Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 23:34:30
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Eddie Van Halen  (Prečítané 44572 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #135 kedy: 29. Marec , 2012, 22:04:06 »

Ja Ti neviem, radsej by som isiel na hiphopovy koncert uz ked tak.  Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #136 kedy: 29. Marec , 2012, 22:06:31 »

Ja Ti neviem, radsej by som isiel na hiphopovy koncert uz ked tak.  Ja som čert..

vdaka takym aj ako Halen je elektricka gitara dodnes tak popularny nastroj  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #137 kedy: 29. Marec , 2012, 22:11:46 »

vdaka takym aj ako Halen je elektricka gitara dodnes tak popularny nastroj  Žmurk

Ja viem, ale hentu odnoz rocku ja celkovo nejako nemam rad, je to strasne klise.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #138 kedy: 29. Marec , 2012, 22:12:47 »

Ja viem, ale hentu odnoz rocku ja celkovo nejako nemam rad, je to strasne klise.  :)

je. ale Halen mi je fakt sympaticky cely jak je :)
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #139 kedy: 29. Marec , 2012, 22:14:07 »

Toto este dnes niekoho bavi kukat? Tie macovske rock n rolly, panenku... A ten spevak  ?§!.
Ja Ti neviem, radsej by som isiel na hiphopovy koncert uz ked tak.  Ja som čert..

Chlapci teda ale im (VH) nakladáte! Takto si ctíte legendu?? Ale v pohode sme predsa na fore. Ešte že není přítomen Joe, ten by vám dal....  
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #140 kedy: 29. Marec , 2012, 22:15:56 »

Ale Eddieho hru by som si fakt netrúfol kritizovať, proste sú veci na ktoré sa nešahá, posvätné ako krava v Indii!!! To je ako by si kritizoval Hendrixa Bacha na vec kamo!

co robis, ved eruption je jedna totalna kokotina. pamatam si, ked som to pocul prvy raz .. velky Hal Falen, myslel som si, ze si zo mna robia picu a dnes to po dekade a pol vnimam uplne rovnako
pre poriadok a klud, Halena fakt mozem. tak ako rastis, tipek to ma proste v sebe. ja mu to zeriem a to nehovorim o tom, ze natocil nie malo legendarnych veci
« Posledná zmena: 29. Marec , 2012, 22:17:44 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #141 kedy: 29. Marec , 2012, 22:16:46 »

je. ale Halen mi je fakt sympaticky cely jak je :)

Tak hej, ten spevak hlavne je dost desny   Nechajte ma vydýchať Bavím sa skvele

To uz aj Keith Emerson s jeho kostymami je slabota. Bavím sa skvele

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #142 kedy: 29. Marec , 2012, 22:36:11 »

ani ja to nemusim a nove to je uplna hruza,,,,som sklamany kedysi som to .....dnes je to utrpenie pre oci aj usi Zdravíčko
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #143 kedy: 29. Marec , 2012, 22:43:51 »



akurat ze ten Lee Roth sa fakt neda  Nechajte ma vydýchať a nemyslim len ten strasny image  Bavím sa skvele


a ten mikrofon je nieco otrasne..chapem madonu, alebo niekoho kto takcuje, ale tento posobi takto este horsie. S mikrofonom v ruke by aspon neposobil ze nevie co so sebou.  ha ha ha
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #144 kedy: 30. Marec , 2012, 08:42:27 »

nuz... ja uz davno hovorim, ze najst spevaka, co aj vie, aj neni chuj, je uplne pozehnanie. ocividne to plati jak na tej nasej regionalnej, tak na svetovej urovni  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #145 kedy: 30. Marec , 2012, 09:24:05 »

nuz... ja uz davno hovorim, ze najst spevaka, co aj vie, aj neni chuj, je uplne pozehnanie. ocividne to plati jak na tej nasej regionalnej, tak na svetovej urovni  Bavím sa skvele

Lee Roth mal vzdy hlas jak zvon. aj ked spieval intonacne vzdy na hrane, mal som ho ovela radsej ako Hagara. ani jeho mladicky podiovy prejav mi nikdy neprekazal, Jagger sa slizko vlni este aj ako 80tnik. akurat ze teraz na tych 2012 videach vyzera Roth fakt jak curak a o "speve" skoda nieco hovorit...
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #146 kedy: 30. Marec , 2012, 09:47:52 »

akurat ze teraz na tych 2012 videach vyzera Roth fakt jak curak a o "speve" skoda nieco hovorit...
no sak toto. teraz je to problem. volakedy mozno nebol  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #147 kedy: 30. Marec , 2012, 14:00:23 »

sak co, Lee Roth bol vzdy excentrik a hyperaktivny bol uz ako decko :) Teraz uz posobi trochu komicky, to je fakt, ale vzdy mi tam sedel najviac zo vsetkych spevakov
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #148 kedy: 30. Marec , 2012, 21:15:01 »

sak co, Lee Roth bol vzdy excentrik a hyperaktivny bol uz ako decko :) Teraz uz posobi trochu komicky, to je fakt, ale vzdy mi tam sedel najviac zo vsetkych spevakov

Panama čo sme tu rozoberali  je zo skúšky takže naostro to DLR dal o poznanie lepšie a Eddie s rodinou je inštrumentálne úplne v poriadku takže určite by som nehovoril o fiasku. DLR bol vždy lepší v štúdiu a koncerty  spevácky väčšinou odflákol,taký spev/nespev,vždy trocha "pozadu" ale kompenzoval to akrobaciou. Bolo to tak aj na ich pomyselnom vrchole  kariery v r. 1983( US festival) , kde ako headlineri potrvdili svoju pozíciu samozrejme až na Rotha, ktorý schytal kritiku za nemasný/neslaný výkon. Takže Roth bol vždy naživo spevom krok pozadu ako kapela ale vždy ponúkol skvelú cirkusovú show čím to kompenzoval.  Bohužial dnes už nemá čo ponúknuť. Ale v USA sú stále modly a toto im ľudia odpustia. Bravooo
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #149 kedy: 02. Apríl , 2012, 15:02:12 »

sak co, Lee Roth bol vzdy excentrik
ja neviem, mne vadi hlavne preto, lebo sa podoba na Samela  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.