Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 03:18:04
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Eddie Van Halen  (Prečítané 44643 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #120 kedy: 13. Február , 2012, 15:14:39 »

..nová fošňa Van Halen/ A different kind of truth,udalosť roka....

....toto je velka vec . . . hra jak das, MILUJEM HO  Bravooo !
Zaznamenané

paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #121 kedy: 25. Február , 2012, 20:40:55 »

Toto country ma celkom dostalo .

v rámci cyklu pre pamätníkov ešte raz doporučujem túto verziu ich hitu  z dôrazom na pasáž od 2.15 min kde sa borci bravúrne popasovali so sólom. Aj tu platí, že dobrá kompozícia vyznie v akejkolvek úprave. Inak som očakával nejaké názory na novú dosku.Nikdo nič??  Smútim Smútim Smútim
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #122 kedy: 25. Február , 2012, 22:35:17 »

ja som si vypocul novu dosku, je to podla mna standardne dobre VH ale na stare albumy sa to imho nechyta  Na zdravie!
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #123 kedy: 25. Február , 2012, 22:49:53 »

ja som si vypocul novu dosku, je to podla mna standardne dobre VH ale na stare albumy sa to imho nechyta  Na zdravie!

Šak som si nerobil ilúzie, ale borci ma jú čochvíla 6O a kapela bola v posledných rokoch de facto nefunkčná. Posledná vydaná doska so Cheronom bol prepadák takže vo svetle týchto faktov sa mi nová javí ako zjavenie.Priznávam ,že som ťažký Vanhalenista a tak trocha strácam zdravý usudok.Mám skrátka radosť že kapela existuje.Samozrejme kvalitu dosky preverí čas!!! Na zdravie!
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #124 kedy: 28. Marec , 2012, 21:04:06 »

Eddie je opäť fit   dávno som ho takto nepočul hrať akurát ma sere že VH  zase vynechali Europu a bola fakt naplánovaná ale zrušili to  Smútim Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #125 kedy: 28. Marec , 2012, 21:11:27 »

 Zdravíčko
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #126 kedy: 29. Marec , 2012, 07:17:55 »

toto presne nemam rad, ked hra co ho napadne v podstate bez nejakej koncepcie. Preto nechapem ked su ludia posrati pri Eruption. Mne sa to jednoducho nepaci.

Tym nehovorim, ze hra zle. Len toto mi nesedi. Ma a vymyslel vela inovativnych prvkov :)
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #127 kedy: 29. Marec , 2012, 08:31:15 »

 Nechajte ma vydýchať  ty tomu nerozumieš...
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #128 kedy: 29. Marec , 2012, 21:13:42 »



akurat ze ten Lee Roth sa fakt neda  Nechajte ma vydýchať a nemyslim len ten strasny image  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #129 kedy: 29. Marec , 2012, 21:20:59 »

vypocul som si dva krat novy album a viac si ho uz nepustim. skoda, bola to strela mimo.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #130 kedy: 29. Marec , 2012, 21:50:18 »



akurat ze ten Lee Roth sa fakt neda  Nechajte ma vydýchať a nemyslim len ten strasny image  Bavím sa skvele

Absolútny súhlas , DLR je  momentálne najslabším článkom (live) a kapela vokálne bez M.Anthonyho uplne odpísaná. A to som fanatik do VH.  Priznávam, pár príspevkov dozadu som  tento reunion vynášal do nebies ale postupne som vytriezvel.Bohužial. Je mi do plaču Je mi do plaču Je mi do plaču
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #131 kedy: 29. Marec , 2012, 21:55:12 »

toto presne nemam rad, ked hra co ho napadne v podstate bez nejakej koncepcie. Preto nechapem ked su ludia posrati pri Eruption. Mne sa to jednoducho nepaci.

Tym nehovorim, ze hra zle. Len toto mi nesedi. Ma a vymyslel vela inovativnych prvkov :)

Ale Eddieho hru by som si fakt netrúfol kritizovať, proste sú veci na ktoré sa nešahá, posvätné ako krava v Indii!!! To je ako by si kritizoval Hendrixa Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #132 kedy: 29. Marec , 2012, 21:58:17 »

ale vsak hra tam kokotiny, ale on je taky sympatak na pohlad a hra to tak veselo a lahko, ze sa to dobre (aspon mne) pocuva a raz za cas je to celkom zabava pozret si ho alebo aj celu kapelu...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #133 kedy: 29. Marec , 2012, 22:01:02 »

Toto este dnes niekoho bavi kukat? Tie macovske rock n rolly, panenku... A ten spevak  ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #134 kedy: 29. Marec , 2012, 22:03:10 »

Toto este dnes niekoho bavi kukat? Tie macovske rock n rolly, panenku... A ten spevak  ?§!.

edo je v pohode, stary chlap, kopec kamosov sa mu uz uchlastalo k smrti a on je stale vesely na podiu, neviem, co sa ti na nom nelubi :)

ten druhy v tom oblecku, tak ten sa da stravit len tazko. uz ako mladik bol divny, ale aspon mal nejaky sexepil, teraz je to doslova trapny panak  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 22 otázok.