto napísal:
Citácia
rastis napísal:
Citácia
swordy napísal:
Citácia
... A dalsia vec je, ze skoro kazdy ma na gitaru za 50 tacov. Lenze samozrejme najjednochsie, je povedat ...


A toto je tucna blbost. Hej - 50 tisic na gitaru ma skoro kazdy - len musi alebo dobre zarabat alebo sa nechat zivit rodicmi . V kazdom pripade by nemal zivit on rodinu, mal by zit v Bratislave a ked nie tak urcite aspon nie v kraji s takmer 30% nezamestnanostou (Presov a okolie).


Rasto ma pravdu, drtiva vacsina z fora este nemakala full time. To ze otcovi niekto 4 roky splaca palku za LP, neznamena ze na nu ma. Nema a ani by nemal, keby musel riesit dennodenne situacie co by sa stalo, ked pridem o job, kolko stratim na vyplate ak budem 3 dni chory a podobne.


No neviem, ak takto rozmyslas, nikdy si nic nekupis. Ani auto na leasing, ani byt na splatky. Alebo cakas na prvu cenu v sportke? Vacsina z vas je tu dospelych a dospely clovek si vie zoradit hodnoty. Myslim si ze problem je v tom, ci chcem, alebo nechcem a nie ci  mam, alebo nemam. Myslis, ze ja zarabam 100 000,- mesacne? Nie a predsa mam tie najlepsie kusky. Uz nie je sociiiik obcania Si píš!!! Kazdy ma rovnake mozvosti, len musite nieco vediet, co sa da predat a nie trcat za kompom a picovat, ze sa to nedaaa.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #49 kedy: 10. Jún , 2006, 00:24:09 »

Roberto asi myslel aj mna ... :-) ... Ja som to jedneho dna riskol, kupil gibsna, bol som z toho posraty ... a uz ho mam skoro spolky splateneho a mam len 22. Ale tiez pravda co pise, zivia ma rodicia ... a vsetko co zarobim popri skole si mozem nechat, a teda investovat do nastroja. Ale myslim ze aj keby som byval sam a mal full time job, tak by som aj tak vymyslel ako mat to co sa mi paci.... Nuz clovek je tvor spekulativny.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 10. Jún , 2006, 00:25:20 »

presne tak, je rozdiel povedat Ja by som chcel a JA CHCEM, ked sa raz zatne niekto takto dosiahne.
A vytahovat zasa argumenty, ze preco nie...
A s tou rodinou je to TUCNA BLBOST (ako by rasto povedal). lebo kto uz ma rodinu, ten uz nema prioritu si kupit taku gitaru, zasa je to o prioritach. Nemozem sa tvarit,ze chcem vsetko a potom budem plakat ako to nemozem dosiahnut....
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #51 kedy: 10. Jún , 2006, 01:30:38 »

swordy napísal:
Citácia
presne tak, je rozdiel povedat Ja by som chcel a JA CHCEM, ked sa raz zatne niekto takto dosiahne.
A vytahovat zasa argumenty, ze preco nie...
A s tou rodinou je to TUCNA BLBOST (ako by rasto povedal). lebo kto uz ma rodinu, ten uz nema prioritu si kupit taku gitaru, zasa je to o prioritach. Nemozem sa tvarit,ze chcem vsetko a potom budem plakat ako to nemozem dosiahnut....


Tomu sa nehovori priorita, ale zodpovednost. Mas zodpovednost za svoje konanie.. ked mas rodinu, tak zodpovedas za stav rodiny, a podla mojho skromneho nazoru by si patril do najtazsej basy keby si si kupil LP a tvoje dieta je podvyzivene. Takze netreba si pliest priority v zivote a etiku.:unsure:
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #52 kedy: 10. Jún , 2006, 01:41:20 »

Milos1 napísal:
Citácia
Roberto asi myslel aj mna ... :-) ... Ja som to jedneho dna riskol, kupil gibsna, bol som z toho posraty ... a uz ho mam skoro spolky splateneho a mam len 22. Ale tiez pravda co pise, zivia ma rodicia ... a vsetko co zarobim popri skole si mozem nechat, a teda investovat do nastroja. Ale myslim ze aj keby som byval sam a mal full time job, tak by som aj tak vymyslel ako mat to co sa mi paci.... Nuz clovek je tvor spekulativny.

Milos, to nieje len o tebe. Moj drahy otec pozical aj mne na opravu aparatu a X krat ked som to potreboval, ale treba si uvedomit ze nie vzdy je moznost zfleku zaplatit 7 litrov za cosi, ked nepracujes. Niekto si na to vezme pozicku/hypoteku - niekto ma rodicov, drtiva vacsina si to rozmysli a bude caka kym tie prachy mat nebude.
Nehovorim o priorite ako takej, ktoru spominal Swordy. Moja priorita je gitara a hranie, ale to predsa nieje pointa v zivote a clovek si musi uvedomit vyssie hodnoty.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #53 kedy: 11. Jún , 2006, 11:51:56 »

roberto rodina patri medzi priority a to mi nevyhovoris, ze si to nemam pliest zo zodpovednostou a pod... proste ak sa niekto rozhodne mat rodinu, tak sa ty vlastne rozhodol to mat ako prioritu... a nejaka etika a co ja viem co s tym nema nic spolocne, lebo kto strati rodinu ako prioritu , sa ti vykasle na vsetky eticke a moralne normy...
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #54 kedy: 24. Október , 2007, 12:30:41 »

nevie niekto kolko zvykne trvat vyroba takej gitary chodelkovej tej 7 string ale veriza6 string od kedy sa objedna ? su to roky alebo mesiace ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #55 kedy: 24. Október , 2007, 18:34:49 »

par mesiacov
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #56 kedy: 25. Október , 2007, 19:30:56 »

to je kolko  Huh!  2-4-6-8-10  Huh!
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #57 kedy: 25. Október , 2007, 23:26:25 »

to je kolko  Huh!  2-4-6-8-10  Huh!
= 2 až 10  Žmurk
... neni zač
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
BK
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #58 kedy: 15. Január , 2008, 12:20:39 »

Bruno je uplne v pohode.. a jeho gitary? Mam od neho dve.. 6tku aj 7cku s pevnou kobylou a nedam na ne dopustit.. robil ich pred par rokmi..a tiez z ekonomickych dovodom maju len mahagonove telo..co teraz trochu lutujem ze nemaju nejaku peknu javorovu prednu dosku..ale co uz..  Na zdravie!
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #59 kedy: 24. Január , 2012, 11:57:05 »

http://ebazar.muziker.sk/?action=4&zobraz=1&id=175677

pekna gitarka od urbana
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.