Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 10:52:29
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tesla AZK 404  (Prečítané 9327 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe_yaanosheeck
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 83


« Odpoveď #15 kedy: 14. Marec , 2005, 13:08:28 »

ja som ta vobec nechcel vystrasit/byva aj menej 360V
Zaznamenané
joe_yaanosheeck
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 83


« Odpoveď #16 kedy: 14. Marec , 2005, 13:28:58 »

ale vazne nie je to az take strasne len musis davat pozor a nechytat len tak bez rozmyslenia plosak kde ta napadne,alebo jazykom skusat,ci je na tej anodke fakt nejake napatie/ved zariadenia do 1000V su v norme vedene ako zariadenia nizkeho napatia ziadne strachy/ ale da sa to trosku oklamat a napajat flasky nizsim anodovym napatim/ja som skusal kombinovane skreslenie TL072+ECC83/12AX7 a napajal som lampu 12V a frcalo hovori sa sice,ze to nekresli ako plnonapatove/s cim sa neopovazim nesuhlasit/ ale za pokus to stoji nemozes vsak cakat ze to pojde ako prebudena celolampa pretoze tam v tom pripade kresli aj poweramp ten sa vsak rozumnym sposobom asi znizenym napatim napajat neda/urcite/ ,takze slo by to asi tak ze preamp budes mat lampy napajane znizenym napatim okolo 70V a poweramp bude /asi najvhodnejsie/MOSFET nemam vyskusane ale tak sa suska...skreslenie sa samozrejme bude tvorit iba v preampe poweramp sa nebude vyuzivat na to,aby skresloval,aj ked sa to samozrejme moze stat,ale len na zosilnenie /btw skusam preamp 2kanal so znizenym anodovym napatim ak sa to nahodou podari,tak sa podelim o schemy etc...zatial mam len navrhnute plosaky/ale myslim ze netreba prehnane riesit ze na co? ale co a ako zahram,aby sme netravili zbytocne cas so spajkovackou v ruke namiesto cvicenia ved taky Al diMeola zahra genialne aj na starom radiatore George Benson bude zniet ako George Benson aj ked bude hrat na starej Galaxiske ,Robben Ford dosiahne pekny ton aj na Peavey Rage158 etc/ale to istotne vies/ joe
Zaznamenané
thedoctor
nováčik
*
Príspevkov: 16


« Odpoveď #17 kedy: 18. Marec , 2005, 23:45:35 »

idem zohnať starý gramec a cvičiť a cvičiť
Zaznamenané
joe_yaanosheeck
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 83


« Odpoveď #18 kedy: 19. Marec , 2005, 11:01:28 »

sounds goooooooooood len si prsty nezoder
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.